Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Adaś Stówa
Guest





PostPosted: Tue 20 Jan 2015, 23:16    Post subject: Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT Reply with quote

Jestem tu nowy i chcę konkretnie w tym temacie się wypowiedzieć pytając jednocześnie.
Temat mam takowy: Co sądzicie o puszkach przyczepionych z tyłu auta młodej pary ? A może jeśli ktoś z was zna jakieś inne tego typu pomysły opiszcie proszę. Temat ten dotyczy konkretnego przypadku, otóż pewna znana mi młoda para zamontowała sobie takie coś z tyłu. Worek tych śmieci nie tylko hałasował ale i naprzykrzył się młodej parze dostatecznie. Potem mieli nie udaną zabawę i resztę czasu zaraz po ślubie. Nie będę się rozpisywał teraz i poczekam na odpowiedzi, ale historia na tym się nie kończy. Wszystko dziś jest juz na szczęście z nimi ok
Back to top
Mel_Si
gaduła
gaduła


Joined: 12 Oct 2014
Posts: 431
Location: Śląsk

PostPosted: Wed 21 Jan 2015, 10:48    Post subject: Reply with quote

Puszki z tyłu samochodu - fajna sprawa, ale tylko w przypadku, jeśli odległość między domem pana młodego a pani młodej jest niewielka. Wtedy jest fajny efekt, gdy pan młody przyjeżdża po narzeczoną. I tak jest wtedy hałas, bo wszyscy goście trąbią język Potem, jadąc do Kościoła, bym je odpięła uśmiech

P.S. Nie bardzo rozumiem, co puszki mają wspólnego z nieudaną zabawą, o której wspominasz. Może rozwiń tę historię, bo nie wiadomo, o co do końca ci chodzi oczko
_________________
Dum spiro, spero...

Back to top
View user's profile Send private message
Alicjamedia
uzależniony
uzależniony


Joined: 27 Mar 2011
Posts: 870
Location: Warszawa

PostPosted: Wed 21 Jan 2015, 11:00    Post subject: Re: Puszki z tyłu samochodu młodej pary YES or NOT Reply with quote

Adaś Stówa wrote:
Co sądzicie o puszkach przyczepionych z tyłu auta młodej pary ? ....... Worek tych śmieci nie tylko hałasował ale i naprzykrzył się młodej parze dostatecznie. Potem mieli nie udaną zabawę i resztę czasu zaraz po ślubie. Nie będę się rozpisywał teraz i poczekam na odpowiedzi, ale historia na tym się nie kończy. Wszystko dziś jest juz na szczęście z nimi ok

Jestem przekonany, że to nie puszki, a czarny kot, który przebiegł przed samochodem. Para Młodych nie splunęła w odpowiednim momencie przez lewe ramię i w konsekwencji nieudana zabawa.
Puszki są niewinne.
_________________
alicjamedia.pl
Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Joined: 12 Nov 2014
Posts: 100
Location: Sopot

PostPosted: Thu 22 Jan 2015, 11:02    Post subject: chyba nie Reply with quote

Jakoś nigdy puszki z tyłu samochodu mnie nie przekonywały;D no bo wyobraźcie to sobie, jedziecie jakimś super autem, a za Wami ciągną się puszki? dziwnie to wygląda...;D chyba, że może jak się je jakoś kolorowo obkleić, żeby estetycznie bardzo wyglądały, to może by to jakoś wyglądało...;D
_________________
Don't give up!
Back to top
View user's profile Send private message
hrumek
początkujący
początkujący


Joined: 14 Jan 2015
Posts: 9
Location: Wołów Dolnośląskie

PostPosted: Fri 23 Jan 2015, 12:46    Post subject: Reply with quote

Dla mnie puszki to kiczowaty pomysł, na pewno spowoduje u gości weselnych lekki uśmiech, ale nie koniecznie pozytywny.
Na pewno wyjątkowy gustowny pojazd, rzadki okaz auta współczesnego a najlepiej jakiś zabytek, choćby ładna Warszawa,ale puszki raczej nie.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lexuswarszawa
kandydat
kandydat


Joined: 18 Sep 2014
Posts: 24
Location: Warszawa

PostPosted: Tue 11 Aug 2015, 23:15    Post subject: Reply with quote

Puszki jak z amerykańskich filmów na polskich drogach? No właśnie zależy jaka to droga...jak długa to jazda ponad 70km/h nie będzie należała do przyjemnych a puszka może odlecieć i walnąć w auto naszego gościa z tyłu i porysować mu lakier na zderzaku lub masce a to nie będzie już fajne ;(

Dekoracje trzeba traktować z umiarem. Z fajnego auta można w prosty sposób zrobić kicz tak jak to mój przedmówca powiedział.

Ale pomysł jest ciekawy.
_________________
www.LexusDoSlubu.com Warszawa - Najnowsza Czarna Luksusowa Hybryda Lexus IS300h na którą zawsze możesz liczyć oczko Umów się na jazdę próbną Free!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
lululu
początkujący
początkujący


Joined: 15 Aug 2015
Posts: 9

PostPosted: Sat 15 Aug 2015, 10:08    Post subject: Reply with quote

Puszki super!wykrzyknik zwłaszcza przy jakimś stylowym autku uśmiech
https://www.facebook.com/stylowaBRYKA/photos/pb.1640000456281602.-2207520000.1439629444./1643402675941380/?type=3&theater
Back to top
View user's profile Send private message
ZróbSWÓJŚlub
kandydat
kandydat


Joined: 15 Sep 2014
Posts: 40
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 21 Sep 2015, 20:16    Post subject: Reply with quote

A to jest w ogóle bezpieczne? Przy małych odległościach jeszcze ok, ale jakoś nie bardzo wyobrażam sobie ciągnięcie puszek przez pół Warszawy oczko My zamiast puszek mieliśmy... balony z helem. Wcześniej dostaliśmy je w prezencie zamiast kwiatów, były najpierw ozdobą samochodu a potem sali weselnej - fajnie wyszło uśmiech
_________________
Zapraszam na bloga uśmiech
zrobswojslub.pl
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
adam.sowa
początkujący
początkujący


Joined: 18 Jun 2015
Posts: 9

PostPosted: Mon 30 Nov 2015, 12:22    Post subject: Reply with quote

Wieś tańczy i śpiewa język
Back to top
View user's profile Send private message
Greg123
początkujący
początkujący


Joined: 02 Feb 2016
Posts: 6
Location: Gdańsk

PostPosted: Tue 2 Feb 2016, 15:29    Post subject: Reply with quote

Dla mnie to obciach i dużo hałasu język
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Czym pojedziecie do ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group