Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

I wyszło słońce... 15.09.2012
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gosia86
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Lut 2012
Posty: 433
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 19:28    Temat postu: I wyszło słońce... 15.09.2012 Odpowiedz z cytatem

Długo zabierałam się za tą relację i w zasadzie dalej tkwię w przekonaniu, że słowa nie oddadzą emocji i wzruszeń tego dnia.
Poranek przywitał pochmurnym niebem i wysokim poziomem stresu wszystkich domowników - poza mną. W porównaniu do dni przygotowań, w sobotę byłam wyjątkowo spokojna. Po prysznicu i kawie zajęłam się jeszcze ostatnim przystrajaniem klatki schodowej. Zestresowaną mamę odesłaliśmy do fryzjera na pierwszy ogień.
Przed 10 razem z siostrą ruszyłyśmy do fryzjera. Po drodze jeszcze pomogłyśmy mojemu S. w odbiorze kwiatów, bo bał się, że coś pomyli oczko. Ach Ci faceci oczko. Bukiet był piękny choć nie obyło się bez problemów, bo odpadały z niego kryształki. A S. wyglądał jakby nie spał całą noc oczko.
W drodze do fryzjera eskortowała nas karetka oczko. Śmialiśmy się, że pewnie mama zasłabła z wrażenia oczko. Ale na szczęście nie.
Fryzjerka i kosmetyczka przywitały nas szerokim uśmiechem. W salonie czekała już szwagierka. I tak razem w rodzinnej atmosferze robiłyśmy się na bóstwo. Z wałkami na głowie przejęła mnie kosmetyczka i wykonała bajeczny makijaż. O niebo lepszy od próbnego. Jako kropkę nad i doczepiła kępki rzęs i patrząc w lustro dopadło mnie samouwielbienie, które pogłębiło się po skończeniu przez fryzjerkę fryzury uśmiech. Że ja tak wyglądam? o_O
Od fryzjera szybki powrót do domu, który był istnym chaosem. Pomagałam go ogarnąć, do momentu aż uświadomiłam sobie, że wypadałoby się zacząć ubierać. Szwagierka miała poślizg czasowy i nie dojechała, mama i siostra same kończyły się przygotowywać, więc chcąc nie chcąc zaczęłam sama się ubierać. W końcu kobietki się zreflektowały i pomogły założyć suknię. A śmiechu było przy tym co nie miara, bo dopadła mnie głupawka.
Chwila nerwowego oczekiwania i zaglądania przez okno i wreszcie JEST! Razem ze S. zjawiło się słońce uśmiech.
S. przyjechał i gdy wszedł do domu i na mnie spojrzał to... Dałabym się pokroić za ten wzrok pełen zachwytu. Gdy już wszyscy się przywitali, poprosiliśmy rodziców o błogosławieństwo. Na szczęście obyło się bez łez oczko. I do kościoła czas. A wychodząc z klatki obcas utknął mi w kratce co całkiem rozładowało atmosferę. I mama wciskająca mi banknot do buta - bezcenne oczko.
W drodze do kościoła świadek odpalił weselne hity specjalnie przygotowane na tę okazję. Śmiechu było co nie miara.
Pod kościołem wesoła wymiana zdań i przywitanie z gośćmi i tak się zagadaliśmy, że fotograf musiał nas zawołać, "bo przecież bez was nie zaczniemy" oczko.
Stojąc w drzwiach kościoła jakieś to wszystko nierealne mi się wydawało. Zespół zaczął grać i wyszedł po nas ksiądz. Zarówno zespół jak i ksiądz to był dobry wybór. Niesamowita oprawa mszy, ksiądz rozładowujący napięcie i pełna magia.
Przysięga, patrząc głęboko w oczy mojemu S. czułam, że wreszcie spełnia się to na co tyle czekałam. Na zawsze razem uśmiech.
Po nałożeniu obrączek ksiądz zaznaczył, że nie puści nas dopóki się nie pocałujemy oczko.
Msza była piękna. A cała reszta spełniła wszystkie moje oczekiwania. Sala weselna, zespół, jedzenie, obsługa - same pozytywy.
Zabawa trwała do późna. Ok. 4 wylądowaliśmy w hotelu. Zmęczeni i szczęśliwi.
Poprawinowe popołudnie minęło w spokojnej i sennej atmosferze. uśmiech


Za wytrwałość kilka zdjęć oczko






[/img]
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje i wszystkiego dobrego na wspólnej drodze uśmiech
Zdjęcie w tańcu oraz wieczorne moje ulubione uśmiech
Suknia w tańcu prezentuje się efektownie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annn
maniak
maniak


Dołączył: 07 Sty 2012
Posty: 1883
Skąd: zawsze tam gdzie Ty :)

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję świetna relacja uśmiech ślicznie wyglądaliście uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniusia
maniak
maniak


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 1430
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia uśmiech

bardzo ladne zdjecia uśmiech
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego kwiatek wyglądaliście pięknie, a to zdjęcie nocą jest cudowne uśmiech
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią 2 Lis 2012, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tęczówka
maniak
maniak


Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 1822

PostWysłany: Sob 3 Lis 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego i ode mnie.
Rzeczywiście zdjęcia w plenerze są piękne.
Kochajcie się całe życie bukiet .
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Sob 3 Lis 2012, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję oczko Wyglądacie na baaardzo sympatyczną Parę uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group