Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie dodatki??
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nikkitikki
początkujący
początkujący


Joined: 08 Apr 2019
Posts: 1

PostPosted: Mon 8 Apr 2019, 9:06    Post subject: Jakie dodatki?? Reply with quote

Cześć dziewczyny! W czerwcu biorę ślub, ale mam problem z dodatkami do sukienki Crying or Very sad sukienka jest kremowa, myślałam o czerwonych dodatkach. Bierzemy ślub cywilny, więc myślę, że można trochę poszaleć z kolorkiem Smile co o tym myślicie? [/list][/code]
Back to top
View user's profile Send private message
GosiaIwi
początkujący
początkujący


Joined: 24 Apr 2019
Posts: 4
Location: Białogard

PostPosted: Wed 24 Apr 2019, 13:09    Post subject: Reply with quote

To zależy od Twojego typu urody, kochana uśmiech Dobierz kolory, które do Ciebie pasują.
_________________
Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptować pomyłek.
Back to top
View user's profile Send private message
NataliaB
kandydat
kandydat


Joined: 10 Aug 2019
Posts: 10

PostPosted: Sat 10 Aug 2019, 9:57    Post subject: Reply with quote

Jestem ciekawa co myślicie o wiankach ze sztucznych kwiatów. Moja przyjaciółka będzie miała taki wianek (sama robiła z kwiatów zamówionych na stronie pm-m.pl). Mam na myśli kolorowe kwiaty, nie białe. Wydaje mi się, że to dosyć niecodzienne rozwiązanie, ale wierzę że będzie wyglądała pięknie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Anel19
bywalec
bywalec


Joined: 06 Oct 2018
Posts: 103

PostPosted: Wed 14 Aug 2019, 9:23    Post subject: Reply with quote

Po piękne dodatki ślubne warto się wybrać do Apartu, ma bardzo gustowną kolekcję.
Back to top
View user's profile Send private message
judd.willms
początkujący
początkujący


Joined: 08 Sep 2019
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Sun 8 Sep 2019, 15:25    Post subject: Reply with quote

Raczej nie stawiałabym na czerwień, może lepiej coś w beżu, albo transparentnego - będzie bardziej elegancko.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sonia87
początkujący
początkujący


Joined: 13 Sep 2019
Posts: 4
Location: Kraków

PostPosted: Fri 13 Sep 2019, 15:44    Post subject: Reply with quote

Według mnie to bardzo odważny kolor jak do kremowej sukni, może postaw na coś bardziej stonowanego.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dessie.cartwright
początkujący
początkujący


Joined: 20 Sep 2019
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 20 Sep 2019, 20:07    Post subject: Reply with quote

Dodatki powinny być delikatne, takie które podkreślą urodę panny młodej, a nie przytłoczą jej. Dobry dodatek to atrybut eleganckiej kobiety https://j-a-k.pl/atrybuty-eleganckiej-kobiety/, więc warto przywiązywać uwagę do doboru odpowiednich akcesoriów do ubioru i ogólnego wyglądu, bo mogą one super podkręcić całą stylizację.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
graz
bywalec
bywalec


Joined: 06 Jul 2015
Posts: 174

PostPosted: Wed 23 Oct 2019, 13:56    Post subject: Reply with quote

Najlepiej gdy poszukasz dodatków z biżuterii w Aparcie, sama kupowałam tam biżuterię dla siebie i znalazłam wszystko co chciałam.
Back to top
View user's profile Send private message
feil.maida
początkujący
początkujący


Joined: 23 Nov 2019
Posts: 4
Location: Wrocław

PostPosted: Sat 23 Nov 2019, 14:50    Post subject: Reply with quote

Bardzo fajnym pomysłem na ciekawą stylizację weselną, będzie uzupełnienie jej w modne dodatki do włosów https://allure.com.pl/. To znacząco wyróżni wygląd kobiety, jeśli postawi na fascynator bądź woalkę w stylu lat dwudziestych. Takie akcesoria są bardzo szykowne i eleganckie, więc na pewno będą dobrze pasować do ślubnego klimatu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
zosiawel
początkujący
początkujący


Joined: 17 Jan 2020
Posts: 2

PostPosted: Fri 17 Jan 2020, 22:10    Post subject: Reply with quote

siemanko wszystkim
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group