Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Oczywiście że tak
Idź do strony 1, 2, 3 ... 137, 138, 139  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mareczek121
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Gru 2006, 14:52    Temat postu: Oczywiście że tak Odpowiedz z cytatem

Myślę, że trzeba spróbować bo jeśli będzie coś nie tak to mamy się męczyć ze sobą pytajnik smutny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonia
początkujący
początkujący


Dołączył: 07 Gru 2006
Posty: 2

PostWysłany: Czw 7 Gru 2006, 11:49    Temat postu: Typowo męskie podejście Odpowiedz z cytatem

Tylko facet może tak pisać wykrzyknik
Ja sobie nie wyobrażam seksu przed ślubem, przecież jekieś zasady chyba muszą być. Mój chłopak to rozumie i każdej dziewczynie takiego życzę Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sob 20 Sty 2007, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znałam kiedys taką parę, która naprawde czekała "z tym" do slubu.Przyjeli sobie taką zasade i dosadnie do niej dązyli.Jesli tak chcieli ich sprawa, każdy sam decyduje o swoim życiu seksualnym.
Osobiście nie biorę takiej opcji pod uwage, kiedy bede wychodziła za mąz minie 8 lat od naszego pierwszego intymnego zbliżenia.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyna
początkujący
początkujący


Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1
Skąd: bydzia

PostWysłany: Sro 21 Mar 2007, 12:34    Temat postu: czekac do slubu? jak kto woli, ja osobiscie... Odpowiedz z cytatem

czekac do slubu? jak kto woli, ja osobiscie ciesze sie, ze nie czekalam do slubu! ciesze sie, bo przynjamniej mialm pewnosc, ze jest nam razem dobrze... nie tylko to, ze sie kochamy.. ale ze jest nampo prostu dobrze razem w łóżku... ot tyle......... niew jest to dla mnie najwazniejsza sfera,ale na tyle wazna , ze postanowilam nie czekac do slubu!
_________________
Ślub w życiu nie jest, jak i w teatrze, ostatnim aktem życia dwojga zakochanych..........
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merci
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Czw 10 Maj 2007, 21:19    Temat postu: a też uważam, że seks przed ślubem... Odpowiedz z cytatem

ja też uważam, że seks przed ślubem jest jak najbardziej za. jeżeli się kochamy, to na co czekać? trzeba korzystać z życia pełnymi garściami! czas utracony nigdy nie wróci. nie sądzę bym mogła nadrobić te przed ślubne 8 lat nie kochania uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amelia
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 5
Skąd: Krk

PostWysłany: Wto 14 Sie 2007, 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie widzę nic złego w czekaniu na sex aż do ślubu, zależy jak leży...uśmiech ja osobiście nie biorę takiej opcji pod uwagę, aczkolwiek szanuje ludzi którzy podejmują podobną decyzję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asia
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Mar 2008
Posty: 23

PostWysłany: Wto 18 Mar 2008, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mauzenstwie nie jest najwazniejszy sex uwazam ze to tylko dodatek przeciez jak sie kogos Kocha to zawsze bedzie przyjemny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dagi
kandydat
kandydat


Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 12
Skąd: warszawa

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sex przed slubem...jestem aniz a, ani przeciw, kazdy robi jak uwaza.
My zrobilismy tak, że mamy juz 1,5 roczną córkę lol
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agat
kandydat
kandydat


Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 35

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 14:05    Temat postu: uważam Odpowiedz z cytatem

uważam,że jeśli obydwoje partnerzy chcą tego, i w razie czego są przygotowani na konsekwencje to dlaczego nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.a.r.t.a
kandydat
kandydat


Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 45

PostWysłany: Sro 19 Mar 2008, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest każdego sprawa, indywidualna. Kto chce zachować dziewictwo do ślubu jego sprawa i też szanuję tę decyzję, najważniejsze, aby robić wszystko zgodnie ze swoim sumieniem i do niczego się nie zmuszać. Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 137, 138, 139  Następny
Strona 1 z 139

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group