Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Marylka wychodzi za mąż ;)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marylka
gaduła
gaduła


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 334
Skąd: Derby, Wielka Brytania

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:53    Temat postu: Marylka wychodzi za mąż ;) Odpowiedz z cytatem

Czas na moją relacjęuśmiech
Wszystko zaczęło się w czwartek. Pojechałam do domu, po drodze odebrałam sukienkę, udało mi się nawet zostawić torbę w pociągu (na szczęście kończył bieg na Fabrycznej i moje bagaże nie pojechały w świat). Wieczorem przyjechał Krzysiek ze swoim świadkiem.

W piątek zjechali rodzice Krzyska, jego siostry z rodzinami i moja świadkowa. Rano poszliśmy do kościoła, do spowiedzi, a tu zonk: na Mszy byliśmy tylko my i jakaś babcia, na dodatek ksiądz nie wyszedł do konfesjonału. Po Mszy specjalnie dla nas się wrócił i nas wyspowiadał w kompletnie pustym kościele. Później spisaliśmy akt ślubu w kancelarii i pojechaliśmy - Krzysiek do fryzjera, a ja do kosmetyczki. Wieczorem zamieszanie, bo jednej z sióstr lubego popsuł się samochód i utknęli w Toruniu - suma sumarum dotarli do nas po 2 w nocy. Wieczorem zagoniliśmy świadka i znajomych do składania krzesełek pod winietki, a my na szybko rozplanowaliśmy usadzenie gości. Obdzwoniłam fotografa i orkiestrę, ustaliliśmy ostatnie szczegóły i poszliśmy spać około 1 w nocy.

W sobotę wstałam o 6, wzięłam kąpiel i pojechałam z mamą do fryzjera na 8.30. Fryzura wyszła boska - klasyczna tak jak chciałam. Makijaż cudowny - w śliwkowej tonacji, wytrzymał wzruszenia i całonocną zabawę. Zaczekałam aż fryzjer skończy czesać moją świadkowa i wróciłyśmy do domu po 12. Po drodze na szybko wskoczyłysmy na salę sprawdzić ustawienie winietek. W międzyczasie mama z siostrą przystroiły płot i odebrały kwiaty na salę (moje ukochane goździki). Jedynym zgrzytem tego dnia był ich kolor - amarantem bym tego nie nazwała, raczej ciemnym różem, ale i tak były piękne uśmiech O 14 przyjechał fotograf i zaczęło się ubieranie. Świadek asystował Krzyśkowi, a mi mama z siostra i świadkową. Kiedy zostałam sama w pokoju czekając aż wszyscy zejdą na dół, złapał mnie pierwszy stres. I to taki, że nie mogłam się ruszyć. Nie mam pojęcia jak wyszłam od siebie i zeszłam do salonu. Pamiętam tylko, że nie widziałam w ogóle ludzi, którzy tam stali. Widziałam tylko Krzyska, którego chyba tez zamurowało na mój widok. Na błogosławieństwie mama dzielnie sie trzymała, mi popłynęły łzy i od tej pory świadkowej przybył kolejny obowiązek - latanie za mną z zapasem chusteczek uśmiech W drodze do kościoła minęlismy jedna bramę - koledzy-żeglarze mojego taty wyciągnęli w poprzek ulicy kajak i zawiesili na sznurku odblaskowe kapoki Very Happy

Msza była bardzo uroczysta. Podczas przysięgi głos zaczął mi się łamać, ale udało mi się nie rozpłakać. Za to zaczęłam się śmiać przy obrączkach, kiedy Krzysiek nie mógł wsunąć mojej. Ksiądz non stop się do nas uśmiechał - na koniec życzył nam dużo utalentowanych dzieci, a organista stanął na wysokości zadania wykonując wspólnie ze skrzypaczką chorał Bacha "Jesus bleibet meine Freude". Jedynie na koniec ksiądz się pomylił i powiedział, że PM życzą sobie by życzenia składać na sali. w tym momencie, ponieważ mieliśmy sporo gości zaproszonych tylko na ślub, zaczęliśmy intensywnie kręcić głowami na nie, wkrótce dołączyli do nas świadkowie i cała czwórka musiała z tyłu przekomicznie wyglądać, ksiądz się oczywiście nie zorientował, bo nie podniósł wzroku. Za to goście mieli przedni ubaw.

Pojechaliśmy na salę, tam rodzice powitali nas chlebem i solą (mi w tym momencie przypomniało się, że obsługa prosiła o przywiezienie własnych kieliszków do tłuczenia i przy tym chlebie wypaliłam na cały głos "Mamo, a gdzie kieliszki?!" - na szczęście mama miała lepsza pamięć ode mnie i kieliszki juz czekały), później życzenia od kilku par, które wzięły sobie do serca zalecenia księdza, toast i obiad. Po obiedzie podziękowanie dla rodziców i nasz pierwszy taniec. A później zabawa do rana. Skończyliśmy o 4. Goscie bawili się wspaniale, my również; orkiestra wszystkim sie spodobała (obawiałam się o to, ponieważ ściągaliśmy ich z Torunia, a moja cześć rodziny przyzwyczajona była do nieco innego grania - oczywiscie paru maruderów sie znalazło, którym nie pasował brak disco polo, ale tego mozna było się spodziewac). Jedzenie wszystkim smakowało, torty miesne zrobiły furorę. Oczepiny ze smakiem i humorem (m.in. dlatego nie korzystalismy z usług miejscowych kapel ;D ). Sukienka ucierpiała w tańcu - ktoś ja przydepnął i trzeba było fragment przy brzegu podszyc, ale nic nie było w stanie zacmic mojego szczęścia.

Wszyscy zgodnie twierdzili, że na tak udanym weselu dawno nie byli. Nawet padła opinia, że było to "wzorcowe wesele" uśmiech Teraz wracamy do codzienności i z niecierpliwością czekamy na zdjęcia od fotografa. Szkoda, że ten dzień minął tak szybko.
_________________




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolina1984
guru
guru


Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 6034

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super, że wszystko sie udało wykrzyknik Też bym chciała, żeby u nas zabawa trwała tak długo Cool
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się z obszernej relacji i życzę wszystkiego najlepszego uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję udanego wesela uśmiech A młodej parze życzę dużo szczęścia i miłości na nowej drodze życia Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fantazja
guru
guru


Dołączył: 10 Mar 2011
Posty: 4588
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje Marylko! Cieszę się, że wszystko tak się dobrze udało i że jesteście zadowoleni uśmiech Dużo szczęścia i miłości dla Was na każdy kolejny dzień wspólnego życia bukiet
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylko, dużo dużo radości, miłości, czułości i namiętności do końca uśmiech
Serdecznie gratuluję no i... czekam na zdjęcia Twisted Evil

bukiet szampan
Wasze zdrowie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agata85
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 4318

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marylko, radosnej, nowej drogi życia we dwoje!!
kwiatek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewelina85
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 617
Skąd: Pomorze

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego dobrego na nowej drodze uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martita8503
guru
guru


Dołączył: 29 Gru 2010
Posty: 2092
Skąd: okolice Krakowa

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspaniała relacja uśmiech Teraz nie pozostaje nic innego jak życzyć Wam samych cudownych dni!wykrzyknik bukiet
_________________
"[...] miłość trzeba budować, odkryć ją to za mało"



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
(=KaLinka=)
maniak
maniak


Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 1719

PostWysłany: Wto 25 Paź 2011, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję uśmiech wszystkiego najlepszego wykrzyknik
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group