Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

kwiaty we włosach
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zoe_87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 10

PostWysłany: Pon 13 Cze 2011, 21:14    Temat postu: kwiaty we włosach Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, chciałabym mieć do ślubu wpięty jakiś kwiat we włosy, np storczyk, albo cos w ten desen.. tylko nie wiem jak to się robi żeby nie zwiędł i gdzie się go kupuje? czy sa jakies specjalne kwiaty fryzjerskie "o przedłuzonej trwałośc"? wiem troche glupio to brzmi... ale prosze pomóżcie:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matleena
gaduła
gaduła


Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 307
Skąd: Chorzów Katowice

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 8:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w kwiaciarniach są produkty które ulepszają trwałość kwiatów ciętych (ale to przy trzymaniu ich w wodzie), są tez takie małe pojemniczki na wode do których sie wsadza koncówke łodygi - ale nie wiem czy to bedzie dobre do wpinania we włosy. poza tym jeśli łodyge poupina sie wsuwkami we włosy to i tak dopływ wody bedzie nikły.
storczyk to raczej mało trwały kwiat - ale np kalie są grube i trwałe nie powinno sie nic z nimi stac przez 24 h bez wody... najlpeije psytac kwiaciarki które kwiaty są najtrwalsze, które przetrwają ślub bez wody i czy utrwalenie ich zwykłym lakierem do włosów wystarczy by nie zmieniły swojego kształtu
_________________
MAKIJAŻ ŚLUBNY ŚLĄSK!wykrzyknik www.matleena.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Zoe_87
kandydat
kandydat


Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 10

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za pomoc, spytam w takim razie w kwiaciarni... Pozdrawiam:)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Wto 14 Cze 2011, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam we włosach kilka małych storczyków. Fryzjerka wpięła mi je ok. godz. 9 rano i trzymały się bez problemu do końca wesela, czyli do godz. 6 rano dnia kolejnego Wink Po prostu zamawiając w kwiaciarni bukiet, zamów też kwiat we włosy. Florystka będzie wiedziała co z nim zrobić, żeby wytrzymał jak najdłużej. A storczyki tylko wyglądają na delikatne Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiwi123
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 26

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Storczyki są super:) A to były jakieś specjalne storczyki do włosów czy takie zwykłe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Nie 26 Cze 2011, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jako druhna miałam bardzo delikatne kwiatki we włosach i trzymały się przez cały dzień i noc, nawet wpięłam stroik na poprawiny uśmiech Także spokojnie, powinny wytrzymać całe wesele. Najważniejsze, żeby były dobrze zrobione i "zamontowane", żeby się nie rozpadły i nie wypadały z włosów.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anduina
kandydat
kandydat


Dołączył: 13 Sie 2010
Posty: 88
Skąd: Siedlce

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 9:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w jakimś Pytaniu na śniadanie czy w czymś takim, byli ludzie, którzy robili biżuterię z kwiatów. I z tego co pamiętam to mówili właśnie, że storczyk jak najbardziej się nadaje. Bo długo wytrzymuje bez wody i ma "mocne" kwiaty.
Myślę, że najlepiej po prostu porozmawiać z panią kwiaciarką i zapytać jakie kwiatki by polecała. Tak żeby pasowały do bukietu. No chyba, że bukiet jeszcze nie wybrany, to wtedy zapytać jakie kwiaty najlepsze do włosów i pod to dobrać bukiet.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Betka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 1237

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

matleena napisał:
storczyk to raczej mało trwały kwiat


Storczyki, to akurat jedne z najbardziej trwałych kwiatów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juliette
guru
guru


Dołączył: 05 Gru 2008
Posty: 2929

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiwi123 napisał:
Storczyki są super:) A to były jakieś specjalne storczyki do włosów czy takie zwykłe?

Normalne małe storczyki:


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agattt
moderator
moderator


Dołączył: 17 Lut 2011
Posty: 13577

PostWysłany: Pon 27 Cze 2011, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trwałym i pięknym kwiatem jest też lilia:



_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group