Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Organizacja wesela na odleglosc
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pon 12 Lis 2012, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martaewazuzanna u nas to jest prostsze, bo my bierzemy cywilny i wszyscy zaproszeni na ceremonie sa rowniez zaproszeni na wesele.

Odpada nam problem z rozroznianiem zawiadomien o slubie od zawiadomien o slubie i weselu na szczescie uśmiech Poszlismy na latwizne oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaewazuzanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Londyn

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 0:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my bierzemy konkordatowy, wiec w zwiazku z tym bedziemy zapraszac wiekszosc na slub i wesele - rodzina glownie bo wyszlo na to ze ponad setka jest samych spowinowaconych a ze sami placimy to nie mozemy sobie pozwolic na zaproszenie dodatkowo znajomych - a czesc tylko na msze i z opcja przyjscia na poprawiny - to dla tych ktorzy na wesele nie sa zaproszeni z powodow organizacyjno-finansowych a chcielibysmy zeby z nami poswietowali wiec poprawiny bedziemy robic w innym miejscu i w klimacie bardziej plenerowym, luzniejszym, tym sposobem wszyscy moga przyjsc bez problemu decydowania ktorzy znajomi sa wazniejsi a ktorzy mniej wazni uśmiech
_________________


Bóg ma swój własny czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martaewazuzanna u nas w zasadzie tak samo z siebie zabawnie wyszlo z tym, ze wszyscy beda na slubie i weselu uśmiech

Nie myslelismy nawet o tym, ale potem zrobilismy liste gosci, ktorych chcemy zaprosic na obie czesci i wyszlo kolo 85 osob (nie licze dzieciakow). Nie mielismy chyba nikogo, kogo bysmy chcieli tylko na ceremonie zaprosic, taka dziwna sytuacja uśmiech Po tylu latach za granica grono 'przyjaciol' stopnialo niemal do zera, a rodziny, z ktora nigdy kontaktu wiekszego nie mialam i do tej pory nie mam nie planuje nawet powiadamiac o slubie, oni sie nigdy nie fatygowali oczko

Zobaczymy, czy ktos bedzie narzekal, ze bierzemy cywilny, nie koscielny/konkordatowy - poki co, jest to tylko moj ojciec ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martaewazuzanna
kandydat
kandydat


Dołączył: 08 Lis 2012
Posty: 27
Skąd: Londyn

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir, mysle ze nikt narzekac nie powinien, w koncu to Wasz slub, a kazdy ma prawo decydowac za siebie:)

My tez nie chcielismy rozdzielac gosci na weselnych I nieweselnych ale niestety po zrobieniu listy z czlonkow rodziny okazalo sie ze nie mamy wyboru, bo za duzo juz ich wyszlo jak na nasze finanse...wesele na 100 osob to juz jest sporo, a co dopiero jeszcze znajomi...
Hah, pomijajac fakt ze ja cale zycie zylam w przekonaniu ze moje wesele bedzie male!!oczko
_________________


Bóg ma swój własny czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Wto 13 Lis 2012, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

martaewazuzanna to prawda, dla mnie 100 to tez sporo uśmiech

Hehe, ja tez nie myslalam o duzym weselu, generalnie nie myslalam ani o slubie, ani o weselu w ogole jakos tak 'realnie'. Moj partner zamieszal z tym na calego oczko

Z tymi poprawinami dla wszystkich to dobry plan uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Pon 18 Lut 2013, 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już tylko trochę ponad 6 miesiecy zostało uśmiech

Za kilka dni lecimy do Polski złożyć papiery w USC, poznać rodziców i spróbować pozałatwiać sporo drobnych spraw, które będę chyba musiała spisać, żeby nie pozapominać Rolling Eyes

Zaproszenia ciągle nie zrobione, a czas zaczyna gonić. Odpuściliśmy wysyłanie ‘Save the Date’ bo doszliśmy do wniosku, że i tak wszyscy goście zostali w taki czy inny sposób poinformowani, więc wystarczy, jeśli wyślemy zaproszenia na jakieś 5 miesięcy przed ślubem... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malenka00
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 30 Sty 2014
Posty: 615
Skąd: OH

PostWysłany: Nie 9 Mar 2014, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy jest tu jeszcze ktos, kto organizuje ślub na odległość, jak nie to poproszę o wypowiedź dziewczyny, które mają to za sobą.
Chodzi mi o to, że wczoraj dowiedzieliśmy się, ze tutaj w Anglii będziemy musieli podpisać z prawnikiem dokument, ze nie ma przeszkód do zawarcia małżeństwa i żadne z nas nie zawierało tego juz wczesniej. Z tego co wczesniej czytalam, wiedziałam, ze taki dokument podpisuje się w USC w Polsce przy czym PM deklaruje jakie nazwisko będzie nosić po slubie. Czy ktoś wie jak to dokładnie wygląda, bo ja się z lekka pogubilam, a nie chciałabym, żeby cos było niedopilnowane.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magma84
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam, moje ewentualne weselicho jeszcze daleko, ale mam pytanie odnosnie gosci zza granicy?
jak to organizujecie? transport z lotniska zalatwiacie (wynajety bus?), co z noclegami?
czy ktoras z Was wychodzi za maz za obcokrajowca?

pozdrawiam uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie będzie tylko chrzestna, zawsze Tata jeździł po nią na lotnisko, pewnie tak też będzie tym razem, będzie u nas kilka dni, nocleg w domu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magma84
kandydat
kandydat


Dołączył: 01 Mar 2014
Posty: 11

PostWysłany: Pon 10 Mar 2014, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u nas bedzie pare-parenascie osob zza granicy
wiec logistka wyzsza Very Happy

swoja droga myslalam o weselu w okolicach Krakowa (blisko lotniska) lub Zakopca (marzy mi sie ta wiejska chata Very Happy), ale tak mysle, ze moja rodzina tez po Polsce porozrzucana to lepiej blisko mojego rodzinnego miasta zrobic - zeby przynajmnieij czesc z nich przenocowac u rodziny..

jednak wlasnie bez noclegow sie nie obejdzie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group