Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

Panna C., panią K.- czyli ślub Lamoreli i R
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lamorela
guru
guru


Dołączył: 23 Kwi 2012
Posty: 2142
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 12:25    Temat postu: Panna C., panią K.- czyli ślub Lamoreli i R Odpowiedz z cytatem

Prosiłyście o relację, więc piszę. Ostrzegam, pisać nie umiem uśmiech , ale zaczynam!

9 maja wieczorem się rozchorowałam, że ani ręką, ani nogą nie dałam rady ruszyć, więc strach, że w dniu wesela będę nie do życia, przez to zapomniałam umówić się do kosmetyczki. Następnego dnia z rana pojechałam do lekarza, dostałam antybiotyk i nakaz wylegiwania się w łóżku. ok. 16 zorientowałam się, że nie byłam u kosmetyczki i trzeba się umówić. Obdzwoniłam wszystkie miejsca w Białymstoku i u wszystkich była możliwość zapisania się dopiero na sobotę po południu, na szczęście udało się umówić do znajomej mojej mamy i o 19:30 miałam już robione paznokcie i brwi. Z nerwów przed ślubem zasnęłam po 1 i wstałam o 6 z bananem na ustach, :lol:cały dzień już tak pozostało. O 9 miałam umówionego fryzjera, pani zrobiła mi cudowną, bardzo trwałą fryzurę, koczek z warkoczem na boku i dwiema różami. Po powrocie do domu chodziłam z kąta w kąt, aż do 14 kiedy przyszła makijażystka i zaczęła mnie malować, rozpływając się nad moją cerą uśmiech. Makijaż był złoto-fioletowy, idealnie podkreślający oczy, kiedy skończyła, zaczęłam się ubierać, co zajęło mi więcej niż myślałam, bo w tym czasie R już przyjechał i czekał w przedpokoju ze świadkiem. Kiedy wszedł wreszcie do pokoju zamurowało go uśmiech to właśnie na ten moment czeka się najbardziej, na błysk w jego oczach. Podczas błogosławieństwa żadne z rodziców nie dało rady powiedzieć czegokolwiek więcej, niż błogosławię wam. Ja zamiast się rozpłakać stałam z szerokim uśmiechem na twarzy, byłam po prostu szczęśliwa. Po wszystkim pojechaliśmy do kościoła, gdzie przed mszą podpisaliśmy wszystkie dokumenty. Sama msza była przepiękna i wszyscy po niej mówili, że sami by chcieli taką mieć. Podczas przysięgi nie widziałam nikogo oprócz R, to był niesamowity moment, nie da się tego opisać. Podczas nakładania obrączek zrobiło się małe zamieszanie, bo z powodu temperatury powietrza podpuchły mi palce i trzeba było mocno wciskać obrączkę na palec, na szczęście mój R nałożył ją pewnym ruchem ręki Very Happy Po wszystkim przyjęliśmy życzenia i pojechaliśmy na salę, podczas rzucania kieliszkami, mój rozbił się idealnie, a R odbił od daszku, poleciał na gości i się nie rozbił. uśmiech oczywiście szybko to poprawił. Pierwszy taniec zatańczyliśmy do kawałka Metallicy Nothing else matters. Było pięknie, wbrew moim obawom wyszło idealnie. Nie zjadłam prawie nic bo nie byłam głodna uśmiech Podczas jednego z posiłków, przez przypadek strąciłam widelec cały w sosie i poleciał na suknię, zaprałam wodą i było ok uśmiech Ostatni goście poszli po 7 rano, dj sprawił się świetnie, jedzenie było pyszne i wszyscy się dobrze bawili uśmiech było idealnie uśmiech R, któremu zwykle nie przytrafia się tańczyć na parkiecie całe wesele przetańczył, większość czasu ze mną, czułam się wyjątkowa i on to sprawiał.

Jedyne zdjęcie jakie posiadam, zrobione przez moją przyjaciółkę uśmiech
Ze świadkiem i moją najlepszą przyjaciółką.

Na samym środku, jest mój bukiet, biało-zielony.
_________________

http://kosmetyczka-lamoreli.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rashel
maniak
maniak


Dołączył: 13 Maj 2013
Posty: 1613

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pięknie uśmiech
Widać, że cała promieniałas!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kithy
maniak
maniak


Dołączył: 01 Kwi 2012
Posty: 1310

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super!! Cieszę się, że wszystko się udało uśmiech Gratulacje jeszcze raz!wykrzyknik Very Happy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
serduszkox
guru
guru


Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 6453

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje wesoły !
_________________
Pewności nie ma, ale jest szansa.. uśmiech
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EwaK
guru
guru


Dołączył: 09 Lis 2012
Posty: 2816
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lamorela gratulacje uśmiech Miło poczytać takie cudowne historyjki i równie miło patrzeć na takie roześmiane mordki. Super uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karlajn
gaduła
gaduła


Dołączył: 30 Paź 2012
Posty: 438

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GRATULUJE!
Fajnie, ze fajnie uśmiech i czekamy na wiecej zdjec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
filifionka
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 11 Gru 2012
Posty: 607

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również gratuluję, Lamorela! Ślicznie wyglądałaś. uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ruda_wiewiórka
moderator
moderator


Dołączył: 01 Gru 2011
Posty: 12149
Skąd: Ze Stumilowego lasu :)

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulujęwykrzyknik wesoły
Patrz i nawet widelec w sosie nie popsuł Ci humoru uśmiech

Atak się bałaś tego pierwszego tańca i w ogóle uśmiech


Gratuluję raz jeszcze!! uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atina
guru
guru


Dołączył: 11 Paź 2010
Posty: 4955
Skąd: honolulu

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję, kurczę aż się wzruszyłam, bo przypomniało mi się, jak podobnie przeżywałam te chwile uśmiech Oczywiście czekam na więcej zdjęć uśmiech
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ola_b
maniak
maniak


Dołączył: 22 Gru 2011
Posty: 1182

PostWysłany: Sro 15 Maj 2013, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję Pięknego Dnia i Życzę Wszystkiego Najlepszego Nowożeńcom uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group