Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka z USA
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARTCKSIAZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 13:05    Temat postu: Oryginał jest ok Odpowiedz z cytatem

karola40sz napisał:
Ja kupiłam suknię ze Stanów też znalazłam na necie.Było trochę problemów jeśli chodzi o niedopowiedzenia ,bo sukienkę można było zamówić tylko telefonicznie(ten konkretny model ) Nie licząc tego że jest wygnieciona głównie przez to ,że została przełożona do mniejszego kartonu,żeby nie płacić więcej za paczkę nie odbiega od wizerunku ze zdjęcia.
Z początku byłam trochę rozczarowana dlatego że nie wiedziałam że ma jeszcze pod halką tą usztywniającą siatkę czy jak to się tam nazywa,a na zdjęciu tego nie widać ,ale doszłam do wniosku że lepiej nawet i jestem zadowolona oczko


Jezeli jest to oryginalna suknia to sama zawuwazysz że jest w niej
wszystko dobrze ułożone , jest dopieszczona i dopracowana ,i oryginalna .
dziwie się tylko ze zamówiłaś tylko przez telefon,
to niedopuszczalne, u nas w naszym atelier każdy z producentów pozwala wyłać zdjęcie katalgowe dla klienta które i tak jest potem umieszczone w umowie a nawet sie zdarza ze i dosyła ich 2 lub 3 na wyrażne życzenie , oczywiście juz po podpisaniu umowy i zamnówieniu sukni. Oczywiście że klientki muszą przyzwyczaić się do takiej sprzedaży ale nie muszą już szukać w Stanach bo nasz sklepik oferuje ponad 90 domów modowych ślubnych i łatwiej i bliżej przyjechać jednak do nas niz na kraniec świata .
www.artc-ksiaz.pl- zjrzyj sobie w kolekcje to sama się przkonasz że nie trzeba szukac po świecie tego co już mamy w Polsce. i waro zakupić oryginał bo jest różnica ogromna
_________________
ARTCE&W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karola40sz
Gość





PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inne suknie pozostałych projektantów można zamówić za pośrednictwem internetu.Zdjęcia mojej kiecki znalazłam na ich stronie ,więc wiedziałam jak wygląda oczko Cena sukni i jej zamówienie niestety tylko przez tel.
Powrót do góry
kachul
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd: Londyn

PostWysłany: Sro 16 Cze 2010, 1:10    Temat postu: udane ryzykowne zakupy ;) Odpowiedz z cytatem

Dotarla moja kiecka zamowiona online, szyta wedlug miary pobranej przez narzeczonego i o dziwo wszystko pasuje jak ta lala;) nawet kolor taki jak zamawialam. Dla mnie to ulga wielka, bo mam sukienke jaka chcialam i nie musialam sie zanadto nabiegac. Czyli jednak nawet suknie slubna mozna przez internet zalatwic oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Nie 2 Wrz 2012, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trochę odkopię temat. Jest może ktoś jeszcze zorientowany w kupowaniu sukni lub czegokolwiek z USA?;p Suknia która jest moją absolutnie wymarzoną i to się na 100% nie zmieni, kosztuje w Polsce 4000 zł. i to po przecenie, a na stronie jednego ze sklepów w USA 250 euro.. To jest przeogromna różnica.. I tak się zastanawiam, czy nie wybrać się do sklepu w Polsce żeby przymierzyć ten konkretny model i znając mój rozmiar zamówić.. Przecież w razie czego (gdyby mi się jakimś cudem odwidziała)mogę sprzedać, myślę, że nie będzie problemu ze sprzedaniem nowej sukni, znanej firmy (Pronovias) i to po cenie 4 razy mniejszej język Póki co napisałam do tego sklepu żeby się upewnić czy wysyłają do Polski i jaki jest koszt. Co Wy na to?
_________________



Ostatnio zmieniony przez niemampomyslu dnia Pon 3 Wrz 2012, 9:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola40sz
Gość





PostWysłany: Nie 2 Wrz 2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli to Twoja wymarzona to nie wahaj się lol lol

Ja swojej nie przymierzałam ,bo była tylko w jednym salonie w Wawie w całej Polsce i nie miałam sposobności.Jeśli nie chcesz płacić cła to
najlepiej jakby ktoś mógłby to dla Ciebie zamówić .
Mi kupiła kuzynka i wysłała Polską firmą jako "rzeczy używane" bez paragonów w innym kartonie.

Druga ewentualność to kupno przez kogoś mieszkającego z Uk .Nie wiem jak z suknią ślubną ,ale ja bez problemu zamawiam różne rzeczy i koszty wysyłki nie różnią się bardzo oczko

Warto się było potrudzić oczko
Powrót do góry
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2012, 9:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

4000000 zł suknia? oczko


niemampomyslu.. Te tanie sukienki z Allegro są szyte w Chinach na wzór sukni, która jest pokazana. Czyli coś jak japan style - widzisz piękne zdjęcie na modelce, a dostajesz szmatę przypominającą tą rzecz..
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2012, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karola, dzięki za wsparcie oczko

ewelinka89, tylko, że ta suknia nie jest z Allegro tylko stąd:
http://www.meganbridalshop.com/2012-pronovias-pomelo-p-3036.html

Także to normalny sklep oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelinka89
moderator
moderator


Dołączył: 09 Mar 2011
Posty: 9831

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2012, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdyby rzeczywiście szyli ładne suknie to... nie wrzucaliby kradzionego zdjęcia, tylko suknię uszytą przez siebie. Łatwo ich sprawdzić - poproś o prawdziwe zdjęcie. Przy takiej cenie na pewno mają wzięcie, więc jest i co sfotografować (nawet jak nie ten model). Dwa - suknie szyte taśmowo na rozmiar, a nie wymiary, więc licz się z wydatkiem na dopasowanie.

Ale jak dla mnie jak ktoś jest uczciwy i ma czym się pochwalić to nie wrzucałby takich zdjęć..

Jak Ci odpiszą, czy wyślą zdjęcia to daj znać, bo jestem ciekawa. Ale odpowiedzi domyślam się oczko Suknia wyjdzie ok. 1000 zł, do tego kilka stówek na dopasowanie, więc z wydatkiem 1500 zł musisz się liczyć. Krawcowa pewnie weźmie z 2 tysiące i zrobi to lepiej;p Nie mówiąc o używanej - przynajmniej będzie wyglądać tak jak chciałaś.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niemampomyslu
maniak
maniak


Dołączył: 19 Lip 2012
Posty: 1454
Skąd: śląsk/łódzkie

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2012, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ewelinka chyba jednak masz rację.. Napiszę jeszcze, ale tak jak mówisz, pewnie niechętnie wyślą zdjęcie. No nic, to dzięki dziewczyny za odpowiedzi oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sedlex
bywalec
bywalec


Dołączył: 28 Sie 2012
Posty: 128
Skąd: Swindon - Kraków

PostWysłany: Pon 3 Wrz 2012, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niemampomysłu kurcze, ewelinka ma rację...ja bym tak zrobiła, zobaczymy co odpiszą. To rzeczywiście nie jest ich autorskie zdjęcie, niech wyślą swoje! A jak się będą wzbraniać, to może warto się zastanowić zły
_________________
Dura lex, sed lex.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group