Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dodatki do granatwego garnituru
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Patryk1991
początkujący
początkujący


Joined: 12 Sep 2017
Posts: 1

PostPosted: Tue 12 Sep 2017, 18:04    Post subject: Dodatki do granatwego garnituru Reply with quote

Hej. Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale okazyjnie kupiłem dobry garnitur. Jest on w kolorze ciemnego granatu i zastanawiam się jakiego koloru dodatki? Buty na pewno brązowe, raczej skórzane, koszula biała.

I teraz najważniejsze, krawat czy muszka? Nigdy muszki nie nosiłem i raczej czułbym się lepiej w krawacie. Jeśli krawat to jaki kolor? Inny odcień granatu, czy brązowy?

Pozdrawiam uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
Dagmasia
bywalec
bywalec


Joined: 05 May 2017
Posts: 206

PostPosted: Mon 27 Nov 2017, 1:07    Post subject: Reply with quote

Tak, koszula na bank biała, tutaj znajdziesz eleganckie fasony https://modini.pl/33-biale-koszule-meskie . Buty skórzane, czarne i ja bym obstawiała jednak krawat. Tym bardziej, że lepiej się w nim czujesz
Back to top
View user's profile Send private message
heniutek
kandydat
kandydat


Joined: 17 May 2018
Posts: 16

PostPosted: Thu 17 May 2018, 20:42    Post subject: Reply with quote

Krawat jakiś ciemny, chyba, że lubisz coś kontrastowego, co zgra się fajnie z białą koszulą. Muszki na ślub jakoś średnio mi podchodzą, nie wiedzieć czemu. A poszetki masz wybrane, zarówno do garnituru zasadniczego i zapasowego? Ja zamawiałem stąd: https://www.dignito.pl/pol_m_Poszetki-183.html i byłem bardzo zadowolony - dotarły szybko i były dokładnie takie jak na zdjęciach.
Back to top
View user's profile Send private message
jagnam
gaduła
gaduła


Joined: 23 Feb 2016
Posts: 461

PostPosted: Mon 16 Jul 2018, 10:52    Post subject: Re: Dodatki do granatwego garnituru Reply with quote

Patryk1991 wrote:
Hej. Do mojego ślubu jeszcze daleko, ale okazyjnie kupiłem dobry garnitur. Jest on w kolorze ciemnego granatu i zastanawiam się jakiego koloru dodatki? Buty na pewno brązowe, raczej skórzane, koszula biała.

I teraz najważniejsze, krawat czy muszka? Nigdy muszki nie nosiłem i raczej czułbym się lepiej w krawacie. Jeśli krawat to jaki kolor? Inny odcień granatu, czy brązowy?

Pozdrawiam uśmiech


Zdecydowanie muszka. W ostatnim czasie jest o wiele modniejsza od krawatu. I wydaje mi sie jednak ze bardziej elegancko się w niej wyglada.

Koszulę proponuje białą.

Buty lepiej ciemno brązowe, jednocześnie eleganckie, jak te brogsy
https://patine.pl/category/obuwie-klasyczne-brogsy

Będą pasowały oczywiście również i na inne okazje uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
wang
maniak
maniak


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 1412

PostPosted: Fri 20 Jul 2018, 10:16    Post subject: Reply with quote

A o spinkach do garnituru już myślałeś? Jeśli nie to polecam się zastanowić. Możesz zamówić dla siebie na przykład spinki z inicjałami: https://riwia.pl/spinki-do-mankietow-z-inicjalami. takich na pewno nie będzie miał żaden kolega uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
asiaczek
kandydat
kandydat


Joined: 20 Oct 2016
Posts: 21

PostPosted: Mon 13 Aug 2018, 10:56    Post subject: Reply with quote

Myślę że buty w kolorze brązowym to dobry wybór w przypadku takiego garnituru w sklepie Deichmanna tam masz spory wybór tego typu obuwia. Jako że ceny sa atrakcyjne a wysyłka darmowa to moim zdaniem najlepszy wybór.
Back to top
View user's profile Send private message
o-krysia
kandydat
kandydat


Joined: 05 Nov 2018
Posts: 15

PostPosted: Thu 31 Jan 2019, 21:22    Post subject: Reply with quote

Hej! Oprócz tego, że uważam, że dodatki mógłbyś mieć brązowe (buty+mucha), zaraz po spinkach Twoim dodatkiem powinien być jakiś piękny zegarek oczko elegancki, najlepiej na bransolecie, pasujący do całości (a nie jak mój narzeczony casio pro trek sobie wymyślił, masakra)
Back to top
View user's profile Send private message
Gibran4
gaduła
gaduła


Joined: 03 Oct 2018
Posts: 425

PostPosted: Sat 2 Feb 2019, 18:41    Post subject: Reply with quote

Teraz często faceci stawiają na bardzo oryginalne dodatki do garnituru. Tu można postawić na kolorowe skarpetki, poszetkę, krawat, muchę. Mi to jednak podoba sie klasyka i wszystko w stonowanych kolorach. Z takich dodatków to własnie fajnie postawić na elegancki zegarek. Te od Casio z linii Edifice https://www.czaszegarkow.pl/casio-edifice-c-927_930.html fajnie się sprawdzą. W sam raz do każdej eleganckiej stylizacji.
Back to top
View user's profile Send private message
Martynna27
bywalec
bywalec


Joined: 19 Jan 2016
Posts: 104

PostPosted: Thu 7 Feb 2019, 10:10    Post subject: Reply with quote

Fajnych butów, które będą pasowały do garnituru. Na szczęście mamy już dostęp do rodzimego obuwia takich marek jak Shoes Stylers. Mamy do wyboru czarne wiedenki i brazowe brougue. Przy czym obuwie to w całości powstaje u nas w kraju, pięknie się prezentuje, a do tego jest dostępne w rozsądnej cenie.
Jak Wam się podobają? uśmiech
http://www.shoesstylers.com
To idealna opcja dla mężczyzn o szerokiej stopie:).
Back to top
View user's profile Send private message
kalusia
kandydat
kandydat


Joined: 05 Jan 2019
Posts: 20

PostPosted: Mon 18 Feb 2019, 21:03    Post subject: Reply with quote

A masz krawat czy muszkę ? Bo mój narzeczony zastanawia się co wybrać. Ja znowu chciałam by kupił też sobie ładne spinki do mankietów.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Pana Młodego All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group