Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Sukienka z USA
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BettyBoop
początkujący
początkujący


Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 1

PostWysłany: Pią 20 Lis 2009, 21:27    Temat postu: Sukienka z USA Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy któraś z Panien Młodych (lub Przyszłych Panien Młodych) kupiła sukienkę z zagranicy?
Przeczytałam parę razy poradę na różnych stronkach, że oszczędzić na sukience można kupując ją za granicą. Zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych gdzie ślub już dawno nie jest postrzegany jako coś "raz na całe życie" i wszystko z nim związane jest po prostu dużo tańsze niż u nas. Postanowiłam sprawdzić ceny sukienek. Trafiłam na tę stonkę
http://designweddinggowns.com/

Są boskie a żadna nie kosztuje więcej niż 300 dolarów.
Sprawa wydaje mi się podejrzana więc proszę o Wasze przeczucia co do stronki i o ewentualne doświadczenia z kupnem za granicą.

Pozdrawiam
Przyszła Panna Młoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inessia85
gaduła
gaduła


Dołączył: 16 Mar 2009
Posty: 271

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 7:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam suknię zakupioną przez ten sklep:
http://www.romanticgowns.com/collection/selected-products.asp?idBrand=1&Desc=Romantic%20Gowns&i=106316487584

Suknia została kupiona za pośrednictwem rodziny, którą mam tam na miejscu, ale jestem z niej zadowolona. Jest dokładnie taka ja przedstawiono na zdjęciu:

http://www.romanticgowns.com/Collection/product-page.asp?q=Wedding+Dress&SKU=Venice&i=106316487584
_________________
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/eiktyx8dn65wz2yr.png[/img][/url]

[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2u6bd0mkfq7g6.png[/img][/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Liziii
guru
guru


Dołączył: 23 Sie 2009
Posty: 6311

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coz, nie wiem jak to mozliwe, ale na te stronie która podala BettyBoop sa suknie fajnych firm..m.in. Justin Alexander. Oczywiscie mojego modelu nie ma, bo gdyby byl bez wahania zamówiłabym.. Wydaje mi sie ze skoro to są konkretne wzory konkretnych projektantów, to nie moze byc to tandeta i fuszerka..
Coz, zawsze wiedziałam ze jestesmy 100lat za reszta swiata.. smutny
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadie
guru
guru


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 3308
Skąd: Liversedge

PostWysłany: Sob 21 Lis 2009, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to ja powiem tak. Tez bylam na tej stronie, tez myslalam o sukience przez internet z takiego sklepu (bo rzeczywiscie tanie i ladnie wygladaja) dopoki nie popytalam na ten temat. Okazalo sie ze owszem, suknie tanie i TAK TEZ WYGLADAJA! Po rozpakowaniu ciezko sie domyslec ze to suknia slubna. Wyglada to to jakos nijako, bez polysku, blasku...bez tego czegos. Jedna z panien mlodych ktora spotkalam w swoim salonie powiedziala mi ze jej kolezanka zamowila ich suknie i jak ja przyslali to wszyscy mysleli na poczatku ze byla zrobiona z papieru. Owszem dopasowana ladnie ale w rzeczywistosci wygladala o wiele mniej ciekawie niz na zdjeciu. Mimo ze kropka w kropke taka sama.
Tak wiec osobiscie uwazalabym na sukienki projektantow ktore mozna kupic za 300 dolarow.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
_atka_
kandydat
kandydat


Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 11
Skąd: bdg

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wciaz zastanawiam sie nad sprowadzeniem sukienki firmy maggie sottero, jednakże model który mnie interesuje nie jest dostmępny w zadnych salonie w Polsce niestety; wiec kiepsko jesli chodzi o przymiarke,
długo nie mogłam sie zdecydowac co mi sie podoba a co nie, ale jak zobaczyłam nową kolekcje maggie sottero to szczerze musiałam zbierac szczekę z podłogi....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KiSe
guru
guru


Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2269
Skąd: Poznań/Oświęcim

PostWysłany: Sro 9 Gru 2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się nie zdecydowała, zdjęcie nie pokaże dokładnie jaki kolor ma suknia i z jakiego materiału jest uszyta. Jak wybierałam moją suknie to poprosiłam czy moge ją zobaczyć w świetle dziennym i się okazało, że zupełnie inny kolor uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTCKSIAZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Sro 6 Sty 2010, 10:10    Temat postu: Re: Sukienka z USA Odpowiedz z cytatem

BettyBoop napisał:
Witam!
Czy któraś z Panien Młodych (lub Przyszłych Panien Młodych) kupiła sukienkę z zagranicy?
Przeczytałam parę razy poradę na różnych stronkach, że oszczędzić na sukience można kupując ją za granicą. Zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych gdzie ślub już dawno nie jest postrzegany jako coś "raz na całe życie" i wszystko z nim związane jest po prostu dużo tańsze niż u nas. Postanowiłam sprawdzić ceny sukienek. Trafiłam na tę stonkę
http://designweddinggowns.com/

Są boskie a żadna nie kosztuje więcej niż 300 dolarów.
Sprawa wydaje mi się podejrzana więc proszę o Wasze przeczucia co do stronki i o ewentualne doświadczenia z kupnem za granicą.

Pozdrawiam
Przyszła Panna Młoda


Można sprowadzić suknię przez sparwdzonych designerów którzy posiadają umowy lojalnościowe i wiedzą jak obsłużyć daną klientkę tak aby suknia przyszła dopasowana , we właściwym kolorze , fasonie oraz czasie i oczywiście aby wyglądała tak jak w katalogu
najlepiej sprawdzić najpierw u designera i tam się poradzić
my też sprowadzamy suknie pod wybór klienta oczywiście nie po tak zaniżonych cenach gdyz samo to jest już podejrzane dlatego proszę dokładnie sprawdzić produkt
Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu
Beata
_________________
ARTCE&W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kachul
początkujący
początkujący


Dołączył: 19 Kwi 2010
Posty: 8
Skąd: Londyn

PostWysłany: Sob 15 Maj 2010, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamierzam kupić suknię online, z jednej z tych właśnie firm które szyją kopie designerskich kiecek. Założyłam sobie wątek, ale został zablokowany, niestety, choć nie wiem dlaczego.. Mam nadzieję że zamówię kiecę jutro, a za cztery tygodnie będę się dzielić radością albo rozterkami z związanymi z zakupem. Wiem że dla większości z Was suknie ślubne to rzecz wobec której pieniądze się nie liczą, a z drugiej strony to jednak tylko rzecz, w dodatku na jeden dzień... dlatego zamiast oryginalnej kiecki za niebotyczne pieniądze mam zamiar nabyć tak, wiem, PODRÓBĘ oczko za urywek ceny. A poza tym, jestem po serii przymiarek w salonach mody ślubnej i szczerze mówiąc, chyba nie miałabym cierpliwości do comiesięcznych przymiarek i całej tej otoczki. Chyba za bardzo zdroworozsądkowo do tego podchodzę, bo nie lubię tracić czasu. Jeżeli którąś z Was będzie interesował efekt zakupów online, chętnie się podzielę wrażeniami oczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ARTCKSIAZ
początkujący
początkujący


Dołączył: 14 Wrz 2009
Posty: 7
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 12:05    Temat postu: Podróba a oryginał Odpowiedz z cytatem

kachul napisał:
Zamierzam kupić suknię online, z jednej z tych właśnie firm które szyją kopie designerskich kiecek. Założyłam sobie wątek, ale został zablokowany, niestety, choć nie wiem dlaczego.. Mam nadzieję że zamówię kiecę jutro, a za cztery tygodnie będę się dzielić radością albo rozterkami z związanymi z zakupem. Wiem że dla większości z Was suknie ślubne to rzecz wobec której pieniądze się nie liczą, a z drugiej strony to jednak tylko rzecz, w dodatku na jeden dzień... dlatego zamiast oryginalnej kiecki za niebotyczne pieniądze mam zamiar nabyć tak, wiem, PODRÓBĘ oczko za urywek ceny. A poza tym, jestem po serii przymiarek w salonach mody ślubnej i szczerze mówiąc, chyba nie miałabym cierpliwości do comiesięcznych przymiarek i całej tej otoczki. Chyba za bardzo zdroworozsądkowo do tego podchodzę, bo nie lubię tracić czasu. Jeżeli którąś z Was będzie interesował efekt zakupów online, chętnie się podzielę wrażeniami oczko


Od razu Ci napiszę że podróba to jeden wielki błąd : nie ten krój,nie będzie trzmał lini ani struktury, a fason całowicie się zagubi, nie ten szlachetny materiał który sie nie ułoży tak jak oryginał , dodatki- wcale nie będą miały tego wygladu , wykonania ,brak szlachetności w tym co kupisz to olbrzymia kolosoalna różnical, NIE POLECAM lepiej wynegocjowac cenę z katalogu za rok 2008, czy 2009 niż kuoić coś co wyglądac będzie jak tani falsyfikat
_________________
ARTCE&W
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karola40sz
Gość





PostWysłany: Nie 16 Maj 2010, 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam suknię ze Stanów też znalazłam na necie.Było trochę problemów jeśli chodzi o niedopowiedzenia ,bo sukienkę można było zamówić tylko telefonicznie(ten konkretny model ) Nie licząc tego że jest wygnieciona głównie przez to ,że została przełożona do mniejszego kartonu,żeby nie płacić więcej za paczkę nie odbiega od wizerunku ze zdjęcia.
Z początku byłam trochę rozczarowana dlatego że nie wiedziałam że ma jeszcze pod halką tą usztywniającą siatkę czy jak to się tam nazywa,a na zdjęciu tego nie widać ,ale doszłam do wniosku że lepiej nawet i jestem zadowolona oczko
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group