Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

PROŚBA O INFO OD DOŚWIADCZONYCH I OBEZNANYCH W SUKNIACH ŚLUBNYCH!!!
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cefardea08
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5

PostWysłany: Nie 16 Lut 2014, 15:12    Temat postu: PROŚBA O INFO OD DOŚWIADCZONYCH I OBEZNANYCH W SUKNIACH ŚLUBNYCH!!! Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich,
Wybierając suknie ślubną przyszedł mi do głowy pewien pomysł.
Powiedzcie proszę czy słyszeliście kiedyś o czymś podobnym, może wiecie gdzie taką można kupić albo jak to zorganizować.

Chodzi o to, że wchodząc do kościoła chciałabym mieć suknie rozłożystą, dużą z ciągnącym się trenem (jeśli tak się to nazywa)... krótko mówiąc chciałabym wyglądać jak księżniczka na balu wiele lat temu Very Happy
Liczę się jednak z tam, że w takiej sukience nie będzie mi się najwygodniej tańczyło i poruszało dlatego po ślubie a przed rozpoczęciem wesela chciałabym móc zdjąć dolną część sukni a pod spodem mieć suknie typu "syrena". Czyli będzie suknia typu "syrena" wąska i seksowna, ale na to żeby była nakładana ta dolna część stwarzająca wrażenie tej wieeeeelkiej balowej sukni...

Będę wdzięczna za jakąkolwiek pomoc w temacie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pearl.jamka
guru
guru


Dołączył: 31 Paź 2013
Posty: 3322

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 7:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do dobrej krawcowej to Ci uszyje takie cóś - tylko licz się z wysokimi kosztami.
_________________
Wiadro cierpliwości przyjmę! Pilnie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cefardea08
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak się spodziewałam że będę to musiała u krawcowej załatwiać Very Happy
Ale zastanawiam się czy w ogóle ktoś kiedyś o czymś takim słyszał, widział czy jakąkolwiek styczność miał Very Happy

Ciekawa jaka cena za to wyjdzie... już się boję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cefardea08
początkujący
początkujący


Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 5

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak się spodziewałam że będę to musiała u krawcowej załatwiać Very Happy
Ale zastanawiam się czy w ogóle ktoś kiedyś o czymś takim słyszał, widział czy jakąkolwiek styczność miał Very Happy

Ciekawa jaka cena za to wyjdzie... już się boję uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie suknie widziałam w programie "moje wielkie, cygańskie wesele" Twisted Evil
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 10:09    Temat postu: Re: PROŚBA O INFO OD DOŚWIADCZONYCH I OBEZNANYCH W SUKNIACH ŚLUBNYCH!!! Odpowiedz z cytatem

cefardea08 napisał:

Liczę się jednak z tam, że w takiej sukience nie będzie mi się najwygodniej tańczyło i poruszało dlatego po ślubie a przed rozpoczęciem wesela chciałabym móc zdjąć dolną część sukni a pod spodem mieć suknie typu "syrena". Czyli będzie suknia typu "syrena" wąska i seksowna, ale na to żeby była nakładana ta dolna część stwarzająca wrażenie tej wieeeeelkiej balowej sukni...

Moim zdaniem w wąskiej i seksownej syrenie będzie Ci jeszcze mniej wygodnie tańczyc oczko
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym się przeszła gdzieś do salonu i po prostu zapytała czy jest taka możliwość uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lioness
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 13 Paź 2012
Posty: 528

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam tylko takie, które miały zdejmowane warstwy falban i po zdjęciu stawały się krótsze, czyli sięgały do ziemi, po zdjęciu jednej warstwy sięgały za kolano, a po zdjęciu kolejnej były zupełnie krótkie.

Ja bym już wolała mieć po prostu dwie suknie i przebrać się przed weselem.

Zauważ, że w wąskiej syrenie nie postawisz dużego kroku, co już samo w sobie może nie być wygodne (zależy od syreny, ale taka naprawdę wąska mocno ogranicza ruchy), a jeszcze mieć na to nałożone dodatkowe szerokie koło z suknią balową... Będziesz mieć rozłożystą suknię, a będziesz musiała stawiać małe kroczki, ze względu na ograniczenia syreny schowanej pod spodem. Obawiam się, że to może być bardzo niewygodne.

Pytaj u doświadczonej krawcowej najlepiej. Może ona podsunie Ci jakiś lepszy pomysł, jak to rozwiązać.

PS. Też mi się skojarzyło z "wielkim cygańskim weselem" uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam taki trick, o którym piszesz, ale nie mogę przypomnieć sobie gdzie. To raczej było w odcinku "Salon sukni ślubnych" leciał swojego czasu na TLC. Warstwy tiulowe i materiału z kołem był podczepione na pasku, który zapinano w pasie. Tak oto powstawała księżniczka. Też uważam, że krawcowa coś takiego dodatkowego zrobi bez problemu.
Przymierzałaś już w ogóle syrenę pytajnik Jeśli nie to spróbuj i zobacz jak z tą wygodą Wink widziałam film z wesela u znajomych, gdzie ich koleżanka miała właśnie ten krój. Widać było, że momentami męczyła się strasznie, a pierwszy taniec był "chodzony małym kroczkiem" zamiast walca Wink
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasztanowa
guru
guru


Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 11191

PostWysłany: Pon 17 Lut 2014, 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam suknię syrenę na studniówce i już po polonezie miałam ochotę ją rozciąc przynajmniej do kolan język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group