Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Dzwoneczkowy ślub
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 13:44    Temat postu: Dzwoneczkowy ślub Odpowiedz z cytatem

Przyszła pora i na moją relacje z najpiękniejszego dnia jaki razem z Grzesiem mogliśmy przeżyć. uśmiech
Sobotę zaczęłam od godziny 7:50. Wstałam wypoczęta i wyspana po całej nocy. Razem z rodzicami zjadłam lekkie śniadanie. Przed 9 udałam się do fryzjera. Moja fryzjerka stwierdziła, że jeszcze w życiu nie spotkała tak spokojnej panny młodej Very Happy I tak przy luźnej rozmowie powstała moja fryzura. Muszę przyznać, że wyszła jeszcze lepiej niż próbna. Cała uśmiechnięta powolnym spacerkiem wróciłam do domu. Zdążyłam jeszcze wypić ciepłą herbatkę zrobioną przez tatusia lol
Równo o 12 zjawili się : pani wizażystka, fotograf i kamerzysta. Tak zaczął się kolejny etap upiększania PM Very Happy język Przy okazji Michał ( foto) i Damian ( kamera) opowiadali jakie to ciekawe sytuacje były na innych weselach. Po prawie 60 minutach makijaż był gotowy. Wyszedł idealnie, dokładnie tak jak chciałam. Już uczesana i umalowana czekałam na przyjście świadkowej. Gdy już się zjawiła zaczęło się ubieranie sukni. Na całe szczęście poszło szybko i gładko. uśmiech Gdy już tak stałam ubrana przed lustrem nie mogłam uwierzyć, że ta dziewczyna przede mną to JA! Z rozmyślań wyrwał mnie dźwięk domofonu i głos mamy mówiący : "Już idą!" Czekając na Grzesia w pokoju serce waliło mi jak oszalałe. Gdy go ujrzałam poczułam ulgę i wielką radość, że jest już przy mnie.
W końcu przyszedł czas na błogosławieństwo. W duchu ciągle sobie powtarzałam, z trzeba być twardym, jednak w takim momencie, to nie ma o tym mowy. Gdy spojrzałam na rodziców, ich oczy pełne miłości i wzruszenia, to łzy same stanęły mi w oczach. Ale udało mi się nie rozpłakać ( z trudem, ale się udało uśmiech )
Po błogosławieństwie ruszyliśmy do kościoła. Pod nim czekała już większość gości, z którymi się przywitaliśmy. Gdy zjawił się ksiądz podpisaliśmy papiery. Następnie organistka zaczęła grać i śpiewać ze śpiewaczką operową Panis Angelicus na rozpoczęcie mszy. Od tego momentu zaczęła się dla nas najpiękniejsza msza w jakiej mogliśmy uczestniczyć. Do końca życia nie zapomnę tego z jaką miłością patrzył na mnie Grzesiek czytając 1 list do Koryntian. Następnie ksiądz wygłosił piękne kazanie. Zawierało tyle mądrych słów, a zarazem wywoływał uśmiech na naszych i gości buziach. Przyszedł czas na złożenie przysięgi. Patrząc sobie w oczy składaliśmy najważniejszą dla nas obietnicę. Później wymieniliśmy się obrączkami. Moja wsunęła się łatwo, zaś Grześka stawiała opory Wink język Ogólnie msza przebiegła pięknie, spokojnie i radośnie. Oprawa muzyczna była wprost bajeczna, za co do dziś jestem wdzięczna mojej szwagierce.
Po ślubie przyszedł czas na życzenia. Jeszcze nigdy w życiu nie słyszałam tylu pięknych, mądrych i serdecznych słów! uśmiech
Po życzeniach udaliśmy się na sale, gdzie czekali na nas rodzice z chlebem i solą. Co zaś do kieliszków to mi trafiła się woda, a Grzesiowi wódka. uśmiech Po przeniesieniu przez próg był pierwszy toast, a następnie zasiedliśmy do obiadu ( wreszcie Wink ) Obiad był przepyszny! Czarny (kucharz) spisał się na medal! Po obiedzie był pierwszy taniec. Muzyka zaczęła grać, a my zaczęliśmy tańczyć w rytm muzyki. Poszliśmy na żywioł, ale podobno pięknie nam wyszło lol Zobaczymy na filmie jak było język Wink
Od tego momentu zaczęła się zabawa. Jeszcze nigdy tak się nie wybawiliśmy z Grześkiem, jak na własnym weselu! Zatańczyliśmy z każdym gościem, z niektórymi nawet po kilka razy. Przyznaję, że nóg już na koniec zabawy nie czułam!
O godz. 21 wjechał tort, już na sam widok ciekła mi ślinka! Wybór smaków okazał się strzałem w dziesiątkę. O 22.30 byłby podziękowania dla rodziców. Powiedzieliśmy parę słów rodzicom, wręczyliśmy albumy i zadedykowaliśmy piosenkę A. Jantar - Radość najpiękniejszych lat. Później był czas na lampiony. Wszystkie 20 sztuk poszybowało w górę. O 24 oczepiny - welon i krawat złapała para uśmiech Zobaczymy co z tego wyniknie oczko Po oczepinach zabawa trwała dalej do godziny 4. Goście wychodząc mówili, że wspaniale się bawili. W domu byliśmy po 5. Na drugi dzień od 14 do 22 trwały poprawiny.

Fotki wrzucę jak tylko dostanę od fotografa uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super, cieszę się, że wszystko się pięknie udało uśmiech. Czekałam Dzwoneczku na Twoją relację - a teraz czekam z niecierpliwością na fotki uśmiech.
Wszystkiego dobrego, samych szczęśliwych chwil i miłości coraz więcej z każdym rokiem małżeństwa Very Happy.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wykrzyknik! Dużo szczęścia wykrzyknikwykrzyknik róża
Bardzo jestem ciekawa Twojego ślubnego looku uśmiech
Czekam z niecierpliwością na foty !
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoneczku, gratulacje i wszystkiego najlepszego na drodze małżeństwa uśmiech uśmiech szampan kwiatek
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję! Wszystkiego najlepszego! kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najleprzego uśmiech dużo szczęścia i wszystkiego co najleprze kwiatek
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i czekam na zdjęcia uśmiech
Wszystkiego najpiękniejszego! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również dołączam się do gratulacji i najlepszych życzeń. Wszystkiego co najlepsze
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon 10 Wrz 2012, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzwoneczku wszystkiego, co najpiękniejsze! uśmiech Abyście zawsze kochali się tak mocno, jak w dniu ślubu! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group