Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Codziennie robicie pełny makijaż?
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność
View previous topic :: View next topic  
Author Message
welonowa89
uzależniony
uzależniony


Joined: 01 Nov 2017
Posts: 589

PostPosted: Sun 17 Jun 2018, 12:21    Post subject: Codziennie robicie pełny makijaż? Reply with quote

Jestem ciekawa czy chce wam się codziennie robić pełny makijaż.
Pytam, bo widziałam, że ta drogeria internetowa https://puderek.com.pl/cienie-do-powiek/6930-makeup-revolution-chocolate-rose-gold-paleta-cieni-do-powiek.html ma fajne cienie do powiek.
Kuszą mnie te paletki, ale nie wiem czy kupić, bo na ogół rzadko robię taki pełny makijaż.
Jak mówicie?
Back to top
View user's profile Send private message
klarka12
maniak
maniak


Joined: 15 May 2018
Posts: 1011

PostPosted: Tue 2 Oct 2018, 8:14    Post subject: Reply with quote

Tak. W makijażu czuję się bardzo pewnie siebie i atrakcyjnie. Poza tym lubię testować nowe kosmetyki. Ostatnio odkryłam totalny hit, jeżeli chodzi o makijaż ust - bardzo trwały lakier do ust od Eveline, gloss magic. Bez problemu kupicie go w Rossmanie. Myślę, że sprawdzi się u was równie dobrze, jak u mnie.
Back to top
View user's profile Send private message
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1323

PostPosted: Mon 22 Oct 2018, 17:50    Post subject: Reply with quote

Lady Gaga miała ostatni bardzo fajny przekaz dla kobiet . Lady Gaga z ważnym przesłaniem na gali Elle . Chodzi głownie o to , że kobiety nie są jedynie "przedmiotami" na które wszyscy się gapią . Serdecznie polecam przeczytać .
Back to top
View user's profile Send private message
doti
gaduła
gaduła


Joined: 11 Sep 2017
Posts: 380

PostPosted: Mon 5 Nov 2018, 12:29    Post subject: Reply with quote

A co powiecie na makijaż permanentny ? Ja uważam że to ogromna wygoda i oszczędność czasu. Najważniejsze to trafić w ręce doświadczonej lingeristki , od siebie mogę polecić panią Dominikę z salonu Jest Pięknie w Warszawie . Robiłam u niej brwi i usta , idealnie cieniowanie, efekt bardzo naturalny.
Back to top
View user's profile Send private message
mczay
maniak
maniak


Joined: 24 May 2018
Posts: 1100

PostPosted: Thu 20 Dec 2018, 8:11    Post subject: Reply with quote

Wszystko zależy, co rozumiesz przez słowa pełny makijaż. Dla mnie pełny makijaż to na pewno podkład, puder i tusz do rzęs i tak właśnie na co dzień się maluję. Niestety moja buzia troszkę tego krycia potrzebuje i teraz chciałabym sprawdzić, jak działa taki produkt, jak https://goldenrose.pl/produkty/cera/total-cover-2-in-1-foundation-concealer---kryjacy-podklad-i-korektor-2-w-1---golden-rose.html
Back to top
View user's profile Send private message
wiola.pik
kandydat
kandydat


Joined: 04 Jan 2019
Posts: 10

PostPosted: Mon 7 Jan 2019, 12:52    Post subject: Reply with quote

Ja codziennie się maluję oczywiście jeśli idę do pracy. W weekendy raczej staram się ograniczać pełen make up żeby skóra trochę odpoczęła.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
fiona45
bywalec
bywalec


Joined: 11 Sep 2018
Posts: 161

PostPosted: Tue 26 Feb 2019, 23:04    Post subject: Reply with quote

Ja nie robię codziennie, tylko jak wychodzę. Wiele ciekawych kosmetyków znajduje zawsze w sklepie na https://www.maxdrogeria.pl/ . Pielęgnacja ciała to podstawa pięknego wyglądu, warto czasem zadbać o siebie.
Back to top
View user's profile Send private message
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Sat 26 Oct 2019, 11:08    Post subject: Reply with quote

Polecam pana Krzysztofa Majerskiego, który przyjmuje w Vici Clinic w Krakowie. Zdecydowałam się u niego na brwi metodą piórkową i bardzo fajnie to wyszło. Widać, że pan Krzysztof ma duże doświadczenie i zna się na rzeczy.
Back to top
View user's profile Send private message
fifika
kandydat
kandydat


Joined: 13 Feb 2019
Posts: 41

PostPosted: Tue 3 Dec 2019, 14:17    Post subject: Reply with quote

doti ja też byłam na zabiegu u Pani Dominiki z salonu Jest Pięknie ze stolicy i szczerze polecam. Perfekcjonistka w każdym calu uśmiech mega dokładna a przy tym sympatyczna osoba. Ja jeszcze zastanawiam się nad zrobieniem kresek na górnych powiekach uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Perfekcyjna
kandydat
kandydat


Joined: 03 Mar 2020
Posts: 55

PostPosted: Fri 6 Mar 2020, 18:20    Post subject: Reply with quote

Mi się nie chce, więc nie robię uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Nasza codzienność All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group