Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

julka19926 20.10.2012
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julka19926
kandydat
kandydat


Dołączył: 06 Sty 2012
Posty: 11

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 7:40    Temat postu: julka19926 20.10.2012 Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mój wielki dzień był również 20.10.2012.Przepraszam że dopiero po takm czasie ale jeszcze dochodzimy do siebie i w ogóle o opóźnionej relacji z mojego wielkiego dnia przyczynę napiszę troszkę niżej relacjonując mój wielki dzieńuśmiech

No więc tak z racji tego że w moim regionie jest zwyczaj tłuczenia butelek to w piątek do 24 może troszkę dłużej schodzili się wszyscy znajomi sąsiedzi i rodzina aby zacząć juz świętować z nami nasze szczęście.Zgodnie z tradycją potłuczone szkło sprzatają młodzi więc już przed 6 mój jeszcze wtedy przyszły mąż przyjechał aby mi pomóc:)Potem odwiózł mnie do fryzjera bo umówiona już byłam na 8 z powodu napiętego jej terminarzu potem makijaż i do domu. Udaję twardą,ale widząc minę mojego taty że jego najmłodsza córeczka wychodzi za mąż co chwile wychodzę płakać żeby nikt nie widział.I tak przychodzi już godzina 14:30.Zaczynam się ubierać.Stres tak udzielił się mojej mamie że zapomniała jak ma zawiązać sznurki w mojej sukience.Kamerzysta ,fotograf wszystko skierowane na mnie a mama nie wie co zrobić.Więc troszkę i nerwy mnie dopadły na szczęście sytuację opanowała siostra:) Kilka zdjęc z rodzicami i siostra przy którycj już wszyscy się rozkleili i teraz to już czekam tylko na narzeczonego....I jest!! Wjeżdza samochód....Nie wiem dlaczego ale płakałam tak że nie mogłam się uspokoić.....Ale od tego czasu już stres ustąpił.Były łzy ,ale bez nerwów.Godzina 15:40 jedziemy do koscioła.Msza super....Organista śpiewał tak pięknie ze swoją zona że nikt nie był w stanie ukryć łez. Uśmiech na twarzach pojawił się podczas kazania gdy ksiądz zaczął opowiadać o tym jak się poznaliścmy( ksiadz był zaprzyjaźniony wiec dowiedział się o tym od moich rodziców).Naprawde kazania w życiu nie zapomnę:)Po mszy niespodzianka mój wujek miał dla nas gołebie do wypuszczenia.potem grupowe zdjęcie i na sale....Już nie bede szczegółowo opisywać co się działo ale było bosko.Troche balam sie wesela bo wiedzialam ze moj mąż nie lubi tańczyć ale przełamał sie dla mnie i cale wesele przetańczyliśmy:) Po weselu dziekowałam mu za ślub jak z marzeń sądząc ze juz piękniej być nie mogło.Przyszły poprawiny.Zabawa taka że musieliśmy je przedłużyć nie chcąc przerywać zabawy gosciom.W sumie na naszym weselu były 3 orkiesty.Inna w piątek inna w sobote i w niedziele.Piątkowa była dla nas niespodzianką.O której żadne z nas nie wiedziałouśmiech


A a teraz obiecany powód opóźnienia.No więc jestem w ciąży!uśmiech i troszkę cięzko ją przechodzę mdłości wymioty i wogóle więc głownie leżę i śpie:) Ale jestem naprawde bardzo szczęśliwa:)Wszystko o czym marzylam spełniło mi sięuśmiech




Podsumowując nie zapomniany ten dzień był.A pogoda super:)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, dużo miłości:)
Gratuluje ciąży, rośnijcie zdrowo:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje wesoły
Zarówno ciąży jak i ślubu wesoły
Wszystkiego dobrego.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 8:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Julka! serdeczne zyczenia! No i gratuluje maluszka ... uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 9:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję kwiatek i ślubu i rosnącego w Tobie życia! uśmiech
Dużo szczęścia dla całej trójeczki!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Chanela
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Paź 2012
Posty: 92
Skąd: Zdolny Śląsk

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę Ci aby wszystko Ci się tak udawało w życiu uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Sob 24 Lis 2012, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale fajnie!
Gratuluję ślubnych przeżyć i oczywiście ciąży kwiatek
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group