Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jeszcze raz.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Daria
gaduła
gaduła


Dołączył: 22 Lis 2009
Posty: 407
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja droga imienniczko! Pomysł moim zdaniem jest rewelacyjny!wykrzyknik Jeśli tak jak dziewczyny wspomniały kasa nie stanowi żadnego problemu to nie zastanawiaj się ani trochę! Popytaj rodzinę jak było tamtego dnia na co zwrócić większą a na coi mniejszą uwagę. Rodzice napewno będą zachwyceni i wzruszeni! Pomysł jest naprawdę świetny! Samateż chciałabym w przyszłości taką niespodziankę uśmiech powodzenia! I koniecznie napisz jak będzie po wszystkim jak wyszło!(bo kiedy jest ten dzień?)
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rocznica wypada 29.07, ale wtedy akurat będziemy na wakacjach.. No i pierwsza sobota po urlopie to 07.08 i na ten właśnie dzień mam zamiar to zrobić..
Jeśli mi to nie będzie kolidowało z wyjazdem do Londynu, bo dokładnie nie wiem kiedy wyjeżdżam. Wiadomo mi tyle, że w sierpniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miej tylko na uwadze to, że w sierpniową sobotę może być Ci trudno znaleźć jakiś lokal. W okresie wakacyjnym odbywa się wiele wesel i sale są rezerwowane z wielkim wyprzedzeniem. Ja na 14 sierpnia rezerwowałam rok temu i nie powiem, że łatwo było znaleźć wolny lokal...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

akurat to już mam załatwione..
U tego gościa często nasza 'ekipa' organizuje jakieś imprezy, dlatego ja mam pierwszeństwo, jeśli chodzi o dobranie terminu..
tak mi powiedział.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
smkttwmm
bywalec
bywalec


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 181
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro tak to nie ma problemu oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Pon 15 Mar 2010, 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dariiaa
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 11

PostWysłany: Czw 18 Mar 2010, 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ee.. no to tak..
mam już:
- DJów,
- lokal - jednak zrezygnowałam z agroturystyki, bo to kawałek za moim miastem.. a ja na pewno chciałabym tam być przed rodzicami i coś uszykować, czy coś takiego.. No a tak będzie to trochę trudne (http://www.nenufar-koscian.pl/ - na imprezy idealne uśmiech )
- fotografa - wujek sam zaoferował, że chce pomóc, a jest fotografem ;]
- welon dla mamy - znalazłam go, postanowiłam odświeżyć, zacerować dziury, wiadomo, by poczuła się jak wtedy..
- zaproszenia,
- podziękowania dla gości,
- sukienke dla mamy - babcia krawcowa ;] ,
zostało mi:
- pojazd.. a raczej kierowca,
- msza - chyba jeszczze za wcześnie, żeby załatwiać.. A to mała parafia i tak jest..,
- jedzenie - i tu największy problem.. Bo przyjęcie planuję w godzinach 18.00 - 02.00 i nie bardzo wiem co podać.. Mogę liczyć na pomoc?,
- alkohol - ile na "łebka" i jaki?,
i kamerzysta.. Nie wiem, brać?

oczywiście proszę mnie poprawić, bo i tak chyba o połowie rzeczy zapomniałam. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zalatw koniecznie ''improwizacje akordeonisty''. napewno znajdziesz za niewielkie pieniadze. To moze byc lepsze niz nowy ''pierwszy taniec''.
Nie probuj organizowac wesela od nowa postaraj sie maksymalnie odtworzyc stare.
Przeciez taki jest pomysl. A jak bedzie sporo nowych ''szczegolow'' to bedzie nowy slub a nie rekonstrukcja. Mozesz starcic sens pomyslu.

A swoja droga jest bombowy. Jestem 101% za!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dariiaa napisał:

zostało mi:
- pojazd.. a raczej kierowca,
- msza - chyba jeszczze za wcześnie, żeby załatwiać.. A to mała parafia i tak jest..,
- jedzenie - i tu największy problem.. Bo przyjęcie planuję w godzinach 18.00 - 02.00 i nie bardzo wiem co podać.. Mogę liczyć na pomoc?,
- alkohol - ile na "łebka" i jaki?,
i kamerzysta.. Nie wiem, brać?


a rodzice maja nagranie video ze slubu? Jesli nie, to moze kamerzysta to fajny pomysl.. bedzie dla potomnych uśmiech Chociaz macie juz fotografa wiec pamiatka zostanie.
Co do mszy - mozesz porozmawiac z ksiedzem by w kazaniu dodał cos co szczegolnie dotyczy Twoich rodzicow - mozesz dac jakies wskazowki, kilka informacji, by kazanie było im szczegolnie bliskie, niemal jak dla nich pisane.
Alkohol na zwykle wesele liczy sie przewaznie 0,5l na głowe wiec jesli planujesz porzadna impreze to ja bym tyle kupowala. Zeby nie zabraklo.
A jedzenie to juz zalezy od tego co rodzice i Twoi goscie lubią. Mysle ze tradycyjne dania weselne beda lepsze niz jakies zupelne kulinarne nowosci, wszak ma sie to zblizac do przeszlosci niz przyszlosci. Ja bym podała tradycyjnie obiad dwudaniowy czyli rosół i ewentualnie jakas inna zupa (flaki, krem z pieczarek, zupe cyganską - co kto lubi), na drugie jakis kotlet (de vollaile, schabowy czy np piers z kurczaka pod gorącym ananasem), ziemniaki/frytki i bukiet surówek. A dalej to moze jakis strogonnof, gulasz, bigos, golonka - niewiem co jadacie, czy goscie wolą po staropolsku czy moze lekko i nowoczesnie? Wtedy czemu nie np płonący ryż z filetem z udka kurczaka i brzoskwiniami, albo lasagne ze szpinakiem/miesem, gołąbki, schab pieczony w sosie chrzanowym itp
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiewka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 532

PostWysłany: Pon 22 Mar 2010, 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i koniecznie tort na deser
a na przywitanie przed imprezka chleb z sola i wodeczka - choc nie wiem czy to akurat nie bylo by przesada. moze wystarczy TRADYCYJNY pierwszy toast szampanem
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Przygotowania do ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group