Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Suknia na ślub na plaży
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spasi
maniak
maniak


Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 1036
Skąd: okolice Warszawy

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

em na prawdę jakaś krawcowa oddała ci kieckę która tak strasznie nie pasuje?! Shocked Sam pomysł bardzo bardzo fajny, tylko widać że nie do twoich cycków szyta i na kogoś wyższego (chyba dlatego tak odstaje po bokach. Możesz próbować coś odratować. Moja propozycja to odciąć w miejscu talii i górę zrobić z czegoś zupełnie innego. Wtedy i boki i żle dopasowane miseczki likwidujesz. Możesz zrobić tam jakąś wstawkę w talii- niby takie odcięcie pod biustem i wtedy same miseczki już dobrać na swój wymiar, jak się razem zszyje to może nawet być ładnie. Odkryte plecy to super pomysł i nie zmieniałabym tego za nic. Idź do tej kobiety i jej wygarnij bo chyba szyła na cudzą miarę a nie na twoja. Aż mi się wierzyć nie chcę że coś takiego wyszło spod ręki kogoś kto się śmie nazywać "krawcową". Ja bym jej po prostu nie zapłaciła dopóki nie będzie dobrze i tyle
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelajn
moderator
moderator


Dołączył: 30 Sie 2011
Posty: 13532
Skąd: za 7 górami, za 7 lasami...

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram : do krawcowej marsz i reklamuj i to zaraz, ja bym chyba tam ją zrównała z ziemią...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety zgadzam się z dziewczynami. Sam materiał wygląda mało elegancko, tak trochę jak cerata yyyy Poza tym uważam, że jeśli chcesz mieć tak odsłonięte plecy to materiał powinien być elastyczny, aby się napinał i ładnie przylegał do ciała.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając błędy krawieckie, to sama suknia wygląda dosyć wulgarnie. Wielki dekolt i z przodu i z tyłu, to moim zdaniem za dużo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rzeczywiście, bardzo źle....w sieciówkach widywałam dużo lepsze tego typu. W ogóel jak nie na Ciebie. No i zgodzę się- wygląda bardzo wulgarnie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego pisałam, żeby podnieść dekolt, co by cycuszki zakryć i ten tiul z tyłu pacnąć uśmiech. Ja bym na ślub jej nie założyła, bo jednak sukienka plażowa to co innego, niż sukienka na ślub na plaży. Takie jest moje zdanie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Sro 14 Gru 2011, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z Juliette. A co do samej sukienki. Czy ta krawcowa jest ślepa? Przecież masz duży biust, a uszyta jest na kilka miseczek mniej.. Tam brakuje materiału, który zakrywałby chociaż w części biust. Drugie - co to sterczy po bokach? No a po trzecie ona jest za duża, wymaga dopasowania, do tego chyba ma tylko jedną warstwę materiału, więc zamiast ładnie się układać jakoś tak dziwnie wygląda..

Ile krawcowa za to wzięła?! I czemu ty to odebrałaś?!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska00704
gaduła
gaduła


Dołączył: 07 Lis 2011
Posty: 289
Skąd: Wilków

PostWysłany: Czw 15 Gru 2011, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

em masz bardzo piękną figurę. Ale ta sukienka to pomyłka. Leć do krawcowej i niech szyje od początku. Albo jak nie umie to niech odda Ci kase. Jak można oddać sukienke w takim stanie klientowi. Świadczy to o braku doświadczenia tej "krawcowej". Pokaż jej te zdjęcia i zapytaj czy według niej jest wszystko ok. Ciekawa jestem co powie. No ale się zdenerwowałam... Evil or Very Mad
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eM
kandydat
kandydat


Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 50
Skąd: Trójmiasto

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Materiał sama wybrałam, chciałam bawełnę. Ta sukienka ma być bardziej na plażę niż na ślub - nie podobają mi sie typowo ślubne kreacje niby na ślub na plaży.
Po pierwsze debil jestem, że w ogóle ją przyjęłam. Śpieszyłam się do pracy, pomyślałam, że z bokami coś wykombinuję i będzie git. A nie jest. Dałam dupy, bo powinnam się awanturować podczas odbioru, a teraz to nic nie wskóram - zapłaciłam, odebrałam i tyle. Nic nie zyskam.
Byłam wczoraj pierwszy raz w salonie sukni ślubnych - masakra. Wszystko z zupełnie innej bajki. Pełno tiuli, koronek, cekin, świecidełek - fuj!
Przymierzyłam dwie sukienki (jak dla mnie najnormalniejsze ze wszystkiego, ale i tak brzydkie) i prawie się popłakałam Crying or Very sad nikt nie robi takich prostych sukienek jakie ja chcę, które jeszcze nie wyglądają jak ślubne. No nic. A co gorsze na cokolwiek trzeba czekać minimum 3 miesiące! Shocked przecież ja nie mam tyle czasu Evil or Very Mad
Mam dwa wyjścia, albo zupełnie zasłonić biust w tej sukience co mam, albo kupić kreacje najmniej "ślubną".
Wczoraj siedziałam cały wieczór na necie. Kupię chyba te dwie sukienki (szyją na miarę, trwa to 30 dni i cena jest spoko). Tą drugą później mogę skrócić i mieć na impreze weselną ze znajomymi lol

http://www.ebay.pl/itm/Slinky-white-Beach-Wedding-Dress-Bridal-Gown-6-8-10-14-/150718602168?pt=UK_Wedding_Clothing&var=&hash=item68c91d3ef4

http://www.ebay.com/itm/Hot-sale-Beach-wedding-Formal-Evening-Party-Prom-Bridesmaid-Dress-Gown-Y025-/280788578583?pt=AU_Wedding_Clothing&hash=item41604db117

Muszę jeszcze obmyślić plan awaryjny - jak te dwie przesyłki z Chin nawalą idiota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marga
guru
guru


Dołączył: 23 Lut 2011
Posty: 11483

PostWysłany: Pią 16 Gru 2011, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ale skoro chcesz raczej sukienkę plażową niż ślubną, to nie lepiej pójść do renomowanej krawcowej, która doradzi również przy wyborze materiału, zapewni Ci profesjonalną obsługę i uszyje za znacznie mniejszą kasę, niż znów czekać w niepewności na przesyłkę?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group