Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Nie chcę wyglądać jak choinka;)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Sob 24 Lip 2010, 22:50    Temat postu: Nie chcę wyglądać jak choinka;) Odpowiedz z cytatem

Zalozylam nowy temat bo nie wiedzialam gdzie to napisac...otoz chodzi o to ze bylam w tym tyg na pierwszej przymiarce, na makijazu i fryzurze i po przeanalizowaniu tego stwierdzam, ze bedzie tego wszystkiego za duzo? suknia baaaardzo zdobiona, z tylu duze kwiaty, gorset w kamieniach, obszerna az na 4 kolach, do tego dlugie rekawiczki. fryzjerka zrobila mi dosyc fajna fryzurke z diademem i welonem. makijaz mam mocny tzn oczy ciemne wiec tez bedzie widoczny. i jeszcze do tego dojdzie jakas bizuteria.
dziewczyny prosze o rade jak to wszystko rozwiazac zeby nie przesadzic. ja mam troche sklonnosci do przesady wiec sie boje ze wszyskiego bedzie za duzo.
myslalam zeby zrezygnowac z welonu na rzecz kwiata we wlosach ale co wtedy z diademem? od zawsze mi sie marzyl na slubie...
z kolei do rekawiczek nie pasuje bolerko a w kosciele racej nie wypada miec golych ramion wiec powinien byc dlugi welon zebym mogla sobie ramiona przykryc Confused ratunku!wykrzyknik co tu robic? a czy do tego jeszcze jakas bizuterie zakladac czy moze odpuscic zupelniei pozostac tylko z kolczykiem nad warga język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ania123
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 15 Lut 2010
Posty: 666

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 10:17    Temat postu: Re: Nie chcę wyglądać jak choinka;) Odpowiedz z cytatem

z twojego opisu wynika,że suknia jest bardzo strojna więc moim zdaniem najlepiej byłoby zrezygować z biżuterii i rękawiczek .zostałabym tylko przy jakiś delikatnych kolczykach i ewentualnie bardzo delikatnej branzoletce.proponowałabym welon tzw.mgiełka bez żadnych obszyć itp (ja taki mam Smile )

a masz może zdjęcia sukni??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
monika1
guru
guru


Dołączył: 03 Maj 2010
Posty: 4301
Skąd: zachodniopomorskie

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę., że z rękawiczek można spokojnie zrezygnować, skromna bożuteria, a bolerko tylko do kościoła i skromny welon. Ale faktycznie lepiej by było to wszystko zobaczyć, bo może tylko Ci się tak wydaje, że wszystkiego jest za uśmiech dużo
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lady_S.
guru
guru


Dołączył: 10 Sie 2009
Posty: 4114

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rękawiczki zdecydowanie odrzuć. Welonu mieć nie musisz,bo przecież kto powiedział,że do diademu koniecznie musi on być,zamiast tego spróbuj dopiąć we włosy kwiat,bo a nóż będzie to ładnie wyglądać uśmiech No i oczywiście bardzo delikatna biżuteria.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewqa04
guru
guru


Dołączył: 17 Sty 2010
Posty: 4995

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anulex szkoda, że nie widzimy Twojej sukienki, ale na podstawie tego co napisałaś moge jedynie przytaknąć dziewczynom uśmiech
Zrezygnowałabym z rękawiczek i biżuterii.
Ja też uważam, że do diademu welon nie jest wcale koniecznością uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Stefcia
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 27 Cze 2010
Posty: 695
Skąd: Aleksandrów Kujawski/Toruń

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram. Niestety rękawiczki właśnie bardzo często sprawiają, ze z fajnego zestawu robi się za dużo i nie wygląda zbyt dobrze. Diadem też bym wyrzuciła, czasem z marzeń trzeba rezygnować. welon rzeczywiscie delikatniejszy, a z biżuterii naszyjnik i deliaktne kolcyki lub długie kolczyki bez naszyjnika i bransoletka.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eliza
bywalec
bywalec


Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 163
Skąd: 51°47'N 19°28'E

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 18:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj z diademu to nie rezygnuj, skoro Ci się marzył.
jak większość mówi: rękawiczki i welon można odłożyć i jak chcesz z biżuterii to tylko kolczyki ale lepiej chyba w ogóle bez, choć tak bez obejrzenia sukni to trudno mówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anulex
kandydat
kandydat


Dołączył: 21 Mar 2010
Posty: 37
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dziekuje za odpowiedzi uśmiech szkoda ze na co dzien nie mam wokol siebie taka zyczliwych osob Confused zamieszczam link do zdjecia. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/621e924a498b8a7e.html

suknie bedzie taka tylko ze biala i gorset bedzie inaczej ozdobiony. a co sie tyczy rekawiczek to myslalam ze one wlasnie dodaja elegancji i boje sie ze jak z nich zrezygnuje to juz nie bedzie takiego efektu jak na oryginale Confused
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arek24
bywalec
bywalec


Dołączył: 30 Lip 2009
Posty: 126

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rękawiczki parę lat temu były modne, nawet bardzo, teraz mniej uśmiech
no i jak diadem to nie welon:)
_________________
Kasia i Arek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nimfa
moderator
moderator


Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 10588

PostWysłany: Nie 25 Lip 2010, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ZOSTAW TE RĘKAWICZKI...też mi się wydaje, że tworzą z taką sukienka całośc...ale niech będzą gładkie...bez koronek i innych udziwnień.
Zato na welonem bym się zastanowiła...jeżeli Ci na nim nie zależy to zrezygnuj (chociaż ja nie wyobrażam sobie iśc do ślubu bez welonu, aczkolwiek widzę, że jast to coraz bardzoej popularne)...diadem....kolejna sprawa...ja bym zrezygonała...ale jeżeli ciężko Ci będzie z niego zrezygnowa to go zostaw. I uczesnia niech będzie proste, głdkie i eleganckie.
Biżuteria...bardzo delikatne kolczyki.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Uroda Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group