Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Tłumaczenia prawne
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
View previous topic :: View next topic  
Author Message
victoria
bywalec
bywalec


Joined: 07 Nov 2018
Posts: 119

PostPosted: Wed 16 Jan 2019, 13:54    Post subject: Tłumaczenia prawne Reply with quote

Szukam tłumacza, który przetłumaczy mi umowę kupna i sprzedaży. Znajoma poleciła mi tłumaczenia prawne w Lingua. Znacie to biuro?
Back to top
View user's profile Send private message
rylan09
kandydat
kandydat


Joined: 31 Mar 2020
Posts: 11

PostPosted: Tue 31 Mar 2020, 8:23    Post subject: Reply with quote

Tłumaczenie są bardzo ważne.
Back to top
View user's profile Send private message
arielka
bywalec
bywalec


Joined: 22 Nov 2017
Posts: 163

PostPosted: Tue 21 Apr 2020, 14:48    Post subject: Reply with quote

Tego typu tłumaczenie musi być wykonane naprawdę profesjonalnie. Dlatego ja jestem zdania, że takie dokumenty najlepiej oddać do jakiegoś biura tłumaczeń. Tak jest moim zdaniem najbezpieczniej. Raczej nie bawiłabym się w szukanie ofert tłumaczenia od osób prywatnych. Taka usługa w biurze tłumaczeń naprawdę nie kosztuje dużo a trzeba mieć świadomość tego, że za każdą korektę trzeba dodatkowo zapłacić. Ja ostatnio trochę na ten temat czytałam na https://www.lingcenter.pl . To blog o tłumaczeniach, z którego można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Warto zapoznać się z wybranymi artykułami.
Back to top
View user's profile Send private message
IvanKovtun
początkujący
początkujący


Joined: 25 Aug 2020
Posts: 3

PostPosted: Wed 26 Aug 2020, 14:03    Post subject: Reply with quote

Chcesz sprawdzić nowe wersje klasycznych automatów? Chcesz sprawdzić, czy nowe produkty są tak opłacalne? Wystarczy zapoznać się z listą najlepszych kasyn online https://kasyna-gry-karciane.net/uncategorized/cechy-pokera-online/, które dają możliwość zyskownej gry na nowych wersjach znanych automatów, także bez rejestracji.
Back to top
View user's profile Send private message
kankonada
gaduła
gaduła


Joined: 13 Sep 2017
Posts: 456

PostPosted: Mon 19 Oct 2020, 9:21    Post subject: Reply with quote

Biura tłumaczeń zazwyczaj mają dość szeroką ofertę, więc wystarczy sprawdzić.
Back to top
View user's profile Send private message
pvpzonevc
kandydat
kandydat


Joined: 24 Apr 2020
Posts: 58
Location: Nie

PostPosted: Tue 20 Oct 2020, 12:14    Post subject: Reply with quote

Aby znaleźć godne automaty, którym możesz zaufać, po prostu polecam odwiedzenie tej strony slotozilla.com/pl/darmowe-gry-hazardowe/book-of-ra, ponieważ to tam udało mi się znaleźć fajne automaty, w które stale gram
_________________
Nie
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address Yahoo Messenger MSN Messenger
skriv
kandydat
kandydat


Joined: 23 Jun 2021
Posts: 26

PostPosted: Thu 24 Jun 2021, 14:38    Post subject: Reply with quote

Warto zgłosić się w tej sprawie do biura tłumaczeń Skrivanek. Tłumacz angielsko polski i inni mogą wykonać przekład dokumentów urzędowych, materiałów do publikacji, broszur, sloganów reklamowych i innych treści, dając gwarancję pełnego profesjonalizmu.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
hubert37
uzależniony
uzależniony


Joined: 05 Oct 2021
Posts: 726

PostPosted: Tue 2 Nov 2021, 21:21    Post subject: Reply with quote

Zadbamy o to byś szybko nabył gotową spółkę w Optioffice sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek
Back to top
View user's profile Send private message
carolka
bywalec
bywalec


Joined: 16 Nov 2021
Posts: 108

PostPosted: Thu 25 Nov 2021, 23:04    Post subject: Reply with quote

Świetne biuro tłumaczen znajdziesz tutaj https://www.focus-tlumaczenia.pl/ Tłumaczą na wiele języków i szybko rezlizują zamówienia. Miałam okazję korzystać z ich usług kilka razy i wiem, że na pewno jeszcze nie raz wrócę. Mam pewność, ze tłumaczenia zostały wykonane jak należy.
Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
Edmund61244
początkujący
początkujący


Joined: 02 Dec 2021
Posts: 5

PostPosted: Fri 3 Dec 2021, 11:13    Post subject: Reply with quote

Na pewno tłumacz musi być przysięgły.
_________________
https://matrixmedia.pl


Last edited by Edmund61244 on Fri 10 Dec 2021, 16:10; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group