Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

jedzenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ruda87
guru
guru


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 2921

PostWysłany: Pią 31 Lip 2009, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musza sobie poradzić, skoro się zobowiązali wykrzyknik
jak masz wątpliwości to przejdź się do nich, zapytaj i postrasz delikatnie... że nie zapłacisz jakby co Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
animka89
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2009
Posty: 23
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią 14 Sie 2009, 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tam ślub mam za ponad rok ale już mam wszystko obcykane, a więc chcielibyśmy mieć tak:
zupa: pomidorowa z ryżem, rosół z makaronem
2 danie: ziemniaki, pyzy, kasza, schabowy, pieczeń mojej babuni uśmiech, sos pieczeniowy, gulasz wieprzowy, potrawka, 3 surówki, buraczki, marchewka z groszkiem,
słodkie: tort 3 piętrowy, serniczek na ciepło, jakieś z owocem, murzynek z kokosem i jakieś ciasteczka
a na stole cały czas będą: bigosik teściowej, sałatka jarzynowa, sałatka z kurczakiem i ananasem, koreczki śledziowe i platery garmażeryjne bardzo pyszne ze SPOŁEM-a uśmiecha i jeszcze kiełbaska jakaś na ciepło i oczywiście soki, herbaty i kawusia:) i alkohol Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Pią 14 Sie 2009, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KiSe nie bój żaby będzie oki, tylko pamiętaj zapytaj czy poradzą sobie z dwoma ślubami i czy już kiedyś mieli taką sytuację, bo nie chciałabyś później mieć jakiś nieprzyjemnych sytuacji
a poza tym jeśli się nie wywiążą z umowy to możesz nie zapłacić

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agnusss
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 947

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No można nie zapłacić, ale co z tego jeśli wesele wypadnie tak sobie.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanaja
gaduła
gaduła


Dołączył: 10 Lip 2009
Posty: 349
Skąd: jeszcze UK

PostWysłany: Sob 15 Sie 2009, 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaka praca tak płaca jak to mówią, a jak już coś się stanie to nie ma co płakać tylko głowa do góry i trzeba iść dalej
w takim przypadku, gdyby u nas było wszystko załatwione, a np. restauracja nie wywiązała by się z jakiegoś punktu na pewno nie odpuściłabym. Oni nas kroją za wszystko to dlaczego my nie mamy żądać tego za co płacimy pytajnik nerwus

_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Nie 23 Sie 2009, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lekki zarys menu juz mamy, choc wybór ostateczny na tydzien przed weselem. Na dzien dzisiejszy planujemy:
- francuska zupa cebulowa z grzankami / rosół
- de volei (nie jestem pewna czy to się tak pisze) z ziemniakami i jakąs surówką
- strogonoff (o ile chudy!)
- nad ranem biały barszczyk z jajeczkiem i kiełbaską (alternatywą był czerwony ale zamiast krokiecików są parówki w cieście nalesnikowym - fu!).
Na stole 2-3 sałatki - z brokułami, z tunczykiem.
Kuleczki mięsne w prażonych orzechach,
faszerowany kurczak (wygląda dosc efektownie - pol kurczaka z farszem, fajnie mu zwisają nozka i skrzydełko ładnie przypieczone lol ),
faszerowane sałatką pomidorki i ogórki,
2 rodzaje śledzi,
moze ryba po radomsku.
Napoje - pepsi, woda mineralna gazowana i niegazowana (woda 0,5l, pepsi 1l) + 3 rodzaje soków.
Owoce: winogrona jasne i ciemne, brzoskwinie, ananas, banany, truskawki dla dekoracji (wszak slub w maju!)
Alkohol: białe i czerwone wino półwytrawne (marka jeszcze nie wybrana), wódka Pan Tadeusz 0,5 + barek z innymi alkoholami
Planujemy tez zrobic kilka przepisów na drinki i zamiescic w ładnej formie przy barku uśmiech Ostatnio to jest w modzie, wiec czemu nie?
Tort z bitej smietany, 3 piętrowy (chyba), smietankowo - truskawkowy, dekorowany zywymi czerwonymi różami.
Kilka rodzajów ciast na stole (ale dosc mało ciasta bo i tak zwykle nie schodzi)
Półmiski wędlin, pieczywo
Chyba tyle uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Pią 12 Lut 2010, 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nowa agencja... a stronz internetowej nie ma? to dość mało nowoczesna... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 6:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na moim weslu było tradycyjne menu bez żadnych wymyślanych potrawk- każdy sobie je chwalił i zjadał wszytsko.

Byłam już na dwóch weselach na których pierwsze danie to trzy plasterki szynki polane jakimś sosem, gdy nam to podali na stół to nie wiadomo co robić.. chciałam jeść a mąż mi mówi żę tego się nie je, a ja patrzę inni jedzą (każdy zapewne czekał na 'podkład' rosół), potem były frytki z czymś fu. ogóle do bani. ciasta byly ohydne salatki takie ze sie zjesc nie dalo, stol szwedzki wygladal tak ze byl taki maly na kazdym stoliku a na nim kilka plastrow sera i szynki! porażka a to bylo w restauracji

NIE POKAZUJCIE JAKIEGOŚ MENU O KTORYM SAMI NIE MACIE POJECIA, BO TO SKOŃCZY SIĘ PORAŻKĄ I POWROTEM GŁODNYCH GOŚCI DO DOMU.
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma to jak skrytykować po całości czyjeś wesele, ach ci goście Wink

Nigdy nie dogodzi się wszystkim. Jedni zareagują "fu" na coś czego nie jedli, a inni na jedzony po raz tysięczny schabowy, flaki czy bigos. Każdy robi według własnych upodobań i chyba należałoby to uszanować. Niektórzy nie marzą o tradycyjnym polskim weselu z tradycyjnymi polskimi daniami.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lady87
gaduła
gaduła


Dołączył: 06 Maj 2009
Posty: 262
Skąd: w sercu hard core w glowie meksyk:P

PostWysłany: Sob 8 Maj 2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tylko ja tak uważam, że jedzenie było kiepskie a goście głodni- mówię szczerze. Najlepiej przed wyborem menu wpier spróbować proponowanych potraw (ja nie robiłam czegoś takiego, ponieważ było samo jedzenie takie tradycyjne prócz udka w jakiejś panierce, które wzieliśmy na ślepo a okazało się pyszne- nic więcej wymyślnego) Dużo też zależy od kuchni
_________________
Mój synek Eryk przyszedł na świat 14-02-2012r. <3

Razem od 14-02-2004r.
My jako małżeństwo od 25-07-2009r.


Aniołki
[*]08-10-2009 8tc
[*], 24-09-2010 5tc
[*] 12-2010 6tc
[/I]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Archiwum postów Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group