Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Niemampomyslu na tytuł :P
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
View previous topic :: View next topic  
Author Message
april06
uzależniony
uzależniony


Joined: 23 Sep 2012
Posts: 959
Location: Warszawa

PostPosted: Mon 12 May 2014, 9:28    Post subject: Reply with quote

niemampomyslu wyglądaliście przecudnie uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
PatrycjaS19915
guru
guru


Joined: 29 Jan 2013
Posts: 2472

PostPosted: Mon 12 May 2014, 11:11    Post subject: Reply with quote

PIĘKNIE wykrzyknik Dziękuję za zdjęcia uśmiech Słuchaj wyglądaliście cudownie,promiennie,szczęśliwie,kościół piękny,tort apetyczny,nie wiem co jeszcze napisać... Widać że byliście szczęśliwi i naprawdę się kochacie uśmiech

Muszę to napisać-rozwaliło mi zdjęcie Twojego męża z obrączką i chłopakami język parodia kobiecych zachwytów nad pierścionkiem zaręczynowym-genialne Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
Escherichia
guru
guru


Joined: 21 Jul 2013
Posts: 3165
Location: Gdańsk

PostPosted: Mon 12 May 2014, 12:29    Post subject: Reply with quote

Bardzo pięknie! Śliczne zdjęcia uśmiech Wyglądaliście pięknie, kościółek ma swój urok, tort wygląda pysznie uśmiech

Niemampomyslu, jak wrócę z pleneru dzisiaj i nie będę miała wszystkiego dość to może coś już skrobnę język
_________________
Aut inveniam viam aut faciam

Back to top
View user's profile Send private message
e-nina
guru
guru


Joined: 11 Mar 2010
Posts: 2492
Location: Małopolska

PostPosted: Mon 12 May 2014, 14:09    Post subject: Reply with quote

ojej to i ja poproszę o zdjęcia uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
domcia192
guru
guru


Joined: 02 Aug 2013
Posts: 2116
Location: Stalowa Wola

PostPosted: Mon 12 May 2014, 18:15    Post subject: Reply with quote

piękne zdjęcia uśmiech cudownie para Very Happy
_________________
Jesteśmy parą od 22.04.2007r. ;** <3
Zaręczeni od 14 grudnia 2012r. ;*
Back to top
View user's profile Send private message
annn
maniak
maniak


Joined: 07 Jan 2012
Posts: 1883
Location: zawsze tam gdzie Ty :)

PostPosted: Mon 12 May 2014, 18:40    Post subject: Reply with quote

Śliczne zdjęcia, aż miło popatrzeć. Piękny masz uśmiech i w ogóle wyglądaliście z mężem cudnie uśmiech
_________________


Back to top
View user's profile Send private message
Asia_1987
bywalec
bywalec


Joined: 13 Jul 2013
Posts: 134

PostPosted: Mon 12 May 2014, 20:55    Post subject: Reply with quote

gratulacje Niemampomyslu Very Happy pięknie wygladaliście i piękne zdjęcia uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Mel
bywalec
bywalec


Joined: 21 Mar 2014
Posts: 109

PostPosted: Tue 13 May 2014, 7:49    Post subject: Reply with quote

Widziałam już zdjęcia wcześniej, ale dopiero mam teraz czas, żeby napisać. Zacznę od pytania: gdzie ja stałam, gdy rozdawali urodę!? lol Jesteś śliczna! Miałaś piękna suknię, w ogóle cała twoja stylizacja mi się podobała - od bukietu, do upięcia włosów. uśmiech Z twoich postów wydałaś mi się bardzo fajną osóbką, a po fotkach stwierdzam, że chętnie poznałabym Ciebie i twojego męża. język Po prostu na widok was takich uśmiechniętych ciężko byłoby nie zaśmiać się do siebie. uśmiech W relacji najbardziej zwróciłam uwagę na pierwszy taniec. Very Happy Strasznie byłam ciekawa, jak wam wyjdzie i dobrze, że się udał. Chętnie bym go obejrzała. język

Życzę Wam wszystkiego najlepszego, żeby ta radość z Dnia Ślubu już was nie upuściła i rosła każdego dnia. uśmiech Wzruszyłam się przy momencie, gdy napisałaś o tym promyku słońca... Niech Wam już do końca oświetla małżeństwo. uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
e-nina
guru
guru


Joined: 11 Mar 2010
Posts: 2492
Location: Małopolska

PostPosted: Tue 13 May 2014, 9:10    Post subject: Reply with quote

Po pierwsze-dziękuję za zdjęcia.
Po drugie wyglądacie cudownie,tacy uśmiechnięci i zadowoleni aż miło się na Was patrzy,chyba nawet gdzieś trafiłam na Wasze zdjęcie na fb,pewnie mamy wspólnych znajomych z forum,jeszcze raz spełnienia marzeń uśmiech
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
niemampomyslu
maniak
maniak


Joined: 19 Jul 2012
Posts: 1454
Location: śląsk/łódzkie

PostPosted: Tue 13 May 2014, 9:39    Post subject: Reply with quote

Naprawdę nie spodziewałam się TYLU miłych słów i to jakich.. Bardzo sie cieszę, że trafiłam na to forum, jest nam niezwykle miło! Dziękujemy!! bukiet Gdybyśmy mogli to wszystkie zaprosilibyśmy na wódkę weselną Very Happy (albo soczek język) uśmiechuśmiech


Patrycja, taak to zdjęcie jest mistrzowskie Very Happy A żebyś słyszała jak się wczuwali! Tam były prawdziwe okrzyki! Very Happy

Mel, jestem całkiem zwyczajna, naprawdę, ani ładna ani brzydka - to ta suknia, makijaż, fryzura i szczęście sprawiły, ze jakoś tak faktycznie nie najgorzej wyglądałam język KAŻDA panna młoda wygląda pięknie! uśmiech
Jak będę miała wideo to może się pochwalę tańcem język

DZIĘKUJĘwykrzyknikwykrzyknik! buźki buźki
_________________

Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
Page 11 of 13

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group