Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jakie lampy do kuchni?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni
View previous topic :: View next topic  
Author Message
KUBA1983
początkujący
początkujący


Joined: 17 Feb 2018
Posts: 3
Location: Łowicz

PostPosted: Tue 20 Feb 2018, 15:25    Post subject: Jakie lampy do kuchni? Reply with quote

Cześć Wam. Zastanawiam się właśnie nad wyborem jakichś dobrych i sprawdzonych lamp... Czy dalibyście radę mi coś polecić w tym obszarze tematycznym? Zastanawiam się w chwili obecnej, czy np. takie lampy aquaform to dobry wybór. Co na ten temat sądzicie?
_________________
Lękliwi ludzie żyją we własnym piekle. Można powiedzieć, że sami je sobie tworzą...
Back to top
View user's profile Send private message
renia21
bywalec
bywalec


Joined: 21 May 2017
Posts: 189
Location: Warszawa

PostPosted: Sun 8 Apr 2018, 11:40    Post subject: Reply with quote

Do kuchni to chyba najlepsze będą sufitowe. Popatrz sobie tutaj https://www.agatameble.pl/oswietlenie/lampy-sufitowe?page=3 właśnie w salonie agaty bralismy, ale do pokoju goscinnego - kinkiety w ostatnim czasie. Przejrzyj caly asortyment - maja kilka oryginalnych perełek
Back to top
View user's profile Send private message
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Tue 24 Apr 2018, 8:08    Post subject: Reply with quote

Ja postawiłam na oprawy sufitowe. To najbardziej praktyczne rozwiązanie.
Back to top
View user's profile Send private message
pieeknyolek
kandydat
kandydat


Joined: 21 Jan 2019
Posts: 20

PostPosted: Fri 22 Mar 2019, 13:46    Post subject: Reply with quote

Jeżeli szukasz fajnych lamp to polecam stronę https://www.tomix.pl/
Back to top
View user's profile Send private message
kastii
kandydat
kandydat


Joined: 30 Jun 2019
Posts: 41

PostPosted: Wed 3 Jul 2019, 17:19    Post subject: Reply with quote

Moim zdaniem jak do kuchni to standardowo lampy wiszące chociaż w dzisiejszych czasach narobiło się tyle stylów wystroju wnętrz, że czasem można się spotkać z dziwnymi rzeczami no ale... jak kto lubi. Każdy swoje mieszkanie urządzi wedle swojego projektu i w swoim guście także nie ma co dyskutować język
Back to top
View user's profile Send private message
eloise.johnson
początkujący
początkujący


Joined: 14 Feb 2020
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Fri 14 Feb 2020, 18:56    Post subject: Reply with quote

W kuchni światło jest bardzo ważne, dlatego najlepszym wyborem będą żarówki ledowe.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
matrimonio
gaduła
gaduła


Joined: 28 Jul 2014
Posts: 409

PostPosted: Tue 18 Feb 2020, 8:58    Post subject: Reply with quote

Ja mam oprawy sufitowe. To dobre rozwiązanie, tylko trochę brakuje mi oświetlenie podszafkowego.
Back to top
View user's profile Send private message
barto776
maniak
maniak


Joined: 23 Nov 2017
Posts: 1304

PostPosted: Mon 24 Feb 2020, 19:08    Post subject: Reply with quote

W kwestii oświetlenia polecam Wam https://boxlab.pl/tasma-led-warszawa - sklep z oświetleniem ledowymi, lampami oraz meblami w bardzo dobrej cenie. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszystko znajdziecie na stronie.
Back to top
View user's profile Send private message
omel33
uzależniony
uzależniony


Joined: 12 Oct 2017
Posts: 642

PostPosted: Sat 7 Mar 2020, 10:39    Post subject: Reply with quote

Szczerze mówiąc to wydaje mi się, że dobrym wyborem mogą być jakieś lampy wiszące. Ostatnio spory wybór takiego oświetlenia i to w bardzo korzystnej cenie widziałem w tym sklepie https://www.fajne-lampy.eu/pl/lampy-wiszace-32/ . Ofertę mają moim zdaniem na tyle obszerną, że bez problemu każdy znajdzie tu idealne oświetlenie dla siebie
Back to top
View user's profile Send private message
dyzio69
bywalec
bywalec


Joined: 18 Jan 2019
Posts: 245

PostPosted: Wed 11 Mar 2020, 16:32    Post subject: Reply with quote

Tak naprawdę możemy mieć różne pomysły na tę kuchnię i to jest właśnie piękne. W końcu nie każdy z nas lubi wersję A, albo B. Jest ich mnóstwo i możemy dowolnie dobierać. Ja nawet widziałam takie aranżacje kuchennego pomieszczenia, w którym było miejsce na lampę stołową https://www.cudownelampy.pl/lampy-stolowe.html . To naprawdę wskazuje, jak różnorodne możemy mieć pomysły.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Forumki w kuchni All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group