Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Przestroga przed nierzetelną firmą z Łodzi kamerowanie.net

 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile...
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czekolada88
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 15:09    Temat postu: Przestroga przed nierzetelną firmą z Łodzi kamerowanie.net Odpowiedz z cytatem

Uważajcie i nie popełniajcie błędu korzystając z usług firmy kamerowanie.net w Łodzi.
ul. Milionowa 86 tel.728 814 365.
Dopóki nie dostaną pieniędzy są mili i sympatyczni, dopiero później wychodzi ich brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

Pomijam fakt że film mieliśmy mieć nakręcony w super-extra jakości, a oglądając go sprawia wrażenie filmu sprzed 10-15 lat, jakość naprawdę tragiczna, goście wyglądają na nim na połowę niższych i 3 razy grubszych (właściciel twierdzi że to wina telewizora, tylko szkoda że na kilku tak samo to wygląda), obraz się zamazuje, dźwięk źle się rozkłada, raz słychać pogłos, raz wogóle nic nie słychać.

Na dodatek termin odbioru filmu ciągle przekładany, ja na swój film czekałam ponad 3,5 miesiąca (mimo że miałam odebrać go po 1,5 to terminy były ciągle zmieniane i to z winy wykonawcy!).

Osoba która kręciła film robiła to bezmyślnie, fajerwerki kręcone spod krzaka, więc 3/4 obrazu to gałąź, nie ma na filmie wielu ważnych dla Pary Młodej momentów, i niestety tego się już nie poprawi, ale może moje doświadczenia uchronią innych przed popełnieniem takiego błędu jakim było wybranie tej firmy.

Film złożony nawet nie przeciętnie, raczej na odczepnego żeby już mieć to z głowy. Na prośby o poprawki (które są zagwarantowane w umowie) właściciel w niezbyt kulturalny sposób odmawia i twierdzi że on nie widzi potrzeby poprawiania czegokolwiek. Szkoda, bo to tak naprawdę powinno podobać się nam, a poprawki które zasugerowaliśmy nie powinny być problemem (o czym byliśmy zapewniani przed wpłatą).

Właściciel wydzwania (po przesłaniu listy rzeczy do poprawienia emailem) wywrzaskuje i obraża mnie za to że śmiałam mu zwrócić uwagę.

Chciałam aby oddali mi cały materiał, wtedy poszłabym do kogoś kto się na tym zna i zrobiłby z tego coś porządnego, spotkałam się z odmową i stwierdzeniem że Pan nie ma takiego obowiązku, jak to przecież to tak naprawdę mój film?!


Do tego wszystkiego, mimo że umawiałam sie z właścicielem, że film skrócony dostanę na płytce razem z resztą, nie dostałam nic i jeszcze próbował mi wmówić że on nic takiego nie obiecywał. Generalnie w tej firmie wyznaje się zasady kłamstw i krętactw.

Nie polecam, i szczerze ostrzegam przed tą firmą, ci pseudo profesjonaliści próbują tylko naciągnąć ludzi. Nie dajcie się oszukać i zniszczyć sobie filmu!wykrzyknik

Popr. temat i pisownię: BŁĘDY ORTOGRAFICZNE!wykrzyknik /mod/


Ostatnio zmieniony przez czekolada88 dnia Czw 7 Lut 2013, 10:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość dokładnie opisałaś swój problem. Nie wiem, ale w dobie dobrego sprzętu takie rzeczy jak dźwięk czy rozmazanie obrazu nie powinno się pojawić.
Myślę,że powinnaś zabrać od nich surowy materiał i dokonać przemontowania tego dzieła w innym studio, o ile te materiały się jeszcze zachowały. Termin 3,5 miesiąca: no właśnie, za długo. Z tego widać,że na jeden termin mają po kilka zleceń i studio korkuje się.

Proszę w treści dopisać kiedy i gdzie konkretnie było to nagranie.
Wskazaną firmę poprosimy o wyjaśnienie tu na forum.
I pisz proszę bez błędów.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko nieśmiało dopytam: ile Was kosztowała ta usługa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wideofilm ale czekolada88 napisała, że "fachowiec" nie chce im go oddać.

O to samo chciałam zapytać co nhele...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny spokojnie proszę, czekamy na odpowiedź z firmy.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekolada88
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Usługa kosztowała 2000zł, więc sądzę że cena wykonanych "usług" jest nieco zawyżona....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 18:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekolada88 napisał:
Usługa kosztowała 2000zł, więc sądzę że cena wykonanych "usług" jest nieco zawyżona....

Jeżeli usługa w HD i płyty w bluray to jest normalna cena.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
czekolada88
początkujący
początkujący


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 3

PostWysłany: Sro 6 Lut 2013, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jeżeli faktycznie jakość byłaby odpowiednia i cała reszta też byłaby dobrze zrobiona. W obecnej sytacji uważam że są to pieniądze wyrzucone w błoto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WIDEOFILM
moderator
moderator


Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 1066
Skąd: LUBLIN

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekaliśmy od dnia 7 lutego br. na odpowiedź właściciela firmy. Widać, że nie doczekamy się. Sprawa jest jasna. W związku z tym temat zamykam. Oczywiście, gdyby jednak firma zechciała się wypowiedzieć proszę o pw w celu odblokowania tematu.
_________________
Jak coś robić to dobrze, a byle jak, to lepiej wcale.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kamerowanie.net
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Maj 2013
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto 14 Maj 2013, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie,
na wstępie chciałem zaznaczyć, że nie mamy w zwyczaju odpisywać na tego typu maile. Tym razem jednak zrobię wyjątek jako, że cały post mija się z prawdą.

Pod tym adresem znajduje się link do filmu o którym mowa: http://vimeo.com/58800189. Oczywiście w podpisanej umowie jest paragraf z pozwoleniem na publikacje.

Uważajcie i nie popełniajcie błędu korzystając z usług firmy kamerowanie.net w Łodzi.
ul. Milionowa 86 tel.728 814 365.
Dopóki nie dostaną pieniędzy są mili i sympatyczni, dopiero później wychodzi ich brak profesjonalizmu i kultury osobistej.

-Proszę pamiętać, że nalegała Pani na wpłatę całej kwoty przed odbiorem - zatem powinniśmy od razu nie rozmawiać na temat naszych rzekomych błędów. Było zupełnie inaczej o czym świadczą bilingi.


Pomijam fakt że film mieliśmy mieć nakręcony w super-extra jakości, a oglądając go sprawia wrażenie filmu sprzed 10-15 lat, jakość naprawdę tragiczna, goście wyglądają na nim na połowę niższych i 3 razy grubszych (właściciel twierdzi że to wina telewizora, tylko szkoda że na kilku tak samo to wygląda), obraz się zamazuje, dźwięk źle się rozkłada, raz słychać pogłos, raz wogóle nic nie słychać.
-Jako, że załączyłem link do filmu proszę o zaznaczenie jakości HD i ocenę czy jakość i dźwięk (tutaj tylko w czasie przysięgi, bo jest to wersja krótka) są tak tragiczne jak klient opisuje. Materiał jak widać nagrany w formacie 16:9 kamera firmy Sony model: nx5-e.

Na dodatek termin odbioru filmu ciągle przekładany, ja na swój film czekałam ponad 3,5 miesiąca (mimo że miałam odebrać go po 1,5 to terminy były ciągle zmieniane i to z winy wykonawcy!).
-Tak odbiór był przekładany wielokrotnie, ale przez Klienta. Z powodu braku czasu przelali Państwo pieniądze z góry. U nas termin realizacji jest do 3 miesiecy i w tym terminie wszystko było gotowe. Opóźnienie odbioru nie jest naszą winą.

Osoba która kręciła film robiła to bezmyślnie, fajerwerki kręcone spod krzaka, więc 3/4 obrazu to gałąź, nie ma na filmie wielu ważnych dla Pary Młodej momentów, i niestety tego się już nie poprawi, ale może moje doświadczenia uchronią innych przed popełnieniem takiego błędu jakim było wybranie tej firmy.
-Wszystkie ważne elementy znajdują się w materiale. Fajerwerki o których mowa też 9min 15s. Gałąź się znajduje na filmie bo ukształtowanie terenu uniemożliwiało nagranie tego momentu z innej perspektywy. Uważam też, że nie przeszkadza ona w odbiorze tak bardzo jak nam to zarzucano.

Film złożony nawet nie przeciętnie, raczej na odczepnego żeby już mieć to z głowy. Na prośby o poprawki (które są zagwarantowane w umowie) właściciel w niezbyt kulturalny sposób odmawia i twierdzi że on nie widzi potrzeby poprawiania czegokolwiek. Szkoda, bo to tak naprawdę powinno podobać się nam, a poprawki które zasugerowaliśmy nie powinny być problemem (o czym byliśmy zapewniani przed wpłatą).
-Film złożony tak jak widać w linku. Jeżeli to jest przeciętny materiał za tą kwotę (proszę pamiętać że nie jest to film z lustrzanek bądź wielu kamer, tylko pakiet podstawowy) tzn. że należy wybrać inną firmę. Nasze portfolio które można obejrzeć na stronie oferuje dokładnie taki sam poziom, nic nie ukrywamy.

Właściciel wydzwania (po przesłaniu listy rzeczy do poprawienia emailem) wywrzaskuje i obraża mnie za to że śmiałam mu zwrócić uwagę.
-Zupełnie odwrotna sytuacja. Chętnie bym poprawił wszystko tylko prosiłem o przyniesienie płyt do biura z filmem. Szkoda, że nawet tego nie udało się zrealizować. Zaznaczam, że nie mam w zwyczaju nagrywania wszystkich materiałów i trzymania ich w biurze, a jedynie na komputerze do montażu.

Chciałam aby oddali mi cały materiał, wtedy poszłabym do kogoś kto się na tym zna i zrobiłby z tego coś porządnego, spotkałam się z odmową i stwierdzeniem że Pan nie ma takiego obowiązku, jak to przecież to tak naprawdę mój film?!
-Zgodziłem się! Zaznaczę też, że niestety nie ma Pani prawa do surowego materiału, było to tylko nasza dobra wola, widać niestety też nie doceniona.


Do tego wszystkiego, mimo że umawiałam sie z właścicielem, że film skrócony dostanę na płytce razem z resztą, nie dostałam nic i jeszcze próbował mi wmówić że on nic takiego nie obiecywał. Generalnie w tej firmie wyznaje się zasady kłamstw i krętactw.
-Cennik który jest, był i będzie na stronie: http://kamerowanie.net/images/right/cennik2013.pdf
''Dodatkowo do materiału głównego proponujemy wykonanie, skróconej, 10 minutowej wersji z możliwością umieszczenia jej na naszym serwerze w cenie 300zł."
Tak jak widać nie ma nic o nagrywaniu tego na płyty. Powiem więcej na ostatnie spotkanie które zakończyło się trzaśnięciem przez Państwa drzwiami miałem naszykowane te płyty.

Nie polecam, i szczerze ostrzegam przed tą firmą, ci pseudo profesjonaliści próbują tylko naciągnąć ludzi. Nie dajcie się oszukać i zniszczyć sobie filmu!
-Na sam koniec odeślę jeszcze raz do linku: http://vimeo.com/58800189. Jesteśmy dumni z tego materiału i nie wstydzimy się go. Jeżeli to jest słaby materiał jak na film jednokamerowy polecamy poszukać innej firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Utrwalcie te chwile... Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group