Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Blue_Bird ślubuje...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird piękna relacja, dużo szczęścia i miłości na Waszej wspólnej drodze życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asik
guru
guru


Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 6191
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje!
Wyglądałaś prześlicznie, cudna sukienka i włoski uśmiech
Wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Klodi87
maniak
maniak


Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 1355

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna relacja, super zdjęcia uśmiech Gratulacje uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 9:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Słodkiego, miłego życia razem uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blue_Bird, gratulacje!
Wszystkiego dobrego Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje! Życzę Wam dużo szczęścia i miłości uśmiech
Poza tym piękne zdjęcia uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shadow's wife
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 10413
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon 5 Wrz 2011, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i wszystkiego dobrego Wam życzę!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane moje- agattt, Sandra88, Sheryl, ewelinka89, monika1, Inka83, Natka86, mimi, alex89, arsandra, Miya, Marga, AniaKicia87, iris30, NutkaMisio, (=KaLinka=), serduszkox, gabi8_9, only_hope, Fantazja, asik, Klodi87, Agata85, karolipio, Lady_S., shadow's wife, - bardzie dziękuję Wam i każdej z osobna za życzenia- to baaardzo miłe. buziak buziak buziak buziak

Zwlekałam z podziękowaniami dla Was chwilę, bo nie chciałam przyjść z pustymi rękoma, jednak nie mam jeszcze zdjęć od fotografki- obiecała podesłać mi link do jej serwera, na którym będą przez jakiś czas nasze fotki ze ślubu i wesela, aż do oczepin. Póki co czekam i niecierpliwię się uśmiech

Oglądając zdjęcia, które ktoś z rodziny robił naszym aparatem przypominam sobie wiele momentów, których nie zapamiętałam. Tak bardzo starałam się zapisać w pamięci to i tamto- wciąż powtarzałam sobie- chłoń każdą chwilę- to WASZ dzień. Cieszę się, że w końcu dałam się namówić na kamerzystę, ja prawie go nie widziałam, a wiem, że był uśmiech Jego obecność w ogóle mi nie przeszkadzała uśmiech

mimi napisał:
A kiedyś pisałaś, że jeden Pan chciał wyłudzić od Ciebie datę ślubu, bo koniecznie chciał zrobić dla Was bramę. Trafiliście na niego w dniu Waszego Święta?
Tak- był taki Pan uśmiech Wyobraź sobie, że na 2 tyg. przed ślubem, miał jakąś akcję z sąsiadami i policja zabrała go na odwyk. Trochę głupia historia- postanowiliśmy, że jak wróci do domu, to podamy mu paczkę żywnościową- przecież dobrze nam życzył- nie jego wina, że nie mógł tej bramy zrobić. W sumie na bramie dostałby flaszkę, co tylko by pogorszyło jego relacje z sąsiadami, a jedzenie na pewno mu się bardziej przyda.


Jest jeszcze tyle rzeczy, które chciałabym Wam opisać, a teraz, gdy siadam przy kompie zapomniałam!

Gdzieś już pokazywałam te fotki, ale powtórzę tutaj. W końcu są ściśle związane z naszym ślubem.

Bukiet- od bardzo dawna wiedziałam, że będzie z zielonych cymbidiów- bardzo lubię te kwiaty, mam w domu dwa uśmiech




Widać na fotkach, że taki kwiat mam również we włosach i Piotr miał w butonierce- storczyki to b. trwałe kwiaty- polecam je uśmiech Obawiałam się, że w upale, w trakcie zdjęć w plenerze- kwiaty zwiędną czy połamią się, ale nic takiego nie miało miejsca uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Pralinka
guru
guru


Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 4442
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią 16 Wrz 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałaś przepiękny bukiet. Też bardzo lubię te kwiaty. Udało Ci się stworzyć bardzo udaną i pasującą do Ciebie stylizację uśmiech
_________________
Ślub cywilny, to aż cywilny, a nie tylko cywilny.



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blue_Bird
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 08 Mar 2011
Posty: 716

PostWysłany: Sob 17 Wrz 2011, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, Pralinko buziak

Zależało mi, by wszystko było w miarę elegancko i z gustem, ale bez zbędnej przesady i krzyku. Mam nadzieję, że mi się udało uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group