Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Brak ochoty na seks u męża
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem
View previous topic :: View next topic  
Author Message
landryneczka
bywalec
bywalec


Joined: 09 Feb 2019
Posts: 144

PostPosted: Wed 25 May 2022, 21:39    Post subject: Reply with quote

Podstawa to lekarz, zrobic badania. Potem bym wykluczyla zdrade a potem pomyslala co zrobic by go nakrecic ponownie na siebie. gadzety erotyczne, feromony czy kostiumy erotyczne w sensie przebrania
Back to top
View user's profile Send private message
AnMar
bywalec
bywalec


Joined: 10 Feb 2017
Posts: 165

PostPosted: Thu 26 May 2022, 7:56    Post subject: Reply with quote

mysle podobnie jak landryneczka, najpierw lekarz badania potem domowymi sposobami podzialac Very Happy na superlove jest ogromny wybor zabawek, nie zaszkodzi sprobowac
Back to top
View user's profile Send private message
Anetka44
kandydat
kandydat


Joined: 16 May 2022
Posts: 49

PostPosted: Tue 2 Aug 2022, 7:03    Post subject: Reply with quote

A może warto abyście sobie także w wolnej chwili zerknęli do oferty sklepu Maybella https://maybella.pl/ w którym można znaleźć mnóstwo wyjątkowych strojów i bielizny nocnej, która na pewno zaskoczy Twojego partnera i podniesie temperaturę. Ja uwielbiam i mam kilka takich kompletów w szafie, a jak tam u Was poszukiwania, pozdrawiam i oczywiście udanych poszukiwań Wam życzę czegoś pięknego dla siebie!
Back to top
View user's profile Send private message
Gabryskka
gaduła
gaduła


Joined: 26 May 2016
Posts: 375

PostPosted: Mon 15 Aug 2022, 12:17    Post subject: Reply with quote

A korzystacie z jakichś zabawek/gadżetów? na przykład na https://lovita.pl/collections/zmyslowe-sukienki są super seksowne stroje i może one by wzbudziły pożądanie na nowo
Back to top
View user's profile Send private message
wiola84
gaduła
gaduła


Joined: 26 Mar 2009
Posts: 392

PostPosted: Wed 17 Aug 2022, 6:58    Post subject: Reply with quote

Spróbujcie czegoś zupełnie nowego. Zerknijcie - https://www.ero-zone.pl/gadzety-erotyczne-dla-mezczyzn/ Często takie rzeczy wcale nie wymagają cudów, tylko wypróbowania, chęci zainteresowania się tym i wtedy docelowo da się zrobić wiele. Natomiast - nic od razu. Pamiętajcie o tym.
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
fwest
początkujący
początkujący


Joined: 17 Aug 2022
Posts: 4
Location: Łódź

PostPosted: Wed 17 Aug 2022, 12:03    Post subject: Reply with quote

Może to kwestia stresu, przemęczenia? Może pomógłby jakiś wyjazd na weekend we dwoje?
Back to top
View user's profile Send private message
wowka
początkujący
początkujący


Joined: 27 Sep 2022
Posts: 4

PostPosted: Tue 27 Sep 2022, 13:06    Post subject: brak popędu u mężczyzny? rozwiązanie Reply with quote

ochotę to mozna mieć na lody a nie na seks. Seks to jedna z podstawowych czynności życiowych po jedzeniu i spaniu. Twój Men pewnie ma problemy z popędem bo stracił zainteresowanie Tobą. Są sposoby żeby mu to rozbudzić na nowo. Ja mojemu daje taki proszek z kapsułek Prosent 600 to jest produkt specjalnie na podniesienie popędu u mężczyzn i polepszenie ilości spermy oraz na erekcję. Działa na niego zawsze uśmiech Mam seks kiedy chcę.
Back to top
View user's profile Send private message
kamyczek25
bywalec
bywalec


Joined: 14 Oct 2018
Posts: 145

PostPosted: Tue 22 Nov 2022, 20:58    Post subject: Reply with quote

Czasami sie to zdarza uśmiech moze warto cos zrobic zeby meza pobudzic? Sposobów jest całe mnóstwo uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
asisa
kandydat
kandydat


Joined: 21 Mar 2022
Posts: 98

PostPosted: Sat 26 Nov 2022, 19:46    Post subject: Reply with quote

ja wlasnie planuje zakup jakiejs mega bielizny, macie jakies komplety ładne do polecenia, to podrzucajcie, chetnie sobie zerkne xD
Back to top
View user's profile Send private message
kamyczek25
bywalec
bywalec


Joined: 14 Oct 2018
Posts: 145

PostPosted: Mon 28 Nov 2022, 10:18    Post subject: Reply with quote

Zależy co kto lubi, mnie na przyklad bardzo sie ten podoba https://superlove.pl/bielizna-erotyczna/zestawy-komplety/anais-sapphira-3pcs-black oczko przeceniony jest o ponad stówkę, wiec super cena moim zdaniem
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Seks przed ślubem All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group