Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiecki zdjęcie vs real
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AsicaGdynia
kandydat
kandydat


Dołączył: 02 Mar 2012
Posty: 59

PostWysłany: Pon 6 Maj 2013, 0:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sopocianka, o jak fajnie zobaczyć Twoja sukienkę, słodka uśmiech Też uważam, że sukienka do ziemi (na ziemi) jest fajna tylko kiedy sie stoi i to najlepiej na podeście, dlatego, super długość wybrałaś dla siebie!
Pozdrawiam!

Ja będę miała coś w stylu martyna2255, generalnie flamenco/hiszpankę, jak już będę miała stworzoną, to na pewno dodam fotki (tym bardziej, że prawdopodobnie zrobię z dwóch albo nawet 3 sukienek swoją wersję szczęścia uśmiech )
martyna2255, oczywiście Ty wyglądasz fantastycznie w kiecce, kiecka jak wiesz podoba mi się, a jeszcze bardziej to, że w realu wygląda świetnie, nie tylko na modelce podczas sesji.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martyna2255
bywalec
bywalec


Dołączył: 15 Paź 2010
Posty: 110
Skąd: W.../I...

PostWysłany: Wto 7 Maj 2013, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AsicaGdynia Bardzo mi miło oczko Ja od początku poszukiwania sukni wiedziałam, że będzie właśnie coś w tym stylu. Ciekawa jestem Twojej uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka przykładów zdjęć katalogowych i tego co udało mi się zmierzyć i zrobić zdjęcie


















_________________


Ostatnio zmieniony przez Oriane dnia Czw 30 Maj 2013, 12:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda suknia podoba mi się na Tobie o wiele bardziej niż na modelce, a przedostatnia to już w ogóle o stokroć bardziej! Masz piękną figurę, wszystko leży na Tobie idealnie. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uważam, że o wiele lepiej prezentują się na Tobie niż z katalogu. Jestem zaskoczona, że 4 sukienka (Sposa - Efora) tak się pięknie mieni w brokacie. Aż się zakochałam serduszka
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lauraire napisał:
Każda suknia podoba mi się na Tobie o wiele bardziej niż na modelce, a przedostatnia to już w ogóle o stokroć bardziej! Masz piękną figurę, wszystko leży na Tobie idealnie. uśmiech


Dziękuje za miłe słowa, aż mi głupio uśmiech

W większości salonów nie pozwalają robić zdjęć co jest dziwne według mnie bo jak ktoś chce uszyć na wzór to i tak weźmie zdjęcie z internetu, a osoby które chcą kupić jak ja to nie pamiętają jak w czym wyglądały i nie mogą sobie na spokojnie porównać w domu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oli_a
guru
guru


Dołączył: 05 Sie 2012
Posty: 2139
Skąd: AT

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super sie prezentujesz w kazdej z sukienek wykrzyknik Naprawde figurka 1sza klasa wykrzyknik Niemniej jednak najbardziej podobasz mi sie w tej ''piorkowej'' Cool Masz bardzo dobry gust Smile
_________________
Patryk <3

Oliver <3
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oldziiaa napisał:
Też uważam, że o wiele lepiej prezentują się na Tobie niż z katalogu. Jestem zaskoczona, że 4 sukienka (Sposa - Efora) tak się pięknie mieni w brokacie. Aż się zakochałam serduszka


Można ją zamówić zwykłą lub w tej wersji brokatowej, ale muszę powiedzieć, że byłam zdziwiona bo ona w ogóle nie wygląda nachalnie i tandetnie w tej wersji. Na żywej osobie wygląda całkiem subtelnie, niestety nie mam fotki i jeśli bym się na nią zdecydowała to na pewno taka jak tu na manekinie. Mierzyłam też z czerwonymi kwiatkami bo one są na napy przypinane i chyba wolałam z białymi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Noir
maniak
maniak


Dołączył: 03 Lis 2012
Posty: 1669

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie super, tylko ta z koronowa gora moim zdaniem gorzej wyglada - chyba niedopasowana gora po prostu uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oriane
bywalec
bywalec


Dołączył: 07 Cze 2012
Posty: 109
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw 30 Maj 2013, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Noir napisał:
Wszystkie super, tylko ta z koronowa gora moim zdaniem gorzej wyglada - chyba niedopasowana gora po prostu uśmiech


tak, o wiele za duża uśmiech szyta na większy biust zdecydowanie uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 25, 26, 27  Następny
Strona 26 z 27

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group