Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Kiedy odebrać suknię ślubną??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żaba
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 23 Sty 2011
Posty: 629
Skąd: Katowice

PostWysłany: Sro 22 Cze 2011, 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moją suknię odebrałam dzisiaj, a do ślubu jeszcze trochę. Pani mi powiedziała jak ją wieszać, ale jak przyjechałam do mieszkania to się okazało, że w szafie nie za bardzo się mieści. Wisi w pokrowcu i jak się pognie to będę musiała ją wyprasować. Tak musi wisieć do końca czerwca, bo potem pojadę do domu i ona ze mną wtedy powieszę ją w bardziej dogodnych warunkach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam już swoją suknie, choć do ślubu jeszcze rok (bez paru dni). Prawdę mówiąc, to któregoś dnia tylko tak wybrałam się z ciekawości aby zerknąć w jakich fasonach byłoby mi dobrze, ale jak ją zobaczyłam, nie mogłam się oprzeć - na drugi dzień już wpłaciłam kaucję. Co prawda ekspedientka mówiła, że z każdej tej sukienki (którą ja wybrałam) da się i powiększyć o 2 rozmiary i zmniejszyć o 2 (tylko długość pozostaje ta sama). Skusiłam się bo tego dnia była 10% promocja, a na takich sukniach to trochę jest. Aczkolwiek pewnie będę chciała pierwszą przymiarkę mieć dopiero w nowym roku, ok. lutego uśmiech Ale w głowie już ją mam, to najważniejsze Very Happy
I ominęło mnie to chodzenie po salonach i mierzenie, bo wiem, że ładniejszej jak dla mnie nie znajdę uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Katarzynka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 31 Sie 2010
Posty: 572
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja dziś byłam na pierwszej przymiarce a do ślubu mam 19 dni. Drugą mam w piątek, natomiast 5.07 mam odebrać sukienkę, ślub jest 16.07. Z tego co wiem koleżanka odbierała trzy dni przed ślubem.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azadi
guru
guru


Dołączył: 21 Sty 2011
Posty: 2992
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 ja też tak mialam, choc jak do tego salonu weszłam i zobaczyłam inne piękne suknie to żałuję że sobie nie pomierzylam trochę Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 28 Cze 2011, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azadi czyli mam rozumieć, że Ty też masz już suknie zamówioną? Ufff... trochę by mi ulżyło, bo myślałam, że to faktycznie zbyt wcześnie, a tak, to już jesteśmy dwie uśmiech i wesele też blisko siebie.
Co do mierzenia, to ja pierwszego dnia (kiedy zobaczyłam na żywo tę wymarzoną Very Happy ) mierzyłam jeszcze dwie inne, a na drugi dzień, kiedy to już wpłaciłam zaliczkę, jeszcze trzecią inną tak dla porównania, ale nie umywała się do niej, więc byłam pewna, że chcę tylko i wyłącznie "tą" uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arsandra
moderator
moderator


Dołączył: 19 Sie 2010
Posty: 5223
Skąd: Mazowieckie

PostWysłany: Pon 4 Lip 2011, 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:
Azadi czyli mam rozumieć, że Ty też masz już suknie zamówioną? Ufff... trochę by mi ulżyło, bo myślałam, że to faktycznie zbyt wcześnie, a tak, to już jesteśmy dwie uśmiech i wesele też blisko siebie.
Co do mierzenia, to ja pierwszego dnia (kiedy zobaczyłam na żywo tę wymarzoną Very Happy ) mierzyłam jeszcze dwie inne, a na drugi dzień, kiedy to już wpłaciłam zaliczkę, jeszcze trzecią inną tak dla porównania, ale nie umywała się do niej, więc byłam pewna, że chcę tylko i wyłącznie "tą" uśmiech


spokojnie, dziewyczny, ja też już mam;)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aleksandra zapytam dla pewności - Ty masz już zamówioną i odbierasz dopiero na krótko przed ślubem, czy może już niebawem? Bo ja jestem w kropce - salon w którym się zdecydowałam na sukienkę (i zapłaciłam już kaucję 50% wartości sukienki) mają likwidować, i chcą abym ją odebrała w sierpniu, a nie jak miało być początkowo w nowym roku, bliżej mojego wesela smutny
Nie sądzicie, że to za wcześnie trzymać ją tyle miesięcy w domu? Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gaja_85 napisał:

Nie sądzicie, że to za wcześnie trzymać ją tyle miesięcy w domu? Confused
Wcześnie to jedna sprawa, ale ważniejsze, że ślub za rok i możliwe, ze będą potrzebne poprawki, to co wtedy? Będziesz musiała szukać krawcowej na własną rękę.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gaja_85
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 2188
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kurcze sama nie wiem co tu właśnie zrobić, a odpowiedź muszę dać jak najszybciej - czy rybki czy akwarium. Co do rozmiaru, to tego się nie obawiam, bo jest to taki fason, że można z niej zrobić 2 rozmiary w górę i w dół, a od podstawówki noszę ten sam rozmiar, tylko to trzymanie w szafie mnie przygnębia... Poradźcie mi co tu robić? Jaką decyzję podjęłybyście na moim miejscu? Z góry dziękuję za pomoc uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 5 Lip 2011, 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak już zapłaciłaś 50% to jakie masz inne wyjście? Zabrać ją do domu, zabezpieczyć w dobrym pokrowcu i niech czeka. A przed ślubem doprowadzić do porządku (moze oddać do pralni, nie tyle do wyczyszczenia co wyprasowania). Czasami można wypożyczyć manekina z salonu ślubnego i ta suknia mogłaby na takim postac parę dni, zeby wróciła do swoich kształtów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group