Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jaka bluza dla kobiety
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jagnam
gaduła
gaduła


Joined: 23 Feb 2016
Posts: 461

PostPosted: Mon 20 Aug 2018, 9:33    Post subject: Jaka bluza dla kobiety Reply with quote

Hej dziewczyny uśmiech Jesień tuż tuż, więc postanowiłam zapytać o bluzy - takie z kapturem albo i bez, odpowiednie dla babki po 20-tce. Czy to w ogóle możliwe? Lubię nosić luźne, wygodne ubrania, takie jak bluzy właśnie. Możecie polecić jakieś modele, widziałyście coś w sieciówkach?
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
rozza
bywalec
bywalec


Joined: 07 Apr 2016
Posts: 246

PostPosted: Mon 20 Aug 2018, 11:02    Post subject: Reply with quote

Jesteś młoda i jeszcze zastanawiasz się czy mozęsz coś takiego nosić czy nie? Możesz ubierać się w co chcez. Sama lubię na przyklad położenie:
bluza plus kurtka jeansowa bo jest wygodnie i wygląda to ciekawie

Polecam zerknać sobie na bluzy do 2 skin:
https://www.2skin.pl/blog/bluzy-sportowe-wygoda-i-funkcjonalnosc

Sa bardzo wygodne i dobrej jakości.

W sieciówkach nie wiem czy znajdziesz coś co posłuży Ci na dłuzej niz 1 sezon. Ich bluzy się rozciągają.
Back to top
View user's profile Send private message
kalusia
kandydat
kandydat


Joined: 05 Jan 2019
Posts: 20

PostPosted: Tue 19 Feb 2019, 17:01    Post subject: Reply with quote

W twoim wieku to praktycznie w każdej bluzie będzie dobrze, no ale wszystko trzeba z gustem dobrać do całosci.
Back to top
View user's profile Send private message
elabarbara
gaduła
gaduła


Joined: 27 Feb 2017
Posts: 251

PostPosted: Wed 20 Feb 2019, 10:06    Post subject: Reply with quote

Sklepów z bluzami w sieci jest masa, dlatego czasem nie łatwo jest wybrać coś dla siebie, wiem to z własnego doświadczenia, chociaż ja stawiam na jakość i wygodę. Ostatnio szperałam w necie za odzieżą damską i trafiłam na sklep z koszulkami z nadrukiem i bluzy z napisami https://www.tulzo.com/koszulki-i-bluzy-damskie zerknij sobie, może tu coś znajdziesz fajnego dla siebie.
Back to top
View user's profile Send private message
kermia
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 170

PostPosted: Wed 20 Feb 2019, 22:55    Post subject: Reply with quote

Dokładnie uśmiech ja ostatnio na obniżkach wiele fajnych ciuszków dorwałam.
Back to top
View user's profile Send private message
Kroforica
kandydat
kandydat


Joined: 07 Sep 2015
Posts: 27

PostPosted: Mon 25 Feb 2019, 14:41    Post subject: Reply with quote

Trzeba polować ma promocje w sieciówkach albo sklepach internetowych. Ja stawiam na jakość, tak by bluza posłużyła mi dłużej niż jeden sezon.
Back to top
View user's profile Send private message
FrankieeFran
kandydat
kandydat


Joined: 05 Oct 2017
Posts: 64

PostPosted: Wed 10 Jul 2019, 9:15    Post subject: Reply with quote

Może postawicie na coś bardzo oryginalnego, spersonalizowanego? Myślę, że tu bluzy, czy też koszulki z własnym nadrukiem powinny być bardzo dobrym pomysłem na wyrażenie siebie, albo po prostu na jakiś zabawny ciuch. Co do takich propozycji to myślę, że w internecie spokojnie zrealizujecie swoje najciekawsze pomysły na projektowanie tego typu ciuchów dla siebie, czy też ubrań na prezent.
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Mon 29 Jul 2019, 7:33    Post subject: Reply with quote

Jeżeli chodzi o ładne bluzy to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką jest https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Sniegowce-damskie-119.html znalazłam tutaj bardzo dużo interesujących ofert które z całą pewnością warto bedzie przejrzeć.
Back to top
View user's profile Send private message
slodkoslona
uzależniony
uzależniony


Joined: 24 Jan 2016
Posts: 594

PostPosted: Mon 29 Jul 2019, 10:54    Post subject: Reply with quote

Jak już szukać to w dobrym i konkretnym miejscu z odpowiednimi cenami. Ja wychodze z założenia, ze nie ma co przepłacać za ubrania czy inne tego typu zakupy, dlatego głownie kupuje coś dla siebie tutaj https://premiere24.pl/28-odziez . Mają fajny wybór i przede wszystkim przystępne ceny.
Back to top
View user's profile Send private message
kolor76
kandydat
kandydat


Joined: 19 Jul 2019
Posts: 41

PostPosted: Mon 12 Aug 2019, 8:49    Post subject: Reply with quote

bluzy pasują każdemu, kolorowe koszulki też. najlepsze są te markowe, moja ulubiona to koszulka street autonomy, czasami zamieniam ją tylko na koszulka bor
_________________
sklep akwarystyczny online
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group