Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nasze wielkie polskie wesele
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annna
guru
guru


Dołączył: 14 Gru 2011
Posty: 4922
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2012, 22:32    Temat postu: Nasze wielkie polskie wesele Odpowiedz z cytatem

Wreszcie mam komputer i mogę coś napisać Wink

W sumie zaczęło się od środy. To był zwrot akcji. Zaczęło się od kłótni z kuzynem. Ostrej, oj ostrej. Nazbierało się tego od jakiegoś czasu i miałam już dosyć myślenia i martwienia się czy on i reszta rodziny będzie zadowolona. W środę zorientowałam się, że to jest NASZE wesele i że NA PRAWDĘ NIKT nie ma prawa go oceniać i kręcić nosem Confused To też kuzynowi powiedziałam - że na koronie, weselu i poprawinach nie chcę żadnego narzekania, żadnych kłótni, że on kiedyś będzie miał swoje wesele a ja oprócz tego nie będę miała innego, nie będę mogła naprawić tego, że ktoś mi go popsuje. I wiecie, jak lżej się poczułam? uśmiech Wreszcie było mi wszystko jedno, czy jakaś ciotka będzie zadowolona z miejsca, w którym siedzi, czy babcia wytrzyma do oczepin czy może powie, że jej się nudzi, bo przecież nie tańczy, i pójdzie do domu. Środa to był naprawdę ważny dla mnie dzień uśmiech

Czwartek zszedł spokojnie, to był pierwszy dzień, kiedy miałam wolne. Zrobiłam hennę, załatwiłam ostatnie sprawy.

W piątek poszłam rano do pracy taty i swojej w koszulce GAME OVER żeby zanieść ciasto i wódkę Very Happy Śmiechu było co nie miara lol Wszyscy ściskali, składali życzenia, uśmiechali się i gratulowali uśmiech Potem paznokcie i korona. I rozpętał się sajgon - okazało się, że na sali stoły nie mogą być rozłożone tak, jak chcemy, że M. nie wziął zaświadczenia o zapowiedziach, że nie wolno sypać ryżem... Rolling Eyes Po łzach bezradności, zdenerwowaniu i poczuciu, że nie zdążymy z niczym oczywiście wszystko się udało uśmiech Drużbowie spisali się na medal, zrobili pod naszą nieobecność piękne korony uśmiech Piękne! Jak wieczorem kładłam się spać, to nie mogłam uwierzyć, że jutro jest mój ślub... że to już... już za chwilę. Że nie kogoś innego, ale Mój uśmiech Pomodliłam się, odmówiłam pokutę i dziękowałam Bogu, że doczekałam takiej chwili... uśmiech

Sobota była najspokojniejszym niem z całych przygotowań uśmiech Spędziłam ostatnią noc w rodzinnym domu spakowałam kilka rzeczy do małej walizeczki, bo przecież po weselu jechaliśmy od razu d mieszkania. Poszłam na makijaż, który wyglądał przepięknie ni na fryzurę. Fryzjerka zestresowała się, gdy okazało się, że mój ciężki welon musi być wpięty tak, że przykrywa całą fryzurę. Nie wiem, może bała się, że zrobię histerię Wink Ale dla mnie welon był najważniejszy, więc cieszyłam się jak głupia, że tak ładnie wyglądam oczko Obce panie czekające do fryzjera złożyły mi życzenia i pojechałam do domu Cały czas nie mogłam przestać się uśmiechać! Idąc ulicą szczerzyłam zęby i czułam się najszczęśliwszą osobą na świecie. I nawet pogoda i deszcz mi nie przeszkadzały! Wiedziałam, że tak ma być, że tak będzie pięknie, najpiękniej!

Spokojnie ubrałam się, rodzice ani babcia też nie byli zbyt zdenerwowani uśmiech Przyjechali pierwsi goście i wspólnie czekaliśmy na PM i drużbów. Zero stresu! Jak przyszedł to byłam bardzo zszokowana tym, jak pięknie wyglądał uśmiech Uśmiechnął się i powiedział "Cześć ślicznotko" uśmiech Moja świadkowa widząc mnie chwilę wcześniej i nagrywając udawane ubieranie też miała łezki w oczach patrząc na mnie, więc chyba ni wyglądałam źle lol
Podczas błogosławieństwa nikt nie płakał, uśmiechaliśmy się do wszystkich i to pomogło jakoś nie płakać uśmiech Podczas mszy było pięknie - ksiądz wygłosił piękne kazanie, skierowane tylko do nas, wiele razy słuchając go albo słysząc zespół dziecięcy, który grał śpiewał na ,ślubie miałam łzy w oczach i musiałam się powstrzymywać, żeby nie płakać uśmiech Udało się! A podczas przysięgi tak mocno trzymaliśmy się za ręce... Jakbyśmy już nigdy nie chcieli się puścić... uśmiech

Tyle na teraz! Bo mąż karze i iść spać język nie mam żadnego zdjęcia, ale poprosiłam fotografa, żeby przysłał choć kilka, więc jak zdobędę, to wrzucę i dopiszę resztę uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 5 Wrz 2012, 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo mi się podoba, jak piszesz (póki co, czekam na resztę). Bardzo fajnie, szczerze,ciepło.... nie przynudzasz język .

Czekam na resztęwykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 4:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna relacja uśmiech
Też chyba muszę się przestać przejmować narzekaniami gości , to będę mniej zestresowana Wink
Widać ślub nie może się obejść bez przygód Wink

Gratuluję wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik! przytul
I czekam na foty uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 6:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajna relacja uśmiech Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
delikatna0
guru
guru


Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 3905
Skąd: Łopolskie ;)

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 7:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze się nie znalazła taka osoba, która by każdemu umiała dogodzić uśmiech Niby to zdanie takie proste, ale jak trudno przestać się tym przejmować...Ja też mam takie myślenie - chciałabym, żeby każdemu wszystko pasowało na naszym weselu.
Grunt, że skwitować Twoją relację można hasłem: "I żyli długo i szczęśliwie..." uśmiech Powodzenia! uśmiech
_________________
"Śmiało, bądźmy delikatni!" oczko

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska1986
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 100
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 7:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze na nowej drodze i oby wasze wspólne życie wypełniały tylko radosne momenty:D
_________________
Aśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 7:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anna Gratulacje
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję, życzę Wszystkiego Najpiękniejszego i czekam na fotorelację uśmiech.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serwatka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 25 Cze 2012
Posty: 889
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego Wam życzę i gratuluję uśmiech
z niecierpliwością czekam na dalszy ciąg relacji uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Czw 6 Wrz 2012, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego co najlepsze Wam życzę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group