Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przeciwnicy slubu na oczepinach?
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny
View previous topic :: View next topic  
Author Message
aguusia61
początkujący
początkujący


Joined: 17 Feb 2016
Posts: 3

PostPosted: Wed 17 Feb 2016, 11:47    Post subject: Przeciwnicy slubu na oczepinach? Reply with quote

Jak traktowac oczepiny przez pare ktora slubu nie chce brac ani nie lubi wesel. Zeby nie bylo to Idziemy z przymusu bo to bliska rodzina inaczej bysmy pojechali po slubie do domu..oczepiny mnie obrazaja bo ograniczają czyjes przekonania " kazdy ma brac slub i koniec". Jak sie wymigac od takiej zabawy.
Back to top
View user's profile Send private message
tynka2506
maniak
maniak


Joined: 24 Aug 2014
Posts: 1316
Location: Śląskie

PostPosted: Wed 17 Feb 2016, 15:29    Post subject: Reply with quote

Jak by coś mnie urażało to po prostu nie brałabym w tym udziału, nikt Cię siłą nie zaciągnie,a swoją droga może warto potraktować to mniej poważnie a bardziej jak każdą inna zabawę.

Zazwyczaj jest tak że im bardziej się przed czymś bronimy to to bardziej do nas lgnie w momencie jak przestaniesz to traktować jak coś okropnego a potraktujesz jak zabawę to przede wszystkim ty na tym zyskasz.

Jeśli natomiast jest to wesele kogoś bliskiego to warto też liczyć się z czyimiś uczuciami a swoją dumę i uprzedzenia schować do kieszeni.
Miłej zabawy.
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
roko20
bywalec
bywalec


Joined: 25 Jan 2015
Posts: 121
Location: Białystok

PostPosted: Thu 25 Feb 2016, 19:47    Post subject: Reply with quote

Na każdym weselu widuję grupkę osób, które "wyślizgują się" z sali weselnej tuż przed północą i magicznie powracają zaraz po oczepinach:) Jeśli nie przekonasz się do oczepin, to wiesz co robić.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sylwkaka
kandydat
kandydat


Joined: 25 May 2016
Posts: 11

PostPosted: Wed 1 Jun 2016, 9:47    Post subject: Reply with quote

Dokładnie tak jak roko20 mówi uśmiech Chowaj się w tłumie uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
efkalinka
maniak
maniak


Joined: 17 Jun 2015
Posts: 1194

PostPosted: Wed 1 Jun 2016, 11:05    Post subject: Re: Przeciwnicy slubu na oczepinach? Reply with quote

aguusia61 wrote:
Jak traktowac oczepiny przez pare ktora slubu nie chce brac ani nie lubi wesel. Zeby nie bylo to Idziemy z przymusu bo to bliska rodzina inaczej bysmy pojechali po slubie do domu..oczepiny mnie obrazaja bo ograniczają czyjes przekonania " kazdy ma brac slub i koniec". Jak sie wymigac od takiej zabawy.

Mi najbardziej szkoda pary, która Was zaprosiła i idziecie do nich z przymusu.:/ szkoda ich pieniędzy....
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Karol432
początkujący
początkujący


Joined: 13 Sep 2016
Posts: 3

PostPosted: Tue 13 Sep 2016, 7:33    Post subject: Reply with quote

Otóż to, jeśli nie lubisz wesela to po prostu ładnie odmów a parę możesz zaszczycić tylko w kościele/urzędzie stanu cywilnego. Najgorsze jest tworzenie pozorów.

Co do oczepin, jak wcześniej wspomniano zawsze znajdą się osoby które zostaną przy stole i nie będą chciały się bawić w przysłowiowym kółeczku.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Milusia
początkujący
początkujący


Joined: 12 Nov 2017
Posts: 8
Location: Łódź

PostPosted: Wed 22 Nov 2017, 0:27    Post subject: Reply with quote

doskonale cię rozumiem, sama nie znoszę oczepin. Zanim wyszłam za mąż to na każdym weselu ciągnęli mnie na środek żeby brać udział w durnych zabaach. Masakra! pamiętam jak na weselu kuzynki spadł mi welon prosto pod nogi i się odsunęłam, a dziewczyny rzuciły się jak głupie uśmiech dla mnie większośc tych zabaw jest po prostu niesmaczna. Jakieś macanie po tyłkach, tańce godowe na środku sali, skakanie żeby przebić balon itp.
Back to top
View user's profile Send private message
playskin
bywalec
bywalec


Joined: 06 Nov 2017
Posts: 107

PostPosted: Fri 8 Dec 2017, 13:47    Post subject: Reply with quote

oczepiny są najczęściej kiczowate
http://vid-tube.biz/
Back to top
View user's profile Send private message
emilkap94
kandydat
kandydat


Joined: 06 Mar 2018
Posts: 29

PostPosted: Fri 9 Mar 2018, 15:46    Post subject: Reply with quote

nigdy nie lubiłam oczepin. kiedyś na jednym weselu druhna siłą mnie ciągnęła za rękę żebym poszła do kółeczka... jeśli ktoś nie chce to nie, u mnie oczepin nie było i nikt z tym nie miał problemu oczko
Back to top
View user's profile Send private message
Arek198723
początkujący
początkujący


Joined: 18 Dec 2018
Posts: 5

PostPosted: Thu 20 Dec 2018, 16:33    Post subject: Reply with quote

Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać i nic ująć...
_________________
Czas nigdy nie pracuje dla tych, którzy usiłują go zatrzymać.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Oczepiny All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group