Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

o co chodzi?
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 7:52    Temat postu: o co chodzi? Odpowiedz z cytatem

Może wyjdę na głupią ale muszę zasięgnąć waszej opinii. Otóż jakiś miesiąc temu byłam wybrać tą jedynąuśmiech Chciałam się nią pochwalić szwagierce i niestety, ale nie potrafię znaleźć jej na internecie. Mimo, że na umowie jest napisana nazwa, to pod tą nazwą wyskakuje całkowicie inna sukienka:( a i na stronie sieci salonów nie ma jej..od tego momentu zaczynam się obawiać czy mi nie wcisną czegoś co wcale nie zamawiałam. We wrześniu jadę dać resztę zaliczki więc się ją osobiście zapytam, ale chciałabym wiedzieć co o tym myślicie..
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
olik
kandydat
kandydat


Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 35

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem ponieważ podobała mi się pewna sukienka z salonu, którą chciałam pokazać później znajomej na stronie internetowej. Również miałam napisaną nazwę, jej numer i cenę na kartce z salonu, a na stronie www zupełny brak tej sukni! Powód? Była niemal identyczna jak suknia innej, bardziej rozpoznawalnej marki. Takich sukien nie zamieszcza się w Internecie, są dostępne tylko w salonach. Myślę, że możesz być spokojna, wiele salonów oferuje podobne suknie uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam nadzieję, ponieważ byłabym bardzo zawiedziona:( suknia którą wybrałam jest przepiękna a ta która wyskakuje po wpisaniu nazwy nie bardzo mi się podoba mimo że nawet firma się zgadza to jest całkiem inna;/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto 20 Sie 2013, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po to zakładałaś nowy temat?! Może zamiast tracić czas na poszukiwania sukni w internecie warto było przeczytać regulamin.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ty za każdym razem robisz "kopiuj-wklej" z odpowiedzią do postu? bo troszkę nie pasuje twoje zdanie do całości tematu...o jakim niby regulaminie piszesz..?
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
limone
guru
guru


Dołączył: 14 Kwi 2011
Posty: 3347

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Regulamin: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=1658

Prośba o opinię - pytasz co masz zrobić? jak znaleźć Twoją suknię w internecie? Możesz zadzwonić/przejść się do salonu i zapytać, dlaczego pod numerem/nazwą sukni, w internecie widnieje inna, a także jak masz znaleźć tam swoją.

Poza tym, zamiast zakładać nowy temat, możesz się podpiąć pod już istniejące, choćby ten: http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8774&postdays=0&postorder=asc&start=0
Albo bardziej ogólne:
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=8762&postdays=0&postorder=asc&start=4560
http://forum.slub-wesele.pl/viewtopic.php?t=2295&start=0
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i nie można było od razu mi tak wyjaśnić? Jestem tu nowa nie trzeba od razu do mnie z wykrzyknikami wyskakiwaćsmutny myślałam że można się normalnie zapytać o opinię.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybyś zainteresowała się w pełnym zakresie forum zauważyłabyś ile tematów zostało zamkniętych z takich właśnie powodów jakie podała Limone.
Czasem należy się trochę wysilić w poszukiwaniu odpowiedzi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia_90
guru
guru


Dołączył: 19 Sie 2013
Posty: 4297
Skąd: Śląsk

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeszcze nie zdążyłam przeczytać wszystkich tematów.. to chyba nie jest powodem do wystawiania na mnie wykrzykników Confused
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sro 21 Sie 2013, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O rany, jakich wykrzykników? Chyba możesz trochę wyluzować i nie boczyć się, że ktoś zwraca konstruktywną uwagę?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum ślubne :: strona główna -> Strój Panny Młodej Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group