Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kreacja ślubna a korzystanie z toalety...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie będę mieć na pewno sukni na kole, więc u mnie ten problem odpada. No i mimo, że póki co nie powinnam - to mega boję się tego, że przytrafi mi się okres w dniu ślubu... Boję się ubrudzenia sukni przy korzystaniu z toalety. Wiadomo, że wtedy wchodzi w grę jedynie tampon, ale mimo wszystko, przy jego zmianie, jak ma się pecha, można skończyć z czerwonymi plamami na sukni...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no masz rację, też się tego boję..tym bardziej że mam strasznie nieregularny Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 17 Paź 2013, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bierzesz pod uwagę to, że mogłabyś brać tabletki miesiąc-dwa przed ślubem, żeby nie mieć okresu na nim?
Ja pogodzę się z tym, co los przyniesie, nie wezmę tabletek...
Ja mam regularny, ale zwykle na wiosnę przesuwa mi się kilka dni do przodu... Confused Teraz mam potężnych pare dni rezerwy, więc nie powinnam mieć, ale zostało jeszcze 11 miesięcy ... Poza tym mieć PMS na ślubie to też nie jest zbyt przyjemna sprawa Very Happy Mnie wtedy wszystko wkurza, a nie chciałabym zaciskać zębów, żeby tylko nie okazać wkurzenia się na męża czy gości lub zespół Very Happy
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 3:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jestem przekonana do tabletek i ich nie biorę z reguły. nawet takich przeciwbólowych chyba że "umieram". ale myślę że los nie będzie aż taki zły i dni nie wypadną akurat w ten dzień oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 5:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mani_ani napisał:
A bierzesz pod uwagę to, że mogłabyś brać tabletki miesiąc-dwa przed ślubem, żeby nie mieć okresu na nim?

Nie dwa miesiące, a jeszcze wcześniej (minimum 3 miesiące) zacząć je brać, aby zobaczyć jak na konkretną osobę wpływają.
Temat o tym macie tutaj: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1852&start=0

Co do korzystania z toalety, to męża zgarniałam, on trzymał mi suknię i było ok. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 6:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałam siostrę (świadkową) albo przyjaciółkę oczko
I tak jak napisała limone - 3 mies przed ślubem, nie 2 oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 7:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chodziłam sama do toalety, ale nie potrzebowałam pomocy bo miałam krótką sukienkę język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 7:18    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

mi przyjaciółka pomogła i dała radę a musiałam koreczek wymieniać język język Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Justyna***
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lis 2011
Posty: 1442

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama dałam sobie radę z suknią na dwóch kołach z chyba 5 warstwami materiału. Koło właśnie ułatwia sprawę bo można za nie złapać i zbiera się prosto wszystkie warstwy materiału. Nie przypominam sobie, żebym miała jakiś kłopot. Można powiedzieć, że z okresem też się bujałam bo choć nie robiłam przerwy w braniu piguł to akurat na dzień ślubu wypadł pierwszy dzień nowego opakowania i strasznie plamiłam. Ze wszystkim można sobie poradzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Pią 18 Paź 2013, 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noo i moja krótka sukienusia, nie dość, że nie podeptana, to jeszcze taka łatwa w użytkowaniu, w łazience, na parkiecie, na klęczniku.
Chyba nigdy nie pożałuję, że wybrałam krótką uśmiech Zwlaszcza jak widze temat o radzeniu sobie z sukienka w lazience na 8 stron uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group