Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

wesele pod warszawą

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adelaida
kandydat
kandydat


Joined: 28 Dec 2015
Posts: 73

PostPosted: Thu 28 Feb 2019, 8:34    Post subject: wesele pod warszawą Reply with quote

My się zdecydowalismy że nasze wesele będzie https://palac-zegrzynski.pl/pl/about/wesela, ogladaliśmy inne sale ale ta najbardziej nam przypadła do gustu, bardzo ładna okolica i duża sala, polecam
Back to top
View user's profile Send private message
skuwka
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2018
Posts: 224

PostPosted: Fri 1 Mar 2019, 17:44    Post subject: Reply with quote

Pod Warszawą jest trochę fajnych lokali i dlatego lepiej wcześniej się rozejrzeć za idealnym miejscem dla nas. Wiem, że Dom Weselny Astoria w Kaniach pod Warszawą to dobre miejsce na wesele. Uda się nam tutaj zorganizować nawet duże wesele. Obsługa jest bardzo ugodowa, więc dostosują się do nas.
Back to top
View user's profile Send private message
Wafelka
bywalec
bywalec


Joined: 03 Aug 2018
Posts: 191

PostPosted: Thu 7 Mar 2019, 18:17    Post subject: Reply with quote

A kojarzy ktoś z Was lokal Polna Róża? Bardzo ładne miejsce i super na wesele uśmiech w spokojnej okolicy, łatwy dojazd no i naprawdę jedzenie mają najlepsze jakie jadłam. Byłam tam u znajomych i świetnie się bawiłam także sprawdzone miejsce
Back to top
View user's profile Send private message
kasix86
uzależniony
uzależniony


Joined: 06 Jul 2017
Posts: 594

PostPosted: Mon 15 Apr 2019, 15:39    Post subject: Reply with quote

widze ze coraz wiecej takich naprawde fajnych stylowych miejsc sie pojawia. ostatnio bylam na weselu kuzynki w Lublinie w sali Artemida - tez bardzo fajnie przygotowana sala, jedzenie super, a dodatkowa atrakcje jak wiejski stol i slodki stol robily zdecydowana furore wsrod gosci
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group