Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Ciuchy typu outlet?

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz…
View previous topic :: View next topic  
Author Message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Sun 17 Feb 2019, 10:45    Post subject: Ciuchy typu outlet? Reply with quote

Kupujecie czasami takie ubrania?
Jestem ciekawa czy udaje wam się czasem trafić na świetne okazje.
Back to top
View user's profile Send private message
Karina26
uzależniony
uzależniony


Joined: 14 May 2018
Posts: 515

PostPosted: Sun 17 Feb 2019, 15:24    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem outlet odzieżowy to naprawdę ciekawa opcja.
Tutaj https://www.angora-odziez.pl/outlet/home/ możesz poczytać sobie o tym coś więcej.
Generalnie jest to dobry sposób na to, żeby kupić sobie nowe rzeczy, ale nie przepłacać za nie.
No i z perspektywy sprzedawcy to też fajny sposób na biznes.
Nawet na sklep online.
Back to top
View user's profile Send private message
Emkaolka0
kandydat
kandydat


Joined: 29 Oct 2017
Posts: 73

PostPosted: Fri 19 Apr 2019, 8:42    Post subject: Reply with quote

Ja bardzo często. W takich miejscach można kupić markowe ciuchy za normalne ceny:P Bo tak to te potrafią mnie za każdym razem na nowo zaskakiwaćVery Happy Na pewno są też i internetowe outlety. Jak robicie zakupy ciuchowe przez internet to zainteresujcie się również ofertą firmy https://fabrykaskarpet.pl/s/16/czarne-skarpetki W tym miejscu znajdziecie nie tylko czarne skarpetki, ale i także wiele ciekawych propozycji skarpetek
Back to top
View user's profile Send private message
jerde.trisha
kandydat
kandydat


Joined: 21 Feb 2023
Posts: 11
Location: Łódź

PostPosted: Tue 21 Feb 2023, 12:08    Post subject: Reply with quote

Ja lubię robić wszelkie zakupy modowe, więc zdarza mi się również zamawiać ubrania z outletów. Takie ubrania są zazwyczaj w bardzo fajnych, atrakcyjnych cenach.
_________________
szorty wyszczuplające
Back to top
View user's profile Send private message
oterry
początkujący
początkujący


Joined: 21 Feb 2023
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 21 Feb 2023, 22:16    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chcesz kupić ubrania w niższej cenie to może poszukaj jakiś ofert na portalach z ogłoszeniami? Ludzie często na nich wystawiają odzież, w której już nie chodzą, a wciąż jest w dobrym stanie.
_________________
bezpłatne ogłoszenia
Back to top
View user's profile Send private message
arvena
uzależniony
uzależniony


Joined: 10 Oct 2016
Posts: 614

PostPosted: Fri 21 Apr 2023, 11:08    Post subject: Reply with quote

Ja ubrania kupuję w różnych sklepach, także w tym https://www.smyk.com/ubrania-i-buty-dorosli/ubrania.html jeśli zobaczę jakieś ciekawe ciuszki i promocje
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Pomarudzić dobra rzecz… All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group