Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inwestowanie pieniędzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Agnieszka14
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 488

PostWysłany: Sro 9 Mar 2022, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonałym wyborem będzie https://www.wealthseed.eu/bezpieczenstwo/ . Jest to bardzo dobra aplikacja, dzięki której możecie inwestować. Dodatkowo macie pewność, że wasze finanse jak i inwestycje są bezpieczne, a to jest najważniejsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adeks43
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Lut 2022
Posty: 396

PostWysłany: Wto 15 Mar 2022, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się sporą część swoich oszczędności lokować w metale szlachetne głównie złoto i srebro w monetach i sztabkach, jeśli też chcielibyście zacząć to polecam jednak sprawdzone miejsca jak mennica skarbowa w której będziecie mogli liczyć na dobre ceny i różnorodność propozycji i terminowe realizacje https://www.mennicaskarbowa.pl/ pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arvena
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 10 Paź 2016
Posty: 614

PostWysłany: Pią 15 Kwi 2022, 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o oszczędności to ja postanowiłam zaufać ppk, na początku sie bardzo wahałam czy się nie wypisać ale potem jakoś zapomniałam o tym i teraz tu https://www.mojeppk.pl/serwis sprawdziłam moje środku a tak ponad 5 tys jest już odłożone, byłam miło zaskoczona
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mir00n
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Sro 20 Kwi 2022, 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupić walutę w Dobrykantor.pl i poczekać aż wzrosnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agate
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Kwi 2022
Posty: 126

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestować można na wiele sposobów, ale wiele jest ryzykownych. Przeczytałam niedawno książkę jak zadbać o własne finanse która dała wiele praktycznych porad, jak po prostu tych pieniędzy nie "przepuszczać" oczko polecam, myślę że to będzie dobry start do zwiększenia gotówki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korek16
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Kwi 2022
Posty: 19

PostWysłany: Pią 22 Kwi 2022, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyśleliśmy nad zainwestowaniem pieniędzy, aczkolwiek posiadaliśmy je w obcej walucie. Z tego powodu tak istotne było zgłoszenie do kantoru w celu wymiany waluty. Tukan, czyli kantor z Wrocławia pomógł nam w wymianie pieniędzy po bardzo atrakcyjnym kursie. Uważam, że świeżo po ślubie trzeba inwestować! Na pewno przy wylotach za granicę skorzystamy również z pomocy tego kantoru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brenna59
początkujący
początkujący


Dołączył: 11 Maj 2022
Posty: 4
Skąd: Kołobrzeg

PostWysłany: Sro 11 Maj 2022, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No a ja myślę, że warto inwestować w nieruchomości. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mennica Skarbowa
kandydat
kandydat


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 43

PostWysłany: Pią 8 Lip 2022, 9:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając przede wszystkim konkretnych inwestycji w metale szlachetne, które skutecznie przechowują wartość przez lata względem dewaluacji pieniędzy to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm naszej obsługi, najlepsze rynkowe ceny, niski spread i czas realizacji. Postaramy się w pełni pomóc w wyborze, pozdrawiamy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
College
początkujący
początkujący


Dołączył: 10 Lip 2022
Posty: 4

PostWysłany: Nie 10 Lip 2022, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba się tego nauczyć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andżelisia1
maniak
maniak


Dołączył: 16 Mar 2021
Posty: 1129

PostWysłany: Pon 18 Lip 2022, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem będzie inwestycja w https://www.wealthseed.eu/ . Powiem wam, że okazała się dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, dodatkowo tutaj mam pewność, że moje finanse są bezpieczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Porady i opinie na tematy różne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group