Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

nietypowe bukiety ślubne, bukiety z broszek, bukiety balsa, bukiety z filcu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Pią 25 Paź 2013, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się czy nie zrobić sobie sama takiego bukietu zwłaszcza że mam pewne zdolności manualne i uwielbiam takie rzeczy język z tym że nie mam pojęcia jakiego materiału użyć. Macie jakieś pomysły pytajnik chyba najlepiej było by z satyny ale nie wiem w jaki sposób się opala,chyba pochodzę po pasmanteriach popytam,kupię trochę materiału i popróbuję. Jak mi będzie fajnie wychodzić to zrobię całość sama a jak nie zostanę przy tradycyjnym bukiecie. Jak tylko będziecie miały jakieś sugestie co do rodzaju materiału piszcie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozicka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 0:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również jestem zwolenniczką żywych kwiatów. Kiedy jednak zobaczyłam jakie cudowne bukiety można mieć na ten wyjątkowy dzień a potem zostawić sobie jako pamiątkę.... to zaczęłam się zastanawiać nad taką opcją.
Mam pytanko czy któraś z was się zdecydowała się na taki bukiet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozicka
początkujący
początkujący


Dołączył: 17 Lut 2014
Posty: 2
Skąd: Polska

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 0:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy takie broszki to nie haczą sukni? Materiałowe wydają się bezpieczniejsze uśmiech przynajmniej są miękkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niegapsię
kandydat
kandydat


Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pią 22 Sie 2014, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja robię sobie bukiet sama z origami, wstążek i materiału. Mam alergie na pyłki i zero wiedzy/znajomości /pasji ogrodniczej. Za to uwielbiam poświęcać czas na prace ręczne. W ramach ćwiczenia zrobiłam już dekoracje na stoły (ale mam mały obiad i mało stołów a uroczystość kameralną). To będzie mój osobisty akcent dla gości. Na razie bawię się świetnie.

Swoja drogą czy to nie dziwne ,ze mówimy "żywe kwiaty" skoro większość kwiatów w bukietach i dekoracjach jest martwa (no chyba ze ktoś idzie z doniczką). W odróżnieniu od kwiatów z materiału i broszek które zawsze były nieożywione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PatrycjaS19915 napisał:
a ja jestem jak najbardziej za. Wiadomo że prawdziwe kwiaty są najpiękniejsze,ale ja mam ślub zimą,może być dość mroźno,kwiaty zmarzną,oklapną i nie będzie to zbyt ładnie wyglądać (moja koleżanka tak miała) a tak jest jakaś alternatywa i będę miała pewność że temperatura i wiatr nic z nimi nie zrobią. Jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje,ale to dobrze bo dzięki temu mamy różnorodność i jest ciekawiej oczko


Pewnie już za późno na poradę, ale może przyda się innym zimowym uśmiech (swoją drogą jak jest śnieg to jest piękna pora na ślub)
Bukiet łączący brosze i kulki bawełny może być na prawdę piękny i delikatny zimą. W dodatku bawełna jest wtedy tańsza. A że bukiet byłby łączeniem drogich brosz i tańszej bawełny to cena nie byłaby strasznie wysoka.

Co do padających kwiatów zimą na mrozie to tu jest często problem z doborem odpowiednich kwiatów do bukietu. Niektóre po prostu są zbyt delikatne. Tu trzeba się już podpytać kogoś doświadczonego.
Nawet jeżeli chodzi o same róże to niektóre odmiany wytrzymają a niektóre padną po godzinie na mrozie.

I dołączam znalezione 2 zdjęcia delikatnych łączonych bukietów z broszą.




_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PatrycjaS19915
guru
guru


Dołączył: 29 Sty 2013
Posty: 2472

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety już za późno w końcu miałam bukiet ze świeżych kwiatów,ale myślę że te wskazówki przydadzą się innym Pannom Młodym oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze można zrobić odnowienie przysięgi na okrągłą rocznicę. Wink
Ze swoim ślubnym planujemy takie coś na 10 rocznicę.
_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Marti1987
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Wrz 2014
Posty: 263

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku do mnie to jakoś w ogóle nie przemawia... Wolałabym mieć bukiet z mleczyków, samej trawy lub sztucznych kwiatków niż coś takiego do bani
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
InFloral
kandydat
kandydat


Dołączył: 11 Wrz 2014
Posty: 34
Skąd: Warszawa, Sochaczew

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli jak to mówię: sielsko, wiejsko, anielsko uśmiech

Sama dla siebie też takie coś wolałam. Zwłaszcza że jestem szczupłą płową blondynką o długich włosach.
Uwielbiam też bukiety okolicznościowe z wypełnieniem z traw. Są takie lekkie.

Spróbuję coś takiego wrzucić dla przykładu jak się dorwę do dysku.

A wracając do niestandardowych wiązanek ślubnych to mogą być też delikatne malutkie kamelie z lilii.



_________________
Małgosia - florystka oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Finezja
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2014
Posty: 42

PostWysłany: Czw 11 Wrz 2014, 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie się bardzo podobają oklaski Uwielbiam wszelkie rękodzieło, choć niestety rzadko znajduję czas. Poza tym taki bukiet jest niekonwencjonalny i bardzo oryginalny. Myślę, że wspólnie z mamą coś takiego przygotujemy na moją uroczystość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Dekoracje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group