Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty na zmianę na wesele
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kulig
początkujący
początkujący


Joined: 06 Jul 2021
Posts: 1

PostPosted: Tue 6 Jul 2021, 14:00    Post subject: Reply with quote

Długo zastanawiałam się, czy zabierać buty zamienne na swoje wesele. Teraz mogę szczerze powiedzieć, że nie ma co się męczyć. Lepiej wybrać jakieś modne buty, bo wygoda i nasze samopoczucie podczas tak długiej nocy jest ważniejsze niż to jak wysoki obcas chowa się pod sukienką.
Back to top
View user's profile Send private message
malinka11
gaduła
gaduła


Joined: 22 Oct 2019
Posts: 357

PostPosted: Wed 7 Jul 2021, 7:20    Post subject: Reply with quote

ja wybrałam skórzane sandały damskie od polskiego producenta. z jednej strony są eleganckie i pasowały do mi sukni ślubnej, z drugiej były wygodniejsze niż szpilki w których szłam do ołtarza i spokojnie dało się w nich przetańczyć całą noc uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
oleksypl
początkujący
początkujący


Joined: 15 Jul 2021
Posts: 1

PostPosted: Thu 15 Jul 2021, 12:46    Post subject: Reply with quote

Odpowiednie obuwie damskie na wesele to priorytet. Jeżeli masz zamiar świętować całą noc, to tutaj nie warto oszczędzać. Czasem lepiej dołożyć trochę pieniędzy i kupić coś wygodnego. Alternatywą jest właśnie obuwie zamienne, ale należy pamiętać, żeby pasowało ono do całej stylizacji. Inaczej będzie to słabo wyglądać, a dodatkowo z pamiątkowych zdjęć z wesela nie będziesz zadowolona.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Tue 2 Nov 2021, 21:35    Post subject: Reply with quote

Biura wirtualne z szeroką gamą usług dostępne w Optioffice wirtualne biuro https://optioffice.pl/biuro-wirtualne
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Mon 18 Apr 2022, 18:11    Post subject: Reply with quote

Buty na zmianę na wesele powinny być przede wszystkim wygodne bo o to chodzi, że zmieniamy obuwie aby stopy nam odpoczęły. Kolejna sprawa to kolor i rodzaj obuwia. Wszystko zależy jaką mamy sukienkę, dodatki i tak dalej. Jeżeli szukacie porad w kwestii stylizacji to polecam tą stronkę internetową https://www.filippo.pl/pl/blog/jak-kupic-wygodne-sandaly-1176310592
Na pewno można stąd zaczerpnąć wiele ciekawych porad odnośnie obuwia
Back to top
View user's profile Send private message
Hania16
początkujący
początkujący


Joined: 25 Apr 2022
Posts: 4

PostPosted: Mon 25 Apr 2022, 21:13    Post subject: Reply with quote

Buty na zmianę na wesele są obowiązkowe uśmiech Ja miałam 2 pary jedne na koturnie drugie całkowicie płaskie.
_________________
https://glc.pl/blog/dokumentacja-cen-transferowych-2022-krok-po-kroku/
Back to top
View user's profile Send private message
kaszabarabasza
bywalec
bywalec


Joined: 28 Nov 2017
Posts: 215
Location: Lubin

PostPosted: Tue 31 May 2022, 18:54    Post subject: Reply with quote

No rzeczywiście, często modne i wygodne nie idzie w parze. :/ Ale na szczęście mi udało się znaleźć takie obcasy! Very Happy W Manufakturze Obuwia zamówiłam piękne kremowe obcasiki na wesele znajomych i o dziwo przez pierwsze 6h nawet nie bolały mnie stopy. Very Happy Ogólnie dużo w nich wytańczyłam, zmieniać butów nie musiałam, tylko później już troszkę odpocząć przy stole. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
MonikaZ89
kandydat
kandydat


Joined: 08 Jun 2022
Posts: 19

PostPosted: Thu 9 Jun 2022, 12:43    Post subject: Reply with quote

Mój maż miał na naszym weselu dwie pary butów bo ślubne do kościoła nadawały się tylko do stania bo to były bardzo drogie buty firmowe ale takie chciał wiec co się będę z nim kłóciła. Po kościele już w aucie zmienił buty na tradycyjne buty za uwaga 99 zł https://butico.pl/obuwie-meskie/polbuty-meskie-badoxx-mxc-428-czarny. Nie rozumiem tej filozofii ale jak wiadomo cena obuwia nie jest adekwatna do wygody.
Back to top
View user's profile Send private message
pinkki
uzależniony
uzależniony


Joined: 29 Jul 2018
Posts: 507

PostPosted: Fri 10 Jun 2022, 20:03    Post subject: Reply with quote

Przede wszystkim muszą być wygodne i wcześniej rozchodzone, żeby nie obtarły uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Zengila12
maniak
maniak


Joined: 18 Nov 2021
Posts: 1145

PostPosted: Sun 12 Jun 2022, 17:06    Post subject: Reply with quote

Witam, niedługo mam dwa wesela i szukam wygodnych butów na zmianę. Znalazłam taką ofertę w tym sklepie https://pawpol.com.pl/pol_m_OBUWIE-DAMSKIE_POLBUTY-154.html i zastanawiam się czy to dobry wybór? Jeśli któraś z was kupowała tam buty to poproszę o opinię, bardzo się przyda. Nie chcę kupić czegoś, co potem będę musiała zwracać.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group