Ślub-Wesele.pl - odwiedź nasz portal ! Fryzury ślubne 2016 Komis ślubny Baza firm Życzenia ślubne :: Portal dla nowoczesnych rodziców - AchTeDzieciaki.pl

Forum ślubne Ślub-Wesele.pl

I ślubuję Ci...15.09.2012 r.
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aska1986
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 100
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 11:12    Temat postu: I ślubuję Ci...15.09.2012 r. Odpowiedz z cytatem

W końcu i mnie naszło natchnienie do opisania Naszego wyjątkowego dnia:D Przyznaję, że nie było lekko bo na tydzień przed weselem dostałam anginy, zapalenia oskrzeli i straciłam głos. Ponieważ niewiele pomagał pierwszy antybiotyk dostałam zastrzyki, z których ostatni przyjęłam w sobotę rano....
W czwartek poszłam do kosmetyczki na peeling kawitacyjny, zapłaciłam za ciasta, pojechaliśmy do domu weselnego zapłacić za gości i wprowadzić ostatnie poprawki do menu. W piątek wstałam o 6 tej i od rana w miasto - zastrzyk, potem do domu weselnego z siostrą i świadkową, dekoracja sali nakupiłam świece, materiały , kryształki, wazony.... Musiałam zostawić dziewczyny bo na 12 miałam paznokcie a na 14 rzęsy....telefon dzwonił non stop ciągle coś ktoś ode mnie chciał....po zabiegach znowu do domu weselnego zawieźć owoce potem zastrzyk , potem po tort, potem znowu dom weselny żeby porozstawiać winietki z teściową i narzeczonym. Jak wróciłam do domu to na miejscu byli już goście z Włoch:D siadłam z nimi zjadając chyba z 10 pierogów potem ciasta, które rodzinka zaczęła namiętnie zwozićVery Happy Stwierdziła że jeszcze zrobimy styropianowe serca z kwiatami z krepiny włoskiej i zeszło nam do 23 tej....W sobotę pobudka o 7 ej byłam bardzo spokojna, każdy zakładał ze będę się stresowała a ja pojechałam na zastrzyk, potem wpadłam do biura podróży i kupiłam rodzicom wycieczkę w prezencie za wesele ( niby nic specjalnego bo 2 dni we Lwowie ale zależało im na tym, więc bardzo się wzruszyli gdy im wręczyłam bilety:D W międzyczasie mamma poszła do fryzjera i makijaż , a ja zawiozłam ciasta i serca do domu weselnego potem w pośpiechu ze świadkową i siostrą do fryzjera... miałam na 13ta ale przyjęła mnie dopiero o 14:30.... spóźniłam się na makijaż i w domu byłam na 15:45!wykrzyknik!a o16 tej miał przyjechać młody ....w domu już pierwsi goście pomogłam mamie założyć biżuterię, szyłam siostrze ramiączka, gdy słyszę że młody przyjechał....a ja w rozsypce, świadkowa w łazience siostra się ubiera....no więc w pospiechu za suknie, a zapomniałam że w halce sa koławykrzyknikwykrzyknik ręce mi się telepią, świadkowa nie wie o co chodzi wpadła wcześniej wspomniana włoszka i zaczęła mi pomagać....dzięki jej uśmiechowi i zabawnym próbom dogadania się trochę stres minął....ale nie potrafiłam uśmiechać się do zdjęć a kamerzysta z fotografką ciągle mnie poganiali:( po jakiś 15 minutach zeszłam na dół ( nogi mi się telepały a młody z gośćmi czekali przed domem) gdy mnie zobaczył twarz mu się rozjaśniła wielkim uśmiechem a oczy zrobiły jak 5 zł....a mi automatycznie wrócił dobry nastrójVery Happy trochę się podroczyliśmy ale przeszedł przez próg i mogłam w końcu sie przytulić i pocałowaćVery Happy potem nadeszła chwila błogosławieństwa - rodzice bardzo się wzruszyli....ledwo powstrzymałam łzy bo wiedziałam, że od tej pory moje życie ulegnie całkowitej zmianie. Mój M. ścisnął mnie mocno za rękę i powiedział ,, będzie dobrze zobaczysz" a ja poczułam, że ma rację...powoli zaczęliśmy wychodzić z domu , a ja rzucając dzieciakom cukierki urwałam ramiączko w sukni....ale co tam miałam zestaw awaryjny mała agrafka i do przodu... złożyliśmy sobie życzenia z parą, która wychodziła właśnie z kościołaVery Happy potem usłyszalam dźwięki organów i skrzypiec i pewnym krokiem poszliśmy do ołtarza...gdy ksiądz poprosił żebyśmy podeszli do ołtarza serce zaczęło mi walić jak oszalałe, nogi drżały a mój za chwilę mąż patrzył na mnie z miłością i uśmiechem....gdy usłyszałam słowa przysięgi, które wywołały falę wzruszenia...ledwo powstrzymywałam łzy i czułam jak zaraz zacznie mi kapać z nosa...siostra uratowała sytuację i podala mi chusteczkę.....potem nadeszła chwila na obrączki niosły je dwie 5 letnie dziewczyni a Pan kościelny nie mógł ich wyjąć z pudełka i upadływykrzyknikwykrzyknik a ja z przerażeniem w głosie powiedzialam na cały głos to ksiądz powinien podnieść..... dalej was nie będę zanudzać mszą ale powiem wam, że byłam zachwycona tym że była cała skierowana do nas, tym że towarzyszyły nam ogromne emocje, tym że był dźwięk skrzypiec:D
Nadeszła pora na życzenia potem wniesienie do domu weselnego i nasz pierwszy taniec:D Nawet nam wyszło tych kilka figur:D Wesele było cudowne zespołem byłam zachwycono, dużo mniej natomiast kamerzystą i fotografką i będę żałować tego wyboru....o 9tej wydawało mi sie że to jeszcze wieczność do końcaale potem do oczepin czas minął jak mrugnięcie oka:D oczepiny były super goście się chętnie bawili a konkurs you can dance par męskich szt. 4 wywołał łzy radości.... Włoch miał wykonać taniec na rurze czyli swoim partnerze i wyszło mu to z taką gracją że ja usiadłam ze śmiechu:D Potem już czas minął jak mrugniecie okiem i przed 6ta byliśmy w domu:D siedliśmy na łóżku i pierwsze zdanie to by ło Kochani teraz już zawsze będziemy mogli budzić się przy sobie:D Miło było słyszeć po weselu że ludzie dobrze się czuli i świetnie się bawili....a przede wszystkim fajnie jest mieszkać w końcu ze sobąVery Happy
_________________
Aśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asiulaaa019
guru
guru


Dołączył: 27 Wrz 2010
Posty: 5438
Skąd: wielkopolska

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie fajnie jest mieszkać razem Very Happy
Serdeczne gratulacje, a na nowej drodze życzę dużo miłości i szczęścia wesoły
No i czekam na jakieś zdj język
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzwoneczek
maniak
maniak


Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 1470
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdeczne gratulacje, dużo szczęścia i miłości na Nowej Drodze Życia uśmiech
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sopocianka
maniak
maniak


Dołączył: 06 Wrz 2010
Posty: 1453

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia i miłości uśmiech kwiatek kwiatek
_________________


Razem od 19 kwietnia 2008.
Mąż i żona od 20 lipca 2013.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aska1986
bywalec
bywalec


Dołączył: 18 Lip 2012
Posty: 100
Skąd: lubelskie

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję ślicznie zdjęcia postaram się wrzucić dziś lub jutro:D
_________________
Aśka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marlenqa
uzależniony
uzależniony


Dołączył: 24 Sty 2012
Posty: 623

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję serdecznie:) samych cudownych dni życzę
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koteczek2211
moderator
moderator


Dołączył: 22 Sty 2012
Posty: 3670

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratulacje uśmiech
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa-Gdy
guru
guru


Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4628
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez zdjęć nie czytam język
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lauraire
guru
guru


Dołączył: 23 Maj 2012
Posty: 8431

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ewa-Gdy napisał:
Bez zdjęć nie czytam język

Ja też Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
only_hope
maniak
maniak


Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 1201
Skąd: śląsk

PostWysłany: Pon 1 Paź 2012, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkiego pieknego na wspólnej drodze życia. Dołączam się do prośby o zdjęcia.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum ślubne :: strona główna -> Wspomnienie z Waszego ślubu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki.



Warszawa : Katowice : Kraków : Poznań : Wrocław : Łódź : Szczecin : Gdańsk : Toruń : Bydgoszcz : Częstochowa : Olsztyn : Rzeszów : Piła : Zielona Góra : Lublin : Kielce

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group