Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Jak lemonka88 została żoną ;)(3.08.13)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 16:17    Temat postu: Jak lemonka88 została żoną ;)(3.08.13) Odpowiedz z cytatem

Całe przygotowania zaczęły się już w czwartek.
Rano wraz z mama byłam umówiona u kosmetyczki na pazurki, oraz maseczke.
Spędziłyśmy tam pół dnia,ale opłacało się efekt był pozytywny.
Piątek był zabiegany, z samego rana byliśmy u spowiedzi, później u makijażystki omówić resztę szczegółów makijażu.
W południe przyjechała moja chrzestna z dzieciakami. W całym domu było wesoło i głośno. Ok. 15:00 pojechaliśmy zawieść napoje i alkohol na sale,a o 19:00 zaczęliśmy robić ze znajomymi koronę.
W sobotę leniwie wstałam o 7:00, zrobiłam śniadanie, moja mama i świadkowa w międzyczasie były już u fryzjera.
O 8:00 przyszedł kolega mojego brata i zaczęli ubierać całą klatkę w balony.
Przed 9:00 wyszłam do fryzjera, i zaczeła się nerwówka bo fryzjerka nie skończyła fryzury mojej mamie, i zaczeła mnie czesać z pół godzinnym opóźnieniem Mad.
Wyszłam od fryzjera przed 12, miałam straszne nerwy bo byłam już spóźniona do makijażystki 40 minut.
Ale udało się, makijaż szybko skończony, troche na ,,odwal się" z powodu braku czasu, bo makijażystka jechała malować kolejną młodą,ale nie było źle, wytrzymał całą noc.
Skończyliśmy o 13,a tu telefon , że młody z rodzicami będą u Nas za 10 min. I tu kolejny stres bo ja całą w rozsypce,moja mama nie ubrana, ale ciotki pomogły i się wyrobiliśmy na szczęście Surprised
Trochę czasowo poratowały nas ,, wykupiny". uśmiech
Przyjechał młody z rodzicami, było błogosławieństwo, i szybko uciekaliśmy do kościoła, bo było już późno.
Punktualnie o 14:00 wyszedł po Nas ksiądz. Okazało się, że to znajoma twarz, od razu zrobiłam sie spokojniejsza. Kazanie było piękne.
Msza cała też, choć nie obyło się bez wpadki Embarassed
Po mszy szybciutko życzenia i na sale. Było niemiłosiernie ciepło, temperatura w aucie pokazywała 35,5 stopni.
Przyjechaliśmy punkt 16:00, czekał na nas zespół który fajnie grał, przywitali Nas Chlebem i solą. I zaczęła sę impreza.
Była też jedna niefajna sytuacja z właścicielka sali, i już na początku zabawy zepsuła Nam humor. Ale mój brat i mój tata ogarnęli sprawę i było już Ok. Po oczepinach trochę ludzi zebrało się do domu, jednak większość została na drugi dzień. Jedynym minusem była pogoda, mimo, że sala była klimatyzowana, ktoś co chwile wchodził i wychodził na zewnątrz i niestety temperatura na sali wynosiła jakieś 25 stopni, przez co ludzie nie byli zbytnio chętni do zabawy.
Ostatni goście wyszli z sali o 5 nad ranem, w niedziele o 9 ponownie pojawili się na śniadaniu.
Jutro jedziemy na plener to wrzucę jakieś zdjęcia, narazie wrzucam link do zwiastuna z naszego filmu, bo niestety zdjęć nie udało mi się wyciągnąć od fotografa.
http://www.youtube.com/watch?v=yKO5lqcPK6w&feature=youtu.be
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nheledore
moderator
moderator


Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 6798
Skąd: K/T

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie gratuluję i życzę, abyście każdego dnia czuli, jak Wasza miłość do siebie wzrasta coraz bardziej uśmiech
Kazanie faktycznie, piękne i wzruszające. U nas ksiądz też poruszył tematykę gór, fajna metaforyka uśmiech No i Kościół- znajome rejony, moja siostra chodzi do tego małego, zielonego, przy cmentarzu wesoły

Wszystkiego dobrego!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mani_ani
guru
guru


Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 3497

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i wszyskiego dobrego na nowej drodze życia!! wesoły
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego na tej lepszej ścieżce życia uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oldziiaa
guru
guru


Dołączył: 12 Lis 2012
Posty: 3655
Skąd: W-wa

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie fryzura wyszła. Ślicznie się prezentowałaś. A mowa faktycznie bardzo piękna. Wszystkiego dobrego dla Was kwiatek


PS. dodam tylko, że nie rozumiem dlaczego rodzina, goście, ludzie siadają na samym końcu w taki dzień. Dla mnie puste ławki z przodu to coś strasznego. Ja planuję zastawić, żeby nikt nie wchodził puki przód się nie zapełnił. Strasznie mnie to irytuje.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję wesoły
Wszystkiego dobrego na Nowej drodze życia oczko
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Czw 29 Sie 2013, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemonko, wszystkiego co najpiękniejsze. Wiecznej i czystej miłości na całe Wasze życie, abyście spełnieni w małżeństwie doczekali razem późnej starości. uśmiech
Kazanie piękne, błogo się go słucha, a od Was widać bijące szczęście. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 1:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego! Dużo szczęścia i miłości! kwiatek kwiatek kwiatek

Bardzo miło oglądało się zwiastun. Piękne kazanie! Zadziwiające, ale u mnie ksiądz mówił podobnie - to co będzie nas zbliżać do Boga, będzie nas jednocześnie zbliżać do siebie...
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lemonka88
maniak
maniak


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 1075
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 6:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje dziewczyny uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martylda
maniak
maniak


Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 1778

PostWysłany: Pią 30 Sie 2013, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lemonka gratulacje dla Was! Dużo miłości i radości na nowej drodze życia
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group