Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Podróż poślubna - Teneryfa
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Sonia_O
początkujący
początkujący


Joined: 28 Aug 2018
Posts: 7

PostPosted: Mon 3 Sep 2018, 8:36    Post subject: Reply with quote

czy ktoś może się pochwalić jak jest na Lanzarote? Czy warto? Jaki hotel najlepszy? Surprised uśmiech
_________________
"Niczego nie żałuję, czasami po prostu nie było warto"
Back to top
View user's profile Send private message
fiskatalinn
początkujący
początkujący


Joined: 08 Sep 2018
Posts: 5

PostPosted: Thu 13 Sep 2018, 14:27    Post subject: Reply with quote

Ostatnimi czasy po głowie chodzi mi pewna dość istotna wątpliwość. Mam na myśli nade wszystko środki bezpieczeństwa w okresie trwania urlopu. Spójrzcie na NFZ katowice (polisaturystyczna.pl), są tam dotknięte istotnie ciekawe kwestie. Czy wykupujecie ubezpieczenia turystyczne na urlop?
_________________
Nie dokonuje odkrycia, kto nie bada niemożliwości – Albert Einstein
Back to top
View user's profile Send private message
sokow
bywalec
bywalec


Joined: 27 Apr 2022
Posts: 214

PostPosted: Tue 7 Nov 2023, 17:03    Post subject: Reply with quote

Melanotan https://melanotan.biz/ to mój sposób na zdrową i piękną opaleniznę. Dzięki niemu nie muszę się obawiać słońca podczas wakacji, a moja skóra wygląda naprawdę promiennie. To produkt, który polecam każdemu!
Back to top
View user's profile Send private message
MartaPietrzyk
kandydat
kandydat


Joined: 25 Apr 2022
Posts: 48

PostPosted: Tue 12 Dec 2023, 16:18    Post subject: Reply with quote

Teneryfa jest pięknym miejscem oczko Warto wybrać się w to miejsce, nietypowe wulkaniczne plaże oczko jednak w przyszłym postawiłam na last minute w Egipcie https://www.traveligo.pl/last-minute/egipt
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group