Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Buty dla narzeczonego

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Nina705
początkujący
początkujący


Joined: 27 Apr 2019
Posts: 6

PostPosted: Sat 27 Apr 2019, 17:13    Post subject: Buty dla narzeczonego Reply with quote

Dziewczyny, help , gdzie znaleźć dobre buty dla narzeczonego ?
Czy macie coś sprawdzonego?
Back to top
View user's profile Send private message
Kicia1999
kandydat
kandydat


Joined: 25 Jun 2019
Posts: 14

PostPosted: Tue 16 Jul 2019, 13:38    Post subject: Reply with quote

Wiem jak trudno jest znaleźć idealne buty dla mężczyzny. Szukaliśmy bardzo długo, zwiedziliśmy setki sklepów i nic. Dopiero na https://www.ceneo.pl/Buty_meskie/p:Geox.htm znaleźliśmy takie, jakie chciał mój narzeczony. Przyszły, nawet rozmiarówka okazała się prawidłowa i są bardzo wygodne. Marki Geox znajdziemy nie tylko buty eleganckie,a le także sportowe, czy nawet sandały.
Back to top
View user's profile Send private message
kajtek102
kandydat
kandydat


Joined: 08 Jul 2019
Posts: 51

PostPosted: Wed 17 Jul 2019, 9:02    Post subject: Reply with quote

A czy kojarzycie jakieś dobre miejsce sprzedające artykuły szewskie? Baaardzo potrzebuję Crying or Very sad
Back to top
View user's profile Send private message
kakunia
początkujący
początkujący


Joined: 17 Aug 2019
Posts: 2
Location: warszawa

PostPosted: Sat 17 Aug 2019, 12:07    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chodzi o buty do garnituru to najlepiej wybrać takie buty, które później będzie można ubrać np. do jeansów .
Kolor czarny hymm niby do wszystkiego lecz moim zadniej jakoś bardzo oficjalny trochę "oklepany "?

Polecam zerknąć tutaj :
https://mybaze.com/pl/buty-wizytowe-meskie
Można tutaj znaleźć różne kolory, fasony a to wszystko dobrej jakości i w dobrej cenie .
Back to top
View user's profile Send private message
xheller
początkujący
początkujący


Joined: 07 Sep 2019
Posts: 4
Location: Tychy

PostPosted: Sat 7 Sep 2019, 13:35    Post subject: Reply with quote

Popatrz na zalando albo asos, ja tam wybierałem buty weselne i były bardzo eleganckie i wygodne.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
westeroswinterfell
maniak
maniak


Joined: 05 May 2019
Posts: 1183

PostPosted: Mon 9 Sep 2019, 17:35    Post subject: Reply with quote

A może tutaj : https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie-100.html znajdziecie coś w zakresie obuwia na ślub? Z tego co widziałam, to jest tam ogromny wybór w niskich cenach, więc z pewnością uda wam sie znaleźć coś odpowiedniego.
Back to top
View user's profile Send private message
natasza85
kandydat
kandydat


Joined: 09 Sep 2019
Posts: 30

PostPosted: Mon 7 Oct 2019, 20:32    Post subject: Reply with quote

Dziewczyny pomocy! Nie mogę znaleźć żadnych ładnych, luksusowych butów męskich. Wszystkie są takie podobne do siebie i takie na jedno kopyto. Chciałabym kupić narzeczonemu jakieś oryginalne buty, może w kolorze najlepiej pasującym do naszych dodatków. Szukam granatowych bądź w innym odcieniu niebieskiego. Wpadło Wam coś takiego ostatnio w oko?
Back to top
View user's profile Send private message
Hipolit6501
początkujący
początkujący


Joined: 08 Dec 2021
Posts: 5

PostPosted: Thu 9 Dec 2021, 11:41    Post subject: Reply with quote

W sumie to nie wiem skąd można kupić takie buty.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group