Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Inofem

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kaajt
początkujący
początkujący


Joined: 19 Oct 2017
Posts: 3

PostPosted: Thu 19 Oct 2017, 14:22    Post subject: Inofem Reply with quote

Hej. Staram się o dziecko już kilka dobrych miesięcy. Czy któraś z was wspomagała się Inofemem? Co sądzicie o tym suplemencie diety? Dobry i skuteczny? Szukając w internecie wiadomości o tym suplemencie i znalazłam to http://www.inofem.pl/leczenie-nieplodnosci-u-kobiet-z-pcos/ Proszę doradźcie mi czy warto zacząć brać Inofem.
Back to top
View user's profile Send private message
Monia27
kandydat
kandydat


Joined: 26 Apr 2014
Posts: 14

PostPosted: Mon 29 Jan 2018, 2:24    Post subject: Reply with quote

wszystko zależy od tego jakie są przyczyny , że starania nie przynosza rezultatu. Dużo stresów, odzywianie, ruch, nie jesteś czasem za otyła ? Sorki że pytam ale to też istotne. No i zdrowie.. nie jesteś na coś chora? wszystko trzeba wykluczyć.. moim przypadku było podobnie ale po kilku miesiacach skonsultowałam się z lekarzem i zaczał podejrzewać pcos (nieregularne miesiaczki, kłopoty z cerą - trądzik, wypadanie włosów, złe samopoczucie) Dopiero wtedy zalecił tabletki, też suplement na uregulowanie gospodarki hormonalnej. Ale oprócz tego zdrowe odzycianie, ruch, generalnie dieta specjalna http://ovarin.pl/dietetyk-radzi/ masz nawet z przykładowym menu - moze od diety zacznij, zdrowego trybu życia i przebadania się, potem tabletki. Choc faktcznie są suplementy takie jak ja brałam co nie szkodzą a nawet są zalecane w planowaniu ciazy szczególnie przy pcos , można spróbować zanim się trafi do specjalisty. Ja brałam Ovarin akurat
_________________
Narzeczona od 1 sierpnia 2013
Szczęśliwa ŻONA wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! <3
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Staramy się o dzidziusia :) All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group