Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Budowa domu
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Quri
początkujący
początkujący


Joined: 17 Dec 2017
Posts: 6
Location: Szczecin

PostPosted: Sun 24 Dec 2017, 21:00    Post subject: Budowa domu Reply with quote

Jak podejść do kwestii budowy domu? Czy warto samodzielnie nadzorować oraz obsługiwać taką inwestycję budowlaną?
_________________
Things pass us by. Nobody can catch them.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
majkagrajka5
kandydat
kandydat


Joined: 13 Sep 2018
Posts: 11

PostPosted: Thu 13 Sep 2018, 14:55    Post subject: Reply with quote

Najlepiej zacznij od poczytania fachowych stron, gdzie znajdziesz wszystkie informacje na co zwracać uwage podczas budowy domu. Ja polecić moge portal http://nafundamentach.pl/, tam osobiście znalazłam wszystkie potrzebne informacje
Back to top
View user's profile Send private message
Frania25
maniak
maniak


Joined: 25 Aug 2018
Posts: 1298

PostPosted: Sun 24 Mar 2019, 10:58    Post subject: Reply with quote

Propozycja z poczytaniem fachowych stron jest dobra. Jak bedzziesz na etapie oczyszczalni ścieków to zerknij tu https://oczyszczalnie24.eu/ Sa tu różne propozycje, ale tez i wazne informacje. Chociaż jak nie znasz się na budownictwie to moim zdaniem warto kontaktować sie z fachowcami.
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Tue 6 Aug 2019, 12:24    Post subject: Reply with quote

Przede wszystkim trzeba będzie załatwić sporo formalności. Projekt, pozwolenie na budowę, przyłącza i wiele innych rzeczy. Na początku pewnie będziecie wybierać odpowiedni projekt. Ja tu znalazłam już bardzo przytulny domek oczywiście z kominkiem. Jak będziecie ten kupować to zajrzyjcie sobie na http://ignif.com Znajdziecie tu solidne akcesoria kominkowe.
Back to top
View user's profile Send private message
Vikka
początkujący
początkujący


Joined: 26 Aug 2019
Posts: 4
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 26 Aug 2019, 17:53    Post subject: Reply with quote

Myślałam o budowie domu ale jednak wybrałam mieszkanie.
Back to top
View user's profile Send private message
Mawi
bywalec
bywalec


Joined: 19 Aug 2018
Posts: 114

PostPosted: Mon 26 Aug 2019, 19:05    Post subject: Reply with quote

Nie znając się na budowaniu domów pozostawiłam ta kwestię znawcą tematu. W pierwszej kolejności dokonałam wyboru w jakim domu chcę zamieszkać, a później poszukałam ekipy budującej takie domy. Postawiłam na domy z bala w opcji pod klucz, który powstał dzięki sprawnej ekipie Natur Eko Dom http://www.naturekodom.pl/domy-pod-klucz. Dom powstawał w niespełna trzy miesiące, a ja mogłam się do niego wprowadzać zaraz po ukończeniu budowy.
Back to top
View user's profile Send private message
Weronika2405
kandydat
kandydat


Joined: 24 May 2019
Posts: 48

PostPosted: Tue 27 Aug 2019, 11:22    Post subject: Reply with quote

Ja i mój narzeczony zaczęliśmy niedawno budowę własnego domu - chcemy wyprowadzić się jeszcze przed ślubem i mieć choć trochę prywatności. Znacie jakąś firmę, która oferuje montaz i serwis stolarki okiennej Wrocław? Zależy mi głównie na montaz okien Wrocław.
Back to top
View user's profile Send private message
Elsa87
początkujący
początkujący


Joined: 08 May 2019
Posts: 5

PostPosted: Tue 17 Sep 2019, 8:50    Post subject: Reply with quote

Czy wie ktoś może, gdzie znajdę dobrej jakości napędy garażowe w Poznaniu? Pilnie poszukuję..
Back to top
View user's profile Send private message
schroeder.lenny
początkujący
początkujący


Joined: 24 Sep 2019
Posts: 4

PostPosted: Tue 24 Sep 2019, 8:27    Post subject: Reply with quote

Nadchodzi już niedługo dzień, w którym odbiorę swoje nowe mieszkanie. Jednak potrzebuję specjalisty, aby pomógł mi odebrać mieszkanie, czyli sprawdzić, czy wszystko jest w najlepszym porządku. Podczas internetowych wyszukiwań trafiłem na stronę https://odbiorymieszkan.info/odbiory-mieszkan-warszawa Jest to odbiór mieszkań warszawa i chciałbym uzyskać opinie kogoś kto się zna, czy warto skorzystać z ich usług? Dzięki za pomoc.
Back to top
View user's profile Send private message
Vera90
kandydat
kandydat


Joined: 26 Aug 2018
Posts: 14

PostPosted: Tue 15 Oct 2019, 20:37    Post subject: Reply with quote

Nadzór to przyda ci się fachowy podczas budowy, Jednak ważne, żebyś to Ty decydował o wyborze materiałów by otrzymać dom wytrzymały, w którym będziesz czuł się bezpiecznie. W ten sposób my budowaliśmy nasz dom i fachowe doradztwo jak np. w doborze dachówki na solidny dach. Kierownik podpowiedział na co zwracać uwagę, a my sami dokonaliśmy wyboru dachówki cementowej Creaton z 30-letnią gwarancją. Spodobała nam się prosta forma dachówki Kapstadt, która w swym czerwonym kolorze króluje na naszym osiedlu pośród czerni i grafitu. Dach wygląda doskonale.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group