Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Gdzie, jak, za ile?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 86, 87, 88  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Wto 3 Mar 2009, 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ladysunshine napisał:
Nie no, w takiej sytuacji jak Ty Ajnas, to lepiej jednak jechać ze znajomymi, bo raz, że taniej, a dwa macie od razu darmowych przewodników.

no dokladnie bo przy naszej podrozy do Gambii to zalatwia nam to znajomy i poleci z nami w tym samym czasie i przez to bedziemy miec poniekad wygode uśmiech ale nie wykluczone, ze uzbiera sie jeszcze wieksza ekipa i rowniez NIE mamy nic przeciwko. Gdym kogos nie chciala widziec to nie mowilabym w ogole o tym gdzie i kiedy chcemy jechac, a mowimy to znajomym z ktorymi bardzo chetnie sie wybierzemy a nie tesciom Evil or Very Mad
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam, że podróż poślubna tylko we dwoje, nikogo więcej nie zabierać - nawet czy taniej wyjdzie, czy fajne towarzystwo, jak dla mnie nie i już! Evil or Very Mad Nawet jeśli by ktoś mnie prosił, żeby go/ich zabrac - nic z tego - innym razem! Moja znajoma dała się przekonac rodzeństwu - jej wybór, ja bym tak nie chciała.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MissIndependent
moderator
moderator


Dołączył: 05 Kwi 2008
Posty: 6409
Skąd: gliwice/zabrze

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale to też zależy od podejścia... jak Młodzi traktują to jako wycieczkę i nie widzą w niej nic szczególnie niezwykłego to miło im jest zabrać większa liczbę osób. zawsze to weselej Very Happy ale my z Jackiem wybralibyśmy się sami uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
*AGNIESZKA*
maniak
maniak


Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 1546
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro 4 Mar 2009, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podróż poślubna jest raz w życiu (nio sa wyjątki oczywiście), a wycieczki mozna sobie zrobić w każdej chwili, powtarzają się uśmiech Weselej - we dwoje także jest wesoło Very Happy Nio, ale jak napisałam wcześniej - co komu pasuje:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anjas17
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 631
Skąd: Tarnów/Doncaster

PostWysłany: Czw 5 Mar 2009, 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my nikogo nie prosimy o to zeby z nami jechal a przeciwnie proponujemy wiec to chyba tez inna sprawa. Gdyby ktos mi sie chcial wepchac w podroz poslubna napewno nie bylabym mila Twisted Evil bo nienawidze jak ktos mi sie w cos wtraca!!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Korek
maniak
maniak


Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 1312
Skąd: śląskie

PostWysłany: Pią 6 Mar 2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

japcio_80 napisał:
My zawsze jeździmi sami na wakacje. Chcemy nacieszyć się sobą, odpocząć od rodziny, znajomych, których widzi się na co dzień. Więc wyjazd w podróż poślubną z kimś byłby totalnie poronionym pomysłem. Zwłaszcza, że większość część wyjazdu zamierzamy z pokoju nie wychodzić oczko

oczywiście, że tak lol lol popieram lol lol lol
_________________
ślub cywilny uśmiech

ślub kościelny uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Igor
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Pon 30 Mar 2009, 21:30    Temat postu: Hotel Planeta w Słonecznym Brzegu Odpowiedz z cytatem

www.hotelbulgaria.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Igor
początkujący
początkujący


Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 8:08    Temat postu: Wakacje w Bułgarii Odpowiedz z cytatem

Polecam 5 gwiazdkowy Hotel Planeta, tuż nad samym morzem: www.hotelbulgaria.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
japcio_80
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 987

PostWysłany: Wto 31 Mar 2009, 12:07    Temat postu: Re: Wakacje w Bułgarii Odpowiedz z cytatem

Igor napisał:
Polecam 5 gwiazdkowy Hotel Planeta, tuż nad samym morzem: www.hotelbulgaria.pl


właściciel?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
supersluby.pl
kandydat
kandydat


Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 60
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto 14 Kwi 2009, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ceny nawet nie tak straszne, tylko nie chciałabym się nie mile rozczarowac kiedy zdjęcia na stronce trochę odbiegają od rzeczywistości Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Podróż poślubna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 22 z 88

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group