Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Poszukiwany DJ na 09.07.2016 - Wielowieś

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Meg90
początkujący
początkujący


Joined: 17 Sep 2015
Posts: 1

PostPosted: Thu 17 Sep 2015, 6:40    Post subject: Poszukiwany DJ na 09.07.2016 - Wielowieś Reply with quote

Poszukuję DJ na 09.07.2016 - Wielowieś.
Proszę o kontakt uśmiech
Back to top
View user's profile Send private message
martyneczka
kandydat
kandydat


Joined: 02 Feb 2010
Posts: 18
Location: Staszów

PostPosted: Thu 17 Sep 2015, 10:01    Post subject: Dj na wesele Reply with quote

Witam datę mam wolną www.djromano.pl proszę o kontakt. Pozdrawiam.
Back to top
View user's profile Send private message
Wodzirej
początkujący
początkujący


Joined: 04 Apr 2014
Posts: 2
Location: Rzeszów woj. podkarpackie

PostPosted: Sun 20 Sep 2015, 13:17    Post subject: Reply with quote

Witam,

zapraszam do odwiedzenia mojej strony www.TwojWodzirej.pl
Znajdą tam Państwo potrzebne informację, a po więcej zapraszam do kontaktu.

Z poważaniem,
Wodzirej Wojciech Salamon



Profesjonalne prowadzenie i organizacja imprez, wesel, eventów na terenie całego kraju.
_________________
Twój Wodzirej - prowadzenie i organizacja imprez okolicznościowych
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
PartyTime
początkujący
początkujący


Joined: 08 Oct 2015
Posts: 2
Location: Łódź

PostPosted: Thu 8 Oct 2015, 11:08    Post subject: Reply with quote

Witamy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli będzie na tyle interesująca, że Państwa zaciekawi, prosimy o kontakt.

www.partytime.com.pl

Pozdrawiamy serdecznie
PartyTime
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
DJ MASTI
kandydat
kandydat


Joined: 29 Sep 2012
Posts: 43
Location: Warszawa

PostPosted: Sat 21 Nov 2015, 12:17    Post subject: Dj wodzirej Dj Masti Reply with quote

Dj-wodzirej w składzie 2-osobowym Specjalizujemy się w oprawie muzycznej i oświetleniowej. Szeroki wybór nagrań, począwszy od lat 60, 70, 80, 90 poprzez Rock'n'Roll Italo Disco gorące rytmy latynoskie aż do największych hitów współczesnych. Pamiętamy także o wielbicielach mocniejszych rytmów i fanach muzyki biesiadnej, nie zapominamy także o tańcach klasycznych, Swoim wieloletnim doświadczeniem gwarantujemy udaną zabawę i niezapomniane wrażenia. Posiadamy własne nagłośnienie oraz oświetlenie. Ceny naliczamy za impreze a nie za ilość osób w zespole. Szczegóły na stronie : www.masti.beepworld.pl Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: tel:783-830-424 Dj Masti
_________________
Dj-wodzirej wesela.poprawiny,imprezy integracyjne i okolicznościowe,bale sylwestrowe, itp.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Joined: 08 Apr 2016
Posts: 14
Location: Tomaszowo woj. lubuskie

PostPosted: Fri 8 Apr 2016, 10:30    Post subject: Dj na każdą pogodę Reply with quote

Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!
Wesele prowadzę z oświetleniem sali (światła led podświetlające sale w miłych dla oka i aparatu tonacjach, bańki do pierwszego tańca, dym,ruchome głowy, światła dyskotekowe, efekty gobo wyświetlone wasze imiona za pomocą świateł), z dużą ilością zabaw w trakcie, których przebieram siebie i na życzenie gości oraz Państwa Młodych, mam duży repertuar muzyczny także każdy znajdzie coś dla siebie .Szczegółowe informacje
Zapraszam oczywiście na moją stone interetowa i kanał you tube
http://djwodzirejmixer.net.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=3ZLFR6gcuxs
Pozdrawiam
Piotr dj?wodzirej Mixer
_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Playwesele
kandydat
kandydat


Joined: 04 Nov 2015
Posts: 21
Location: Gliwice

PostPosted: Sat 30 Apr 2016, 19:42    Post subject: Wesele Reply with quote

www.playwesele.pl
Jeśli aktualne to polecamy się.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dj Mixer
kandydat
kandydat


Joined: 08 Apr 2016
Posts: 14
Location: Tomaszowo woj. lubuskie

PostPosted: Sun 1 May 2016, 21:16    Post subject: Re: Dj na każdą pogodę Reply with quote

Dj Mixer wrote:
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Tworzę stałą interakcję z gośćmi uczestnicząc w zabawie i zachęcając ich do prawdziwego szaleństwa. Energią i entuzjazmem zarażam absolutnie wszystkich tak, aby radość gościła na ich twarzach całą noc. Prowadzę przyjęcie z dużą dawką humoru oraz jeszcze większą porcją wyczucia i dobrego smaku!
Wesele prowadzę z oświetleniem sali (światła led podświetlające sale w miłych dla oka i aparatu tonacjach, bańki do pierwszego tańca, dym,ruchome głowy, światła dyskotekowe, efekty gobo wyświetlone wasze imiona za pomocą świateł oraz światła par rozstawione po sali), z dużą ilością zabaw w trakcie, których przebieram siebie i na życzenie gości oraz Państwa Młodych, mam duży repertuar muzyczny także każdy znajdzie coś dla siebie .Szczegółowe informacje
Zapraszam oczywiście na moją stone interetowa i kanał you tube
http://djwodzirejmixer.net.pl/
https://www.youtube.com/watch?v=3ZLFR6gcuxs
https://www.youtube.com/watch?v=_uVVv2cf9T4
Pozdrawiam
Piotr dj?wodzirej Mixer

_________________
Cześć jestem tutaj po to aby pomóc wam w stworzeniu pięknego spektaklu jakim będzie wasze wesele.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
chilliband
kandydat
kandydat


Joined: 07 Feb 2012
Posts: 31
Location: KATOWICE

PostPosted: Mon 20 Jun 2016, 16:13    Post subject: Oprawa muzyczna dj Dawid Reply with quote

Witam, termin mam wolny i jestem z woj. Ślaskiego bardzo chętnie zagram na państwa uroczystości. Przesyłam linka do mojego ogłoszenia w którym znajdują się materiały video oraz opis moich usług.

http://olx.pl/oferta/dj-na-twoje-wesele-dj-dawid-wesela-imprezy-okolicznosciowe-CID619-ID5awWW.html

Dodatkowo w cenie usługi dj-skiej mogę zagrać na państwa ślubie na trąbce - jestem zawodowym muzykiem.

Zapraszam do kontaktu: 508 501 542 dawid.slaga@wp.pl
_________________
Agencja Artystyczna Dawid - Band
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group