Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dwór Myśliwski Hubertus

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hubertus.dwor
początkujący
początkujący


Dołączył: 28 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: Brynica/Opole

PostWysłany: Wto 28 Lip 2015, 11:48    Temat postu: Dwór Myśliwski Hubertus Odpowiedz z cytatem

Witam Was serdecznie!
Jestem nowy tutaj i piszę tą rekomendację jako zadowolony pracownik,oraz uczestnik niejednego wesela.
Moi mili! Bywałem na wielu tego typu przyjęciach, lecz najbardziej klimatycznym miejscem w jakim miałem okazję pracować i spędzać czas był własnie Dwór Myśliwski Hubertus. Znajduje się on w Brynicy nieopodal Opola.
Jeśli lubicie tradycyjną kuchnie polską i dania z dzika, to miejsce to będzie dla was idealne. Jednak jak wiadomo nie samym jedzeniem człowiek żyje, dlatego wartymi uwagi aspektami są lokalizacja i standard. Przez cały dwór przewijają się motywy myśliwskie i nawiązania do natury. Daje to atmosferę ciepła i poczucie spędzania czasu w wyjątkowym miejscu. Dodatkowo Dwór leży w sąsiedztwie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego, więc jeśli wytrzymacie do świtu widok na dworze jest piorunujący. Przekonajcie się sami, zdjęcia mówią więcej niż 1000 słów. www.dwor-hubertus.pl

Ja sam nie czerpię żadnych korzyści z zamieszczania tego postu tutaj, po prostu bardzo chciałbym wam zarekomendować to konkretnie miejsce!
Wiem jak ciężko znaleźć idealną sale weselną, a sprawdzić jedną więcej nic nie kosztuje, prawda? uśmiech

Pozdrawiam was serdecznie, jeśli macie jakieś pytania to mogę wam odpowiedzieć, ale chyba najlepiej będzie zadzwonić już do samego Hubertusa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Miejsce przyjęcia weselnego Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group