Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Asikowy Pestek :)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 12:45    Temat postu: Asikowy Pestek :) Odpowiedz z cytatem

To może ja też powolutku zacznę zakładać swój temat uśmiech

O ciąży dowiedzieliśmy się 04.12.12 z testu. Wystarczyło mi zrobić jeden teścik bo jak zobaczyłam te dwie tłuściutkie kreski to nie było wątpliwości. Do lekarza zapisałam się jeszcze w tym samym tygodniu, pani doktor potwierdziła ciążę i przekazała mi, że według om jestem w 7 tygodniu. Jako, że chodzę do ginekologa prywatnie i u nich za każde badanie trzeba sporo płacić, to poleciła mi zapisanie się do mojej przychodni rejonowej. Tak też zrobiłam i tydzień później kolejna pani doktor potwierdziła moją ciążę, dała skierowanie na wszelkie możliwe badania i tak się zaczęło uśmiech
Jako, że były święta to zdecydowaliśmy się powiedzieć o ciąży naszym rodzinom - nikt się nie spodziewał takiej nowiny lol Nigdy nie mówiliśmy, że staramy się o dziecko czy planujemy w najbliższym czasie, tym większe było zaskoczenie jak usłyszeli od nas tą wiadomość Wink
Termin porodu mam na 31.07. Jak na razie wszystko u mnie w porządku, jedyne co mnie męczy ostatnio to bóle głowy, ale jakoś sobie z nimi radzę uśmiech

Tydzień temu byłam na pierwszym usg, niestety mąż nie mógł się zwolnić z pracy wcześniej i poprosiłam mamę o towarzyszenie - i bardzo dobrze, bo czekałam na wejście do gabinetu 2 godziny, mąż to by tam chyba wszystkich pozabijał w międzyczasie, wydeptał dziurę w podłodze a drugą w ścianie by chyba wyjadł, hehehe (nie dość, że nie lubi przychodni to jeszcze nie lubi czekać).

Taką fotkę nam zrobili lol


A tak wyglądałam na początku 12 tygodnia (strasznie duża, nie? Wink )

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze raz wielkie gratulacje w oficjalnym watku:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty grubasie! język

Bardzo fajnie widzieć Twój wątek, będę tu zaglądać często uśmiech

No i wróżę synka uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleńki brzusio, a w nim uroczy Pestek uśmiech. Jakieś przeczucia co do płci macie? Ja też widziałabym Was z synkiem, ale ciekawa jestem Waszych wróżb uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łaaa Asik ma swój wątek! uśmiech W takim razie jeszcze raz gratuluję i życzę spokojnej ciążyoczko Brzuszysko masz wprost ooogromniaste język
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężu obstawia córę, mi też się wydaje, że córa będzie ale jakichś szczególnych przeczuć nie mam uśmiech
U mnie w rodzinie to tak trochę pomieszane, obaj dziadkowie mieli samych braci, u babć w większości były siostry - chyba tylko jeden chłop się trafił (przy czym wszyscy z wielodzietnych rodzin, jedna babcia miała 7 rodzeństwa, jeden dziadek 8 braci, a drugi chyba 5 uśmiech ), potem mama ma dwóch braci, tata też (tyle, że z innej matki), a w naszym pokoleniu 4 baby i 2 chłopaków i teraz jedna moja chrześnica już jest i nie wiadomo co w drodze u kuzynki uśmiech U męża podobnie - teściu ma braci, a teściowa siostry, mąż ma siostrę, która ma dwóch synów, a u kuzynostwa w większości dziewczyny w naszym pokoleniu.
Z moich dziwnych kalkulacji wynika, że powinna być teraz dziewoja Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już niedługo będziemy wiedzieć uśmiech. Tylko niech nie będzie taki dowcipny jak Agatkowy Kłopotek uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marga napisał:
Tylko niech nie będzie taki dowcipny jak Agatkowy Kłopotek uśmiech.
Nie Kłopotek tylko Perypetiasz uśmiech
Ale racja, niech się określi jednoznacznie po którejś stronie uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasiorek
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Cze 2011
Posty: 535
Skąd: Sochaczew

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje w Waszym oficjalnym wątku! Ale superowo, kolejna ciężaróweczka! Very Happy
Czas jedzie na szybkim koniu.. - dopiero co, ja zakładałam swój wątek, a tu tyle następnych brzuszków doszło.
Spokojnej ciąży kochana! przytul
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Wto 15 Sty 2013, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech Brzuch masz przeogromny język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 47, 48, 49  Następny
Strona 1 z 49

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group