Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Symfonisiowe "TAK"
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Symfonia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 22 Mar 2012
Posty: 597
Skąd: z Nibylandii

PostWysłany: Sob 25 Sie 2012, 22:49    Temat postu: Symfonisiowe "TAK" Odpowiedz z cytatem

Przyszedł czas i na mnie. Postaram się pominąć kłótnie, pomyłki i inne mniej przyjemne atrakcje zw. z organizacją ślubu i wesela (a było ich więcej niż kropel w morzu).

Sobota rano, nasz czas na rachunek sumienia. Spowiadał nas ksiądz proboszcz - ten sam, który udzielił nam ślubu. Następnie fryzjer i makijaż. Nie obyło się bez zamieszania. Rodzice biegali jak poparzeni, nie wiedząc za co się zabrać. Gdyby nie pomoc Pani fotograf w ubieraniu mnie... nie zdążylibyśmy na czas! Ale ufff... Udało się. Pod kościołem jeszcze mała scysja z świadkową i z uśmiechem do ołtarza. Kościół mamy spory, a ja mało co pamiętam tę drogę. Pamiętam, że byłam spokojna jak nigdy! Tak mi było błogo. Mój ukochany miał łzy w oczach i cudny uśmiech na twarzy. Ceremonia była przepiękna, kazanie, skrzypce... wszystko było idealne. Podczas ceremonii ksiądz przekazał nam mikrofon i podziękowaliśmy rodzicom za wychowanie oraz wręczyliśmy im ramki ze zdjęciem. Po wyjściu z kościoła sypnięto nam płatkami róż i złożono życzenia. Potem tylko zdjęcie pamiątkowe i na salę.

Na sali czekali na Nas goście, rodzice oraz zespół. Przywitano Nas chlebem, solą oraz "wódką". Odśpiewano nam 100 lat i zasiedliśmy do obiadu. Po obiedzie przyszedł czas na pierwszy taniec - pomyliłam kroki w jednym momencie ale cóż. Potem najtrudniejsze 2-3 godziny wesela czyli "nauka" tańca w sukni. Ciągle deptałam po halce. Na szczęście potem umiałam już "sterować" suknią, bawiłam się świetnie i bez zmartwień. Goście byli zachwyceni salą, smacznym jedzeniem i NAMI. Ciągle słyszałam komplementy na temat sukni i fryzury. Zabawy oczepinowe były zabawne, a najbardziej KARETA. Były lampiony, smaczny tort i łzy niekoniecznie - szczęścia (po północy pękłam i się popłakałam).

Jest kilka rzeczy, które byśmy zmienili - świadkowie! Nie spisali się wogóle, na szczęście miałam przy sobie kuzynki Lubego. One ocierały mi łezki i przytulały. Ale to nic... najważniejsze jest Nasze szczęście, Nasza miłość i to, że były obok osoby tak życzliwe i pomocne jak One. Jestem im wdzięczna za okazane serce. Moje siostrzyczki!

Po powrocie do domu czekały mnie ciężkie chwile - ściąganie rajstop. Tak się obtarłam, że mi przy rozbieraniu łzy poleciały. Na szczęście nie przeszkodziło to w nocy poślubnej poprzedzonej wspólną modlitwą. Starania o dzidziusia oficjalnie rozpoczęte!

Niedziela, poprawinowy klimat był upalny! Nie przeszkadzało to w energicznych tańcach i śpiewach. Wszyscy byli zachwyceni i dziękowali za tak wspaniałe wesele i poprawinową zabawę. Cała zabawa zakończyła się po 19-stej, 19-ego.

(Zdjęcie? Było i nie ma)
_________________




Ostatnio zmieniony przez Symfonia dnia Czw 4 Paź 2012, 9:47, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sob 25 Sie 2012, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to wszystkiego co najlepsze bukiet
gdzie fotki? uśmiech
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NutkaMisio
maniak
maniak


Dołączył: 04 Lip 2011
Posty: 1145
Skąd: Płock

PostWysłany: Sob 25 Sie 2012, 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dużo dużo szczęścia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniolinek
bywalec
bywalec


Dołączył: 20 Sty 2012
Posty: 173
Skąd: z Krainy Oz

PostWysłany: Sob 25 Sie 2012, 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje gratulacje, dużo miłości dla Was i więcej radości Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sob 25 Sie 2012, 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiłaś mnie tą fotką czytałam, zostawiając sobie przesunięcie ekranu i obejrzenie fotek na koniec- a tu.......no ładne zdjęcie, ale musisz troszkę się poprawić język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzyma Nas w niepewności, ot zołza język
Gratulacje Symfonia! Najważniejsze, że jesteście zadowoleni. Wszystko co niedobre poszło w niepamięć i teraz pora cieszyć się wspólnym życiem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Trzyma Nas w niepewności, ot zołza język
Gratulacje Symfonia! Najważniejsze, że jesteście zadowoleni. Wszystko co niedobre poszło w niepamięć i teraz pora cieszyć się wspólnym życiem.


Zgadzam się z tym.
Życzę Wam wszystkiego najlepszego! kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję róża Dużo szczęścia uśmiech
Szkoda,że w relacji tyle goryczy, mam nadzieję,że teraz będzie tylko lepiej wykrzyknik!
I czekam na jakąś fotę WAS uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie 26 Sie 2012, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najleprzego na nowej drodze życia! róża
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group