Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sprzedam Suknię Herm's Diamond koronka ramiączka ivory 34/36 +2x welon i halka

 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna
View previous topic :: View next topic  
Author Message
ewat
kandydat
kandydat


Joined: 04 Nov 2012
Posts: 24

PostPosted: Thu 2 Jan 2014, 11:04    Post subject: Sprzedam Suknię Herm's Diamond koronka ramiączka ivory 34/36 +2x welon i halka Reply with quote

Suknia z kolekcji Herm's Bridal 2013 model Diamond

w kolorze ivory/śmietankowa czy tez perłowa biel (spotkałam się z różnymi określeniami, w każdym razie nie jest to czysta biel, ale nie jest tak ciemna jak ecru)

Jestem jej pierwszą i jedyną właścicielką - jest w idealnym stanie, po praniu.

Suknia ma przepiękne plecy z delikatnej siateczki otoczonej koronką, ramiączka też koronkowe, cała wykonana jest ze zwiewnego materiału. Druga warstwa - tiul. Tren wykonany jest też ze zwiewnego materiału - podczepiany na 5 guziczków.

Dołączam do niej dwa welony: długi i krótki-wykończony koralikami. W zestawie jest również halka z kołem (można je jeszcze poszerzyć albo zwęzić w porównaniu z szerokością widoczna na zdjęciach. W pewnym momencie wesela w ogóle zdjęłam koło - też jest wygodnie:)

Suknia szyta była na rozmiar około 34-36:
biust - 84
talia - 65
biodra - 93
długość: 170cm + 5cm obcas

W biustonosz były wszyte poduszki - można wypruć na potrzeby większego biustu:) Od wewnątrz suknia ma pętelki na ramiączka biustonosza - żeby nie wychodziły.

Suknię można zobaczyć i przymierzyć w Warszawie na Tarchominie - w okolicy mostu północnego.

Więcej zdjęć mogę przesłać mailowo, ale zachęcam gorąco do przymierzenia, bo na żywo wygląda dużo lepiej:)

Chciałabym za cały komplet około 700 zł, ale cena jest DO NEGOCJACJI uśmiech

Oferta jest jeszcze widoczna tu:
http://olx.pl/oferta/suknia-herms-diamond-koronka-ramiaczka-ivory-34-36-2x-welon-i-halka-CID87-ID4cvKj.html

Serdecznie zapraszam

Zdjęcie producenta:


Tył sukni:


Przód sukni:


Długi welon:


Welon z koralikami:


Suknia w tańcu:


Całość 1:


Całość 2:
[/url]
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
ewat
kandydat
kandydat


Joined: 04 Nov 2012
Posts: 24

PostPosted: Sun 15 Jun 2014, 12:34    Post subject: Reply with quote

Suknia jest nadal na sprzedaż, więc serdecznie zapraszam na przymiarkęuśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Suknia ślubna All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group