Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

rocznica ślubu rodziców w dzień naszego
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców
View previous topic :: View next topic  
Author Message
czerwony kotek
uzależniony
uzależniony


Joined: 26 Aug 2012
Posts: 567
Location: Zielona Góra

PostPosted: Thu 14 Nov 2013, 12:13    Post subject: rocznica ślubu rodziców w dzień naszego Reply with quote

u nas się tak zdarzy, że rodzice T. w dniu naszego ślubu będą obchodzili swoją rocznicę... nie wiem którą, wypada chyba do podziękowań dołączyć jakiś prezent, co będzie odpowiedniego i niedrogiego? zetknęłyście/zetknęliście się z taką sytuacją?
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
lamika88
uzależniony
uzależniony


Joined: 30 May 2012
Posts: 920

PostPosted: Thu 14 Nov 2013, 12:44    Post subject: Reply with quote

Tak uśmiech U nas wszyscy sąsiedzi z jednej rodziny mieli praktycznie tak, że albo w dzień ślubu albo w poprawiny wypadała rocznica ślubu rodzeństwa lub rodziców lub i to i to lol To zawsze była dedykacja dla tego konkretnego małżeństwa i np bukiet kwiatów od męża dla żony czy od dzieci uśmiech

U mnie się tak złoży, że na naszych poprawinach mój teść będzie miał urodziny.

A znowuż rok po mnie ślub bierze moja młodsza siostra i na jej poprawinach my będziemy mieć swoją pierwszą rocznicę ślubu lol
_________________

Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Kithy
maniak
maniak


Joined: 01 Apr 2012
Posts: 1310

PostPosted: Thu 14 Nov 2013, 14:12    Post subject: Reply with quote

U mnie zaraz po północy po oczepinach zadedykowałam z moim bratem rodzicom piosenkę ich z młodości bo mieli rocznicę ślubu swoją uśmiech mam to na filmie, coś pięknego jak przytuleni do siebie tańczą sami na sali uśmiech
_________________
Back to top
View user's profile Send private message
migo30
kandydat
kandydat


Joined: 15 Jan 2014
Posts: 26
Location: Czeladź

PostPosted: Wed 15 Jan 2014, 22:36    Post subject: Reply with quote

Najlepszym prezentem to będzie pamięć o tym i zadedykowanie utworu który kojarzy im się z poznaniem, porozmawiaj z mamą czy tatą jaki to był utwór z którym mają miłe wspomnienia i ustal to z orkiestrą na pewno będzie to najlepszy prezent .
_________________
Polecam się przy doradzeniu bezpłatnym wszystkim przyszłym małżonkom co do przyjęcia weselnego.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
oleolaj
początkujący
początkujący


Joined: 18 Jun 2014
Posts: 5

PostPosted: Wed 18 Jun 2014, 14:25    Post subject: Reply with quote

Dokładnie, pamięć o trudzie włożonym w wykochanie jest czymś ponadczasowym i nie wymaga dodatkowych fajerwerków.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
judytkaxx
kandydat
kandydat


Joined: 07 Jul 2014
Posts: 83

PostPosted: Mon 7 Jul 2014, 14:14    Post subject: Reply with quote

Z pewnością musicie skupić się na jakimś oryginalnym prezencie na podziękowania dla rodziców. Ja zamówiłam takie piękne szkatułki na reklama.ruda_wiewiórka
Back to top
View user's profile Send private message
Judytka_Tom
bywalec
bywalec


Joined: 12 Nov 2014
Posts: 100
Location: Sopot

PostPosted: Tue 12 May 2015, 14:10    Post subject: Reply with quote

Moja kuzynka miała taką sytuacjęoczko zadedykowała rodzicom piosenkę i był toast za nich;) prezent dostali na osobności;)
_________________
Don't give up!
Back to top
View user's profile Send private message
kk001
kandydat
kandydat


Joined: 10 Jun 2018
Posts: 24

PostPosted: Fri 12 Oct 2018, 12:50    Post subject: pomyśl nad Reply with quote

Z jednej strony to fajnie,ponieważ ich rocznice można opić na waszym przyjęciu. Myśle jednak,że mały prezent będzie odpowiedni. Jakiś czas temu w mieściewrocław noclegi blisko rynku widziałam dobrą cenę apartamentu "RIO". To da im chwilę do nacieszenia się sobą
Back to top
View user's profile Send private message
Dudas
kandydat
kandydat


Joined: 03 Mar 2017
Posts: 15

PostPosted: Mon 22 Oct 2018, 23:56    Post subject: Reply with quote

ostatnio modne jest wręczanie podziękowania dla rodziców w kształcie drzewka ze sklejki oprawionej w ramę. Ceny są różne od 110zł na sklep.tuprezenty.pl i 140 na prezenty.pl

Back to top
View user's profile Send private message
gulia
początkujący
początkujący


Joined: 23 Oct 2018
Posts: 1

PostPosted: Tue 23 Oct 2018, 16:06    Post subject: kosz Reply with quote

my zamowilismy na nasze wesele pięknekosze upominkowe dla Rodziców naprawde bardzo eleganckie i gustowne:)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic    Forum ślubne :: strona główna -> Podziękowania dla Rodziców All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group